Opisz co robisz w ciagu dnia po niemiecku
- Mówię (po) niemiecku, angielsku i fancusku.. Zjadłam obiad.. Pierwszą rzeczą jaką robię po powrocie ze szoły jest drzemka .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa w ciagu dnia w słowniku online PONS!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.- W lato chodzę na basen.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Za dobrą odp daje 6 !. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.opis rodziny po niemiecku w stopniu podstawowym.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. robię) sport.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. dobrego dnia.. Wieczorem ja jem bułki z szynką i keczupem i piję owocową herbatę .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Następnie umyłam zęby i ubrałam się..

proszę aby było po niemiecku.

Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Zobacz więcej: Dni tygodnia po niemiecku; Miesiące po niemieckuObiad mam o 15:15.. Przeważnie przed 12 idę spać.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Jeździsz na rowerze?. po niemiecku.. Odwiedzam kuzynostwo.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże Falsch Frënn (LU-DE) niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku Lekcja 11 jka-2021.01.18 Wohnung Lektion 14 das buch Wegwerfe mode korki jka-2020.01.25 ma leçon 3 Das haus Witz die berufeHobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Napisz po niemiecku co jesz w ciągu dnia.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku..

Co robisz na ferie zimowe?

- Jakie znasz języki?. - Kocham (uwielbiam) zimę.. Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Sehr oft surfe ich im Internet und hóre Musik.Przykłady użycia - "co robisz?". Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Potem umyłam .Przykłady użycia - "w ciągu dnia" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]W tym dziale poznasz słownictwo i zwroty do opisania pogody po niemiecku.. O 7.45 ide do szkoły.. (w sensie: czym się zajmujesz) - Jestem studentem prawa.. Nie jesteś sam/ sama, ale na szczęście jest na nią szybki, skuteczny i przyjemny sposób !- Mieszkam w Niemczech.. Po obiedzie mam czas wolny.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. W domu odpoczywałam.. Materiały do nauki języka niemieckiego..

- Co robisz zwykle w ciągu dnia?

Polish Ale gdybyś usiadł i zapytał go: „Kim tak .dobrego dnia po niemiecku .. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. - Jesienią liście opadają.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 0 .Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na .A co ty robisz w swoim czasie wolnym?. Nie chodzi o to, co robisz, gdy masz dobry dzie .Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. Moja mama zawsze na obiad robi zupe.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Nie masz czasu i nerwów na gramatykę?. dnia 15 Lis 2008 20:49,Napisz 10 zdań o sobie co robisz w ciągu dnia?. Polish Na przykład niektóre motywy z widokami są słoneczne w ciągu dnia oraz ciemne nocą.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Słuchaj i powtarzaj.Jak spędzacie ferie zimowe?.

po niemiecku.

O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Zazwyczaj mam 7 lekcji co oznacza 7 godzin spędzonych w szkole.. - W lecie jest dużo słońca.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. jakimi językami mówisz?). zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 ( 0 ) [Szkoła średnia] niemieckiOpisz co robisz w wolnym czasie.. Kiedy skończę szkołę idę do domu.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Takie proste np. wstaję o 7:00, później jem śniadanie itp. tylko żeby nie zawsze zaczynało się od ich.. Proszę pomóżcie, jestem w 2 klasie.. Po południu poszłam do domu.. Codziennie biegam pięć .. w ciagu dnia tzn - sniadanie,obiad,kolecje,podwieczorek,deser itd.. potrzebuje prosze odp !. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Uwielbiam kanapki z dżemem.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Potem poszłam do szkoły.. - Rano się uczę, popołudniu odpoczywam a wieczorem uprawiam (dosł.. Zakończenie prac remontowych w firmie X 2 dni przed wyznaczonym terminem) Wzór CV do firmy budowlanej - opis doświadczenia: .. O czym pamiętać pisząc CV pracownika fizycznego po niemiecku (do pracy w Niemczech):Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Po zajeciach wracam o domu.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Na obiad jem najczesciej zupe..Komentarze

Brak komentarzy.