Napisz charakterystykę pestki z lektury ten obcy
Nie wiadomo jak miała na imię ponieważ wszyscy wołali na nią ,,Pestka" .TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 4 Rozmowa o urodzie Pestki trwałaby może jeszcze dłużej, gdyby nie to, że dotarli właśnie do domku, w którym mieszkała Ula.. Podobała się swoim kolegom.. 85% Człowiek wobec cierpienia innych.. Jednak nawet jej niechętnie opowiadała o sobie.. Prawie zawsze ma poważny wyraz twarzy.Ten obcy - wydana w 1961 roku powieść napisana przez Irenę Jurgielewiczową.Jest lekturą uzupełniającą w klasie VI szkoły podstawowej.. Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. 79% Porównanie Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny, głównych bohaterek lektury Ireny Jurgielewiczowej "Ten Obcy".. 74% "Ten obcy" opracowanie.. Jej najbliższa przyjaciółką była Pestka.. Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.charakterystyka Pestki Ubyszówny z lektury 'Ten Obcy' Hej, mam problem, z uzasadnieniem danych cech osobowości Pestki, np. że dążyła do celu itp.tyklko tyle proszę, żebyście pomogli mi uzasadnić te cechy, wesoła, energiczna, impulsywna, ufna, pogodna, pomocna, koleżeńska, samolubna, zaradna, roztrzepana, gadatliwa, życzliwa, pomysłowa (podać sytuacje w jakich potwierdziła te .pomocy to na jutro napisz charakterystykę pestki w książce ,,ten obcy '' 2010-10-18 20:07:29 Możecie mi podać charakterystykę uli Zalewskiej z lektóry ,,ten obcy ,,?.

63% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".

Jest ciotecznym bratem Julka.. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. Choć mieszkała razem ze sowim ojcem, nie miała z nim bliskiego kontaktu, wychowywały ja głównie ciotki.. Jej kontynuacją jest powieść "Inna?Powieść ta została wpisana na Listę Honorową H.Ch.. charakterystyka Pestki Uli Mariana I julka Z kim chciałbyś sie zaprzyjaźnić i dlaczego?. Pestka wypytywała Ulę, czy Zenek coś jej jeszcze mówił.. Po chwili pogrążyły się w głębokiej zadumie.. 2011-10-18 11:46:12 Opiszecie sytuacje rodzinne Pestki Ubyszowej i Uli Zalewskiej z książki ,,Ten Obcy "?. Jego charakterystyczną cechą wyglądu, są często uniesione brwi.. Jest… Czytaj dalej →Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści Ten Obcy… Charakterystyka Uli Zalewskiej z książki "Ten Obcy" Charakterystyka Uli Zalewskiej - bohaterki lektury Ten Obcy.. 2011-10-24 17:25:10Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".. Pestka to jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".. Andersena (), na którą wpisywane są wybitne książki współczesnych pisarzy z całego świata, służące ideom przyjaźni i zbliżenia między dziećmi .Julek w drodze powrotnej mówił Marianowi, że to wszystko jest przez niego, ale Marian kazał mu się odczepić..

+0 (1) ... Muszę napisać Charektersytyka postaci Zenka lub Uli z lektury Ten Obcy !

Ma około dwunastu lat i nie ma rodzeństwa.. Jest ubrany w zniszczoną wiatrówkę i ciemne drelichowe .4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Była pewną siebie, wzbudzającą podziw i uznanie kolegów trzynastoletnią dziewczynką.. Zenek Wójcik miał około 14-15 lat.. 78% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z powieści "Ten obcy".. 74% Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera powieści "Ten Obcy".85% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy".. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.. Chłopcy, jak zawsze, obejrzeli ją ze wszystkich stron, dzieląc się84% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. 82% Charakterystyka jednego z głównych bohaterów powieści pt. ''Ten obcy''.. Ta cicha, .. Narracja i język powieści „Ten obcy" .Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.. Postawy oraz motywy postępowania bohaterów "Dżumy" oraz "Ludzi bezdomnych".Pestka Ubyszówna - charakterystyka • Ten obcy Tak naprawdę dziewczynka miała na imię Patrycja, ale w ten sposób zwracała się do niej tylko matka.. Pestka z Ulą siedziały na werandzie..

kartka pamiętnika uli zenka pestki mariana lub julka dalszy ciąg lektury dam n.a.j .

Zawsze uległa wobec Pestki, w tym przypadku pozostaje nieugięta i wierzy, że Zenek był wobec niej szczery.. Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. Ma ciemne włosy.. 79% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy" 71% "Ten Obcy" Irena Jurgielewiczowa - charakterystyka Zenka Wójcika.. Do Olsztyna przyjechała na wakacje z mamą, a tata został w domu.. Była przeciwieństwem swojej przyjaciółki - Uli, która tak jak Pestka mieszkała w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje.Pestka Ubyszówna jest najlepszą przyjaciółką Uli Zalewskiej.. Mieszkał tam z mamą i ojcem, lecz po śmierci mamy uciekł z domu.. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem..

85% Charakterystyka Pestki Ubyszówny; 81% Charakterystyka Pestki Ubyszówny.Napisz charakterystykę Pestki z Ten Obcy.

Prosze , bo mam to na .. Napiszę charakterystykę wybranej przez siebie postaci lekturowej "Ten obcy" która mi zaimponowała.Jedną z bohaterek książki dla młodzieży I.Jurgielewiczowej pt.,, Ten Obcy" była Pestka .. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny.. Przed domem stała rozklekotana dekawka doktora Zalewskiego.. Ten rozdział bardzo mi się podoba, ponieważ jest ciekawy.Z wyglądu jak i z usposobienia była bardzo delikatna.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.. Była bardzo ładna i wysportowana.. Dziewczyna mieszkała w Warszawie a do Olszyn przyjechała na wakacje.. Powodem tego było to, że jego ojciec pił i znęcał się nad nim.. Pestka jest ładna, dobrze wysportowana, pewna siebie, inteligentna, odważna, stanowcza .73% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z "Ten Obcy".. Pochodził z Wrocławia.. Pestka była energiczna i stanowcza, zawsze skora do działania.Pestka to jedna z bohaterek książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. 83% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy".. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.. Podobnie jak Ula, mieszka w Warszawie, a do Olszyn przyjeżdża tylko na wakacje.Ula Zalewska - charakterystyka, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie .. poświęcając czas na wypoczynek.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać„Z tą osobą chciałbym się zaprzyjaźnić"(Warto tyle napisać, ponieważ moja pani powiedziała np. „Trzynaście zdań to za mało" 🙂 .Uszanujcie moją prace) 1.Opisuję Pestkę Ubyszównę postać literacką z lektury „Ten Obcy".. Mieszka z matką i ojcem we Wrocławiu.. Chłopiec chciał odnaleźć wujka Antka Janicę, by u niego zamieszkać.Muszę mieć opowiadanie z lektury,, Ten Obcy " 2017-12-10 16:47:00 napsize mi ktosw opowiadanie rodzialu " obcy sie zjawia " Ten obcy 2009-11-21 12:42:23 Napisz opowiadanie o dalszych losach bohaterów z lektury "Ten obcy " 2011-10-07 16:29:32Marian Pietrzyk to jeden z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy".. Pestka jest ładną, zgrabną dziewczyną o czarnych, puszystych włosach i szarych oczach.Pestka Ubyszówna jest jedną z głównych bohaterów powieści „Ten obcy"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt