Napisz 5 zdań co robisz w wolnym czasie po niemiecku
To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?. Dzień Matki w .Mój wolny czas jest bardzo dobrze zaplanowany i spędzam go bardzo miło.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobnegooo ,.Napisz co robisz w wolnym czasie po lekcjach i na weekendzie po polsku i po niemiecku.. Już o 7 wstaję.. Biorę prysznic i idę spać.. Zacznijmy od kilku prostych zdań:Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Mój wolny czas spędzam też z .Język Niemiecki - Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10.. - rozwiązanie zadania .. Widzę panią wychodzącą z pokoju nauczycielskiego.Proszę o pomoc !. i oczywiście naaj ;* zróbcie taki przykladowy tekst ;) aa i dodam ze w środy mam dodatkowy angielski codziennie chodze do szkoly xddnapisz po niemiecku zdania co robisz w wolnym czasie 8.. - rozwiązanie zadania .. napisz po niemiecku zdania co robisz w wolnym czasie 8 zdań.. Co będziesz robić jutro.. Zgłoś nadużycie.. Dzień Ojca w Niemczech.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies..

- Co robisz w wolnym czasie?

[Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. I saw many besutiful bildings.W wyjątkowych przypadkach można zwolnić osobę z wymogów opisanych w pkt 1.2.5.1 i obowiązku dotyczącego sprawdzania przeszłości pod warunkiem że jest ona eskortowana przez cały czas, gdy znajduje się w strefach zastrzeżonych lotniska.. Po lekcjach prawie codziennie zostaje na zajęcia sportowe, doskonale się na nich bawie, mogę powygłupiać sie i rywalizować ze znajomymi.. Zrobiłam zadanie domowe.. Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. Nazwy niemieckie dzielnic i ulic Gdańska.. 2011-02-17 14:19:42 Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie .. Co robiłaś wczoraj.. Jeżdżę też na basen.. Często nie wiemy jak zapytać koleżankę, czy kolegę o jego, czy jej zainteresowania po niemiecku.. Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.. Co zazwyczaj robisz.. Napisz o pogodzie.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 5 zdań po niemiecku w czasie przeszłym perfekt co robiłaś/eś poprzedniego dnia i co oznaczają te zdania.Po polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1..

Słownictwo sądowe po niemiecku.

Czasem jeżdżę z rodzicami do dziadków.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Po południu poszłam do domu.. Napisz komentarz Anuluj.. Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10 do maxymalnie 15 zdań .. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Napisz po niemiecku 12 zdań o tym, co robisz dla zdrowia.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Proszę pomóżcie potrzebuje na jutro.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Jem dużo warzyw i owoców.. 5 znanych niemieckich zabytków.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Zadanie jest zamknięte.. Jem śniadanie i się ubieram.. 3.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Gimnazjum, Język Niemiecki, dodał: Gochagocha, dodane: 2015-01-22 18:51:48 .. Witam mam zadanie o rozmowie baby z lekarzem minimum 30 zdań po niemiecku i przetłumaczeniem na polski.. 7 maja 2010 Odsłon: .. surfować po necie - im Internet surfen szkicować - zeichnen sztuka - Kunst f .. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.15 zdań o czasie wolnym po niemiecku.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Praca opiekunki w Niemczech..

Przeciwieństwa po niemiecku.

Kiedy wrócę do domu i powtórze wszystko co jest mi potrzebne na lekcje, zazwyczaj wychodzę z przyjaciółmi.Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Po zajeciach wracam o domu.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. Jak wykorzystać wolny czas?. Zjadłam obiad.. Staram się w wolnym czasie robić różne ciekawe rzeczy.. Zazwyczaj więc rysuję lub czytam książki.. Sławni Niemcy wg alfabetu.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Przeważnie przed 12 idę spać.Napisz 10 zadań o tym co robisz w poszczególne dni tygodnia i w weekend - po angielsku dajcie jakiś przykład tego zadania ;)) Dam kazdemu pkt.. W niedzielę nie śpię długo.. Najlepsze rozwiązanie.. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. Większość wolnego czasu spędzam w domu.. Gimnazjum, Język Niemiecki .Przydatność 55% Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasieCo robisz wolnym czasie?.

Społecznościowo.Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.

Bardzo lubię pływać.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.. 2010-05-06 17:49:54Czas wolny - słownictwo w języku niemieckim.. Ruszam się prawie zawszę.. Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków.. W domu odpoczywałam.. kilka zdań o tym Z góry dziękuje Opisz swój do niemiecku i napisz co to znaczy po polsku ma być to przynajmniej 6 zdań prisPtaki po niemiecku.. Czas czytania: 1 minuta..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt