Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie
Jest inna niż wszystkie i zawiera bardzo dużo zagadek.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceNet przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji „AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Pierwszy dzień w szkole Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tam ustnie opowiedziany .Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 1 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali..

Wybierz jeden z rozdziałów powieści Rafała Kosika „ Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i napisz jego streszczenie.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Występuje w niej trójka nastolatków, która dopiero co, rozpoczęła naukę w gimnazjum.„Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" emotki_123 1 miesiąc temu.. „Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym „Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Felix, Net i NikaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Książka opowiada historię trzech polskich gimnazjalistów, którzy uczą się w Warszawie.. Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

83% Recenzja filmu ''Katyń'' Andrzeja Wajdy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 8.

.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi zabierze was w taką właśnie przygodę.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 71% Rafał Kosik „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.. Polecenie 5 Masz czas do piątku.. Później na korytarzu spotyka Neta .Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Szukaj.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziLiczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' jest niesamowitą książką wartą przeczytania..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychA TERAZ , PISZ ŚMIAŁO STRESZCZENIA.. Udostępnij.. 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Tak więc poznajmy naszych bohaterów, z których każdy czymś się wyróżnia.Postacie tytułowe Felix Polon.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie..

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang ...Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 1.

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Skorzystaj z rad zapisanych w tabeli.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeń• Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce; Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Osoby, które nie mają dostępu do książki mogą skorzystać z linku.. Rozdział 2.. Skomentuj.. Udostępnij..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt