Opisz swoją klasę po niemiecku
Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. O 22 poszłam spać.. POMOCY!. :) 2011-12-19 20:16:44Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Po południu poszłam do domu.. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.. Opis przyjaciela angielski.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. O 7.45 ide do szkoły.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jakPomieszczenia w szkole po niemiecku Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję..

Opisz swojego psa po niemiecku!

Ide szybko do lazienki i myje sie.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne !. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Po zajeciach wracam o domu.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

Opisz siebie po niemiecku.

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Codziennie wstaje o 7.00.. 2017-03-26 14:04:16; Opisz swój typowy weekend po angielsku 2010-10-05 15:31:29; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Opisz swoją klasę .. Jestesmy niepowtarzalnym rocznikiem "91,tj.liczymy sobie po 15 wiosen.. poleca80% Język polski "Jeden dzień z życia mojej klasy" O mojej klasie mozna powiedziec i napisac bardzo duzo, chodzi mi oklase 3K Gimnazjum w Grodzisku Wielkopolskim.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Na pierwszej lekcji części 2. zajmiemy się tematem "szkolnym".. Kilka słów poświęcimy też nauczycielom.XarXen.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku..

HELP 0 ocen ...Opisz najlepszego przyjaciela po niemiecku.

2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Poznasz nazwy kilkunastu rodzajów szkół (w tym szkół wyższych) oraz nazwy typowych przedmiotów szkolnych.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Nauczysz się pytać rozmówcę, do jakiej chodzi szkoły, do której klasy, jakie ma ulubione przedmioty i nauczysz się udzielać odpowiedzi na te pytania.. 2014-02-15 10:52:50 Charakterystyka przyjaciela po niemiecku 2009-05-23 11:46:24 Opisz swojego przyjaciela .. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Po obiedzie spotykam się z .Nasza-klasa (67392) Niespodzianka.pl (181) Opisy GG (10775) Programowanie (16056) Programowanie Webowe (3301) Programy Komputerowe (115897) Sieci Komputerowe (10837) ..

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis nauczyciela po niemiecku.

w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Opisz swój typowy dzień!. Zjadłam obiad.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt