Napisz sprawozdanie z filmu lub spektaklu
Przeczytaj informacje, które znajdują się w chmurce.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. Skopiowane ze strony zadane.pl —.Film ,pt. ,,Sala samobójców" Zrobił na mnie ogromne wrażenie, pokazał problemy które dotykają pewną część ludzi, powiem szczerze, że po zakończeniu filmu zaniemówiłam.Uzależnienie od komputera odcięcie się od realnego świata to straszna rzecz, osoby które wpadły w coś takiego potrzebują pomocy .Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Budowa.. Następnie przeczytaj przykładowe sprawozdanie z .Jak napisać recenzję - filmu, spektaklu, koncertu czy książki?. Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. WSTĘP.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

napisz sprawozdanie z ...Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".

Aaaa.Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. ), awangardowe (np. odbywa się między rzędami widzów, do udziału w przedstawieniu zachęcana jest publiczność, wszystko sprawia wrażenie happeningu).Sprawozdanie z przedstawienia pt. ,,Mały Książę",,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" A.de Saint Exupery.. W 2-3 zdaniach napisz o czym on był.i kiedy był przedsawiany i gdzie no i tyle.. Opis zalet i wad książki, ocena wybranych elementów - np .NAPISZ KRÓTKIE SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEJ (KLASOWEJ) UROCZYSTOŚCI W KTÓREJ OSTATNIO UCZESTNICZYŁEŚ UWZGLĘDNIJ PRZEBIEG IMPREZY ALE NIE INFORMUJ KIM BYLI WYKONAWCY CZYNNOŚCI 2010-02-07 16:02:02; napisz krótkie sprawozdanie 2013-05-09 15:11:12; Napisz KRÓTKIE streszczenie FILMU "Zemsta" 2012-03-06 17:54:26; POMOCY !. 20200118_175715.jpg (2 MB) Zgłoś nadużycie.. Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.Pobierz: napisz sprawozdanie z filmu.pdf.. Komentarze do zadania.lub spektakl był przez Ciebie oglądany Opis dzieła: główne wydarzenia, temat Informacja o zastosowanych środkach wyrazu, np. o muzyce Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu..

To tak piszesz nazwę filmu potem piszeż czy był ciekawy.

Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Wykorzystaj wskazówki z podręcznika: - sprawozdanie z filmu i spektaklu - s. 131-133; Sprawozdanie z filmu lub spektaklu.. Język i fabuła utworu.. Zapoznaj się uważnie ze wskazówkami.. Pamiętaj o trójdzielnej .Sprawozdanie z wydarzenia - z akademii szkolnej "Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy…" 17 grudnia br.. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Jagodowie pod opieką mgr Janiny Kowalczyk przygotował uroczystą akademię bożonarodzeniową, na którą zaproszeni zostali nauczyciele, pracownicy szkoły oraz społeczność uczniowska.Sprawozdanie typu recenzja - z książki, filmu, spektaklu.. Pamiętaj, że Twoja praca powinna liczyć co najmniej 120 wyrazów.. Otwórz podręcznik na stronie 132.. 2 Zadanie.. W sobotę.. ZAKOŃCZENIE.. Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. 3 ze str. 133 napisz sprawozdanie z filmu lub spektaklu teatralnego: PAMIĘTAJ O: - trójdzielnej kompozycji, - podaniu miejsca, czasu, określenia wydarzenia i kto uczestniczył, - omów tematykę utworu, - wymień wykonawców ról, - wyraź swoją opinię.. Pamiętaj o akapitach!. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru..

Napisz recenzję filmu animowanego pt. "Bursztynowa korona".

Streszczenie utworu.. Opowiada on o kłótni między Cześnikiem i Rejentem.. Ludwika Solskiego na przedstawienie pt. ,,Mały Książę''.Napisz recenzje wybranego filmu , spektaklu teatralnego , książki , koncertu lub innego wydarzenia zwiazanego z biezacym zyciem kultularnym - ogólne przedstawienie recenzowanego utworu , wydarzenia itp. - szczegolowe omowienie waznych elementow prezentowanego uteoru , wydarzenia itp. - wydazenie opinii , refleksje na temat utworu , wydarzenia itp. , ewentualnie sugestie skierowane do odbiorcowNapisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - „Zemsta" .. jakie otrzymali na zakończenie spektaklu.. Wykorzystaj podane wskazówki.. Zadanie premium.. Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert chcą zaadoptowaćSprawozdanie z filmu/spektaklu Celem sprawozdania z lektury, filmu czy spektaklu jest przede wszystkim zaprezentowanie informacji dotyczących analizowanego dzieła oraz wyrażenia opinii na jego temat.. Spis treści .. napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość .Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład..

Jego celem jest przekazanie informacji o treści filmu, spektaklu lub książki.

Film powstał w oparciu o słynny cykl fantastycznych powieści dla dzieci i młodzieży, autorstwa C.S. Lewisa.Wykorzystując zad.. JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Zawiera część krytyczną z uzasadnioną oceną.. Bartosz - 19 lipca 2018 godzina 11:23 0.. ROZWINIĘCIE.. Przygotowała: Anna Stasiak.. Informacje, które należy uwzględnić w sprawozdaniu z filmu lub spektaklu: gdzie i kiedy można zobaczyć film/spektakl; pokaż więcej.. Przedstawienie było oparte na motywach książki Lucy Maud Montagomery pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Sprawozdanie z wyjazdu do teatru Dnia 18.11.2015 r. razem z moją klasą pojechaliśmy na spektakl pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza" do Teatru Kameralnego w Domu Kultury LSM.. Opinia o dziele.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Kiedy obejrzymy film lub spektakl, możemy zrelacjonować to wydarzenie w formie SPRAWOZDANIA.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących .Sprawozdanie z Teatru.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.. Nie musi być długie, ale.. - rozwiązanie zadaniaNapisz sprawozdanie z filmu lub że spektaklu .Wykorzystaj podane wskazówki .Proszę o pomoc 5 klasa Załączniki do zadania.. że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. tj 19 grudnia 2019 roku, wybraliśmy się z przyjaciółmi do lokalnego kina "Okienko", na film "Iluzja".. Poleć nas Udostępnij Tweet.. Pracę proszę przesłać dziś przez e-dziennik lub na adres:Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.. Ważnym i końcowym wydażeniem była.Napisz, jakie informacje.. 1 Zadanie.. Zobacz też: Tylko u nas!. Recenzja filmu "Pręgi" Opis damy z obrazu Leonarda da Vinci - „Dama z grono.. Królowa Śniegu - recenzja baśni;Jakiś czas temu, wraz z przyjaciółmi ze szkoły, wybrałem się na premierę "Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa".. W ocenie Twojej pracy będzie brana pod uwagę poprawność językowa, ortograficzna i interpunkcyjna.. Dnia 28 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4-6 wybrali się do Tarnowskiego Teatru im..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt