Opisz pokój ze zdjęcia po niemiecku
Na dywanie stoi stolik.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. na szafce leżą książki.. Tylko prosze nie używajcie TRANSLATORÓW!. Opis niemiecki wzór.Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. Niemiecki opis pokoju.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Podstawowe zasady opisu obrazka (także pokoju): Opisując zdjęcie lub obrazek, najpierw opisz co i gdzie na nim widać: (np. Auf dem Foto sehe ich… - na zdjęciu widzę… lub Auf dem Foto kann man … sehen - na zdjęciu widać…), a następnie swoje wrażenia związane ze sceną z obrazka: (np. Das ist .Opisz pokój ze zdjęcia po niemiecku Pobierz png.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. gabinet - das Arbeitszimmer hol - der Vorraum kotłownia - der KesselraumOPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. No to zaczynamy : ) !. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Pomieszczenia w szkole po niemiecku Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję..

Reszta - pomieszczenia po niemiecku.

od Annajaworska11 27.02.2019Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opiszesz mi w 8 zd pokój ze zdjęcia po niemiecku ?Opis pokoju po niemiecku.. Zadanie jest zamknięte.. Przede wszystkim: 1.Opis Pokoju Po Niemiecku Opis Obrazka Po Niemiecku Nauka zdjecie pokoju i opis po niemiecku to darmowa tapeta HD pochodzaca ze wszystkich stron internetowych na swiecie.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz pokój na zdjęciu po niemiecku.. Zadanie opisania obrazka w języku niemieckim jest standardowym punktem wielu egzaminów językowych: matury, międzynarodowych certyfikatów, czy też brytyjskich egzaminów GCSE sprawdzających znajomość języka niemieckiego.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Zgłoś nadużycie.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. pomiędzy fotelami stoi stół.. ściany są białego koloru.. Nie bez powodu warto pochylić się nad tym zagadnieniem podczas takich zajęć, jak na przykład .Jak opisać pokój po niemiecku?.

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Pobierz ten obraz za darmo w rozdzielczosci HD i wybierz "przycisk pobierania" ponizej.Opis obrazka w języku niemieckim - zwroty i scenariusze rozmowy.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Biznes i Finanse (35004) Biznes i Finanse (35004) Wszystkie (35004) Banki (7637) Bankowość Elektroniczna (98) E-biznes (3894) Ekonomia (1860) Fundusze UE (617) .Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Tylko mam prośbę nic nie piszcie o bratu i siostrze, ponieważ nie mam rodzeństwa.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Przykładowy opis rodziny po niemiecku..

mój pokój jest duży i ładny.

przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Pytania .. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. W kącie stoi sofa.. kto używa niech nawet nie liczy na najlepszą odpowiedź!. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Na biurku stoi komputer.Pokój jest przytulny i ładny.. 😉 Sale .Opis pokoju po niemiecku Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.. Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. na stole stoi telewizor .Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Na komodzie stoi telewizor .Opis pokoju po Niemiecku.. Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 458 019 100 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailOpis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Przy oknie stoi komoda.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt