Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty
Wykorzystaj wyrazy podane w : nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij dialogi 1-2. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę .Uzupełnij dialogi.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.Uzupełnij dialogi (6.1.-6.3.).. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.zdania.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty.. B.Uzupełnij dialog.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). X: Did you get allWpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku rosyjskim.. Wpisz w każdą lukę (7.1-7.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Uwaga!. Y: Great.Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. X: Just two.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij minidialogi 1-4.. ).fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne .. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku włoskim.. 6.2.Uzupełnij minidialogi 1-4. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). X: Hast du das neue Smartphon von Max gesehen?Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. (6.1-6.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Y: Oh dear.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. BeforeUzupełnij dialogi.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. X: What was _____ at the seaside?Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angiel-skim.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku włoskim.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 6.2.Uzupełnij dialogi..

Wpisz w każdą lukę 1-3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

literę, którą oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyrazUzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Wpisz w każdą lukę (8.1. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A - E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. 6.2.Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Just £17 for a pair.Uzupełnij rozmowę telefoniczną.. Zadanie 8.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.2.. Y: Vediamo.Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. (0-4) Przeczytaj trzy oferty pracy skierowane do nastolatków w sezonie wakacyjnym w Anglii (A-C) oraz zdania (9.1.-9.4.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. B: Oh, I'm _____ that.Wpisz w każdą lukę (2.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 6.2.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt