Napisz w zeszycie zdania dialogu we właściwej kolejności
Podręcznik str. 95 zad.. poziom 4 klasy 2011-02-17 19:07:53; Ułóż we właściwej kolejności angielski 2014-12-06 15:51:09; Ułóż we właściwej kolejności.. Liczba pojedyncza Liczba mnoga _____ sztuka _____Zapisz w zeszycie wywiad z bliźniętami.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. Write your own dialogue - napisz swój własny dialog - wzorując się dialogiem z zadania nr 1.zdania i napisz je w zeszycie.. Odczytaj zaszyfrowane wyrazy z rz i uzupełnij nimi zdania.Ułóż wyrazy we właściwej w kolejności i rozszyfruj hasło, następnie zapisz je w zeszycie - na kolorowo i wielkimi literami: .. Napisz w zeszycie zdania opisujące czynności .Odszukane wyrazy zapisz w zeszycie we właściwej kolejności alfabetycznej .Uzasadnij ich pisownię.. zwierzęta Pamiętaj, nie zabawki.. -zad 5 ponumeruj dialog w odpowiedniej kolejności .. Napisz krótką historyjkę z dialogiem, w której użyjesz „magicznego słowa" z lekcji.. Przeczytaj dialog z zadania poprzedniego, uzupełnij brakujące zaimki dzierżawcze i zapisz rzeczowniki z zaimkami dzierżawczymi w zeszycie - zadanie 6, str. 55.Napisz w zeszycie zdania dialogu we właściwej kolejności.. Napisz zdania w zeszycie.. Wklej naklejki we włściwe miejsca i napisz w zeszycie dialog.. Ćwiczenie 57 Dobierz pasujące przymiotniki z ramki do wyrazów w tabeli..

Napisz w zeszycie podane nazwy we właściwej kolejności.

Dopasuj elementy krajobrazu (1-10) do przykładowych nazw (a - j) i przetłumacz je na język polski.. Wykonaj zadanie 2 ze strony 61.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.Zapisz temat w zeszycie: In einem Wiener Geschäft.. suchary waniliowy kamforowy mydło kiełbasa cukier żytnie spirytus suszona szare 5.In your notebook do ex.4 p.74 Put the dialogue in the correct order(w zeszycie zrób zadanie nr 4 -ułóż kwestie dialogu we właściwej kolejności).. załącznik 3 moje zdjęcie profilowe .. -zad 3 odczytaj zaszyfrowane zdania i napisz je w zeszycie-zad 4 wysłuchaj piosenki załącznik 2 - KLIKAJ.Poniżej znajduje się polecenie „Uporządkuj poniższe punkty w takiej kolejności, aby tworzyły plan artykułu naukowego".. Przewodnik małego turysty .. Ułóż z nimi zdania i zapisz w zeszycie.. Rośliny .. Uzupełnianie dialogu na podstawie tekstu 163.. Rozwiąż 1,2 i 3 ćwiczenia.. Listen and chec your answers - posłuchaj (ścieżka 2.25) i sprawdź swoje odpowiedzi.. 2/84- Na podstawie historyjki uzupełnij zdania.. Jeż jest małym zwierzątkiem.. Przeczytaj uważnie tekst i powiedz, które to zdania.. Trzeba się nimi.. Napisz w zeszycie, czy kara, która spotkała chciwą żonę rybaka, była słuszna i dlaczego .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: ponumeruj zdania dialogu w odpowiedniej kolejności zadanie http img848 imageshack us i 20110315051 jpg w b zrobiłem źle Rozwiązanie: 1 g 2 b 3 f 4 c 5 k 6 e 7 i 8 d 9 h 10 a 11 j mam nadzieje żeUłóż litery we właściwej kolejności tak , aby powstały wyrazy ..

2 Napisz w zeszycie dialog we właściwej kolejności.

W rękach trollów.. 7.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Temat na dwie lekcje 16.04.2020 r. i 20.04.2020 r. .. 1 Przeczytaj nazwy atrakcji turystycznych Wiednia.. Zdjęcie zapisanego w zeszycie dialogu możesz mi przesłać.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Do opisu jeża wkradły się dwa zdania o innym zwierzątku.. Przepisz do zeszytu dziesięć wyrazów z „ó".. Napisz obok w kolumnie liczbę mnogą utworzonych par wyrazów.. Następnie uzupełnij zdania i napisz je w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj tekst „Ósmego maja o ósmej rano" - podręcznik str. 76. j00000004QB3v28_0000000V-zad 4 posłuchaj rymowanki naklej naklejki we właściwej kolejności i uzupełnij zdania załącznik 2 - KLIKAJ.. Napisz w zeszycie przedmiotowym nazwy 12 miesięcy we właściwej kolejności, następnie sprawdź poprawność wykonania zadania z nagraniem 62 (do cwiczenia.pl).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odnalezienie w podziemnej siedzibie trollów mieczy: Orkrista i Glamdringa.. Napisz w zeszycie zdania dialogu we wlasciwej kolejnosci - Ich trinke dazu Kakao oder Milch..

4.Napisz w zeszycie podane nazwy we właściwej kolejności.

Ma malutkie nóżki i króciutki, wilgotny ryjek.9/87- ułóż wyrazy we właściwej kolejności tak aby powstały zdania pytające.. Wykonaj zadanie 1 str. 74 podr.. Pozdrawiam A.P.. Naucz się nazw miesięcy na pamięć.zzPowtórz zdanie kilka razy, żeby je zapamiętać, i zapisz je z pamięci w zeszycie.. Nieobecni wysyłają naPosłuchaj nagrania i ponumeruj obrazki.. Na koniec przyda ci się trochę ruchu.. Zadanie 1. str. 58 - Wypisz nazwy artykułów spożywczychUłóż wyrazy i wyrażenia we właściwej kolejności, tak aby powstały poprawne zdania.. Zeszyt ćwiczeń str. 65 zadania 1-4 Spotykamy się na Discord według planu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zaznacz w wybranych wyrazach „ó".. Układamy zdania - gra (autor: Aleksandra Schoen-Kamińska) 3.. Zadanie 2.. Pod spodem, jedno pod drugim, zostały zamieszczone pole z nazwami kolejnych etapów.. Wir wohnen in Potsdam.Na listach bestsellerów znajdowały się m.in. Trylogia, czyli Ogniem i mieczem (1883), Potop (1886) i Pan Wołodyjowski (1888), Rodzina Połanieckich (1895), Quo vadis (1896).. Utwórz z sylab rzeczowniki i napisz je w zeszycie z właściwym tłumaczeniem.Dni tygodnia (A) i pory dnia (B).. Utwórz z sylab rzeczowniki i napisz je w zeszycie z właściwym tłumaczeniem.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz określenia czasu we właściwej kolejności: an hour ago, last night, last week, last year, three month…Posłuchaj dialogu i zanotuj w zeszycie właściwą kolejność zdań - zadanie 5, str. 55 w podręczniku..

Ułóż zdania we właściwej kolejności.

2012-09-12 17:55:29 Ułóż wyrazy w takiej kolejnosci , zeby powstały poprawne zdania .. Połącz w pary pasujące wyrazy tak, żeby powstała lista zakupów.. Nazwy przyborów szkolnych napisz z rodzajnikiem określonym.Porządkowanie zdań we właściwej kolejności.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 58.. W każdej parze podkreśl wyraz, który nazywa cechę kupowanego przedmiotu.. EDUKACJA.. Przeczytaj dialog ze strony 76 z podręcznika.. Przykład takiego dialogu znajdziesz w ramce na dole strony.. Zatańcz Crocodile Rock:Ułożysz wyrazy we właściwej kolejności , tak aby powstały pytania?. 2011-04-27 16:22:59; ułóż wyrazy we właściwej kolejności!. Wybierz trzy wyrazy i ułóż z nimi zdania.. Lekcja 34 i 35. to umieć opiekować.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Spotkanie w gospodzie Pod Zielonym Smokiem i początek podróży..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt