Opisz swoją przyszłość po niemiecku
Dann bin ich in die Schule gegangen.List do Mikołaja - Nikolauspost to czwarta część serii Kalendarz adwentowy.. Po zajeciach wracam o domu.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuPrzykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Następnie myje zęby.. Zjadłam obiad.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Opisz to zdjęcie w 5 zdaniach 2013-03-04 15:43:12; Opisz swoj pokoj w 10 zdaniach po niemiecku 2010-05-31 15:12:53; Opisz się w 5 zdaniach!. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. O 22 poszłam spać.. ściany są białego koloru.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt swoje święta.. Adolf Hitler Bolesław Prus Edukacja Jan Kochanowski nauka plany na przyszło .. Moje plany na przyszłość.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Witajcie Prosił bym bardzo o przetłumaczenie mi tego textu: wstaję o 7:00 myje się i ubieram..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Po szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym chciałabym dostać się na studia farmaceutyczne.. O 7.45 ide do szkoły.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Po studiach chciałabym pracować w aptece jako farmaceutka.w dalekij przyszłości sama chciałabym zalożyć aptekę.w planach też mam plan załozenia rodziny.chciałabym mieć dwójkę dzieci.starszego syna i młodszą córkę.Chciałabym też zwiedzić cały świa.Najchętnie bym .Opisz swoje plany na przyszłość Podobne tematy.. 24 dni niespodzianek.. EKES zaleca Komisji, by uwzględniła następujące kwestie szczegółowe w swojej agendzie na przyszłość.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. o 7:29 wychodzę do szkoły.. Po obiedzie spotykam się z .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. mój pokój jest duży i ładny.. Po szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym chciałabym dostać się na studia farmaceutyczne..

2013-03-01 21:56:45; Opisz w 6 zdaniach swoje urodziny po niemiecku.

Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jakCodziennie wstaje o 7.00.. 15:20 kończąc lekcje szybko sie zbieram i idę do domu.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Po angielsku.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Po studiach chciałabym pracować w aptece jako farmaceutka.w dalekij .Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. 2011-11-22 18:15:42; Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. pomiędzy fotelami stoi stół..

aufgestanden - aufstehen - wstawa ...Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.

5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Przykładowy opis ferii zimowych po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. PILNE!. W domu odpoczywałam.. Zrobiłam zadanie domowe.. Poprzednie odcinki możesz przeczytać, posłuchać i obejrzeć zaglądając do wpisów ADVENTSKALENDER - TAG 1 - REVOLVERHELD, ADVENTSKALENDER - TAG 2 - LEBKUCHEN oraz ZAKUPY PRZEZ INTERNET.. Dzisiaj dowiesz się, jak napisać i wysłać list do Mikołaja oraz gdzie Mikołaj .Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derPrzykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. na szafce leżą książki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt