Przeczytaj tekst jeszcze raz w zeszycie uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu
Uzupełnij zdania przymiotnikami z ramki z zad.. Koniecznie zmień tekst napisany na niebiesko.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. W razie wątpliwości jestem na Messengerze albo ZOOMie w godzinach naszej lekcji.6 Uzupełnij zdania wyrazami z tekstu z zadania 5.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytaj głośno cały tekst.. ZADANIA DO WYKONANIA.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uwaga!. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.3.. Zapisz je w zeszycie.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. - Przeczytaj jeszcze raz I zdecyduj, które wyrażenia (1-6) dotyczą L (Link) a które S (Sonik).. To jest niemiecki "Aha!. Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.. Możesz dla utrwalenia pisowni zapisać ten wyraz kilka razy.. Dzięki temu tłumaczenia są jasne i klarowne, pozwalające na naukę w domu i przyswajanie kolejnych działów w języku..

Uzupełnij w e-mailu luki 1-3 zgodnie z treścią tekstu.

Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. 2011-09-18 15:50:51; Przeczytaj uważnie regulamin pracowni chemicznej a następnie uzupełnij tekst.. Przypomnij sobie, co to jest mit - podręcznik str. 205.. 101 Wykonaj w zeszycie ćw.. Zastanów się, jaką końcówkę mają imiesłowy czasu przeszłego czasowników nieregularnych.. Poszukaj słówek w słowniczku na stronie 90, następnie dopasuj je do definicji, zapisz w zeszycie.. Odpowiedz na pytania.. Przeczytaj wszystkie wyrazy głośno, a potem wróć do dyktanda i wykonaj je jeszcze raz.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1-4 w poniższym tekście.. 5 - uzupełnij zdania następującymi wyrazami: dangerous / difficult / expedition / explorer / heavy / journey / record niebezpieczny / trudny / wyprawa / odkrywca / ciężki / podróż / rekordPrzeczytaj tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst ze str. 101 jeszcze raz i uzupełnij tabelkę wyrazami z tego tekstu.. Wykonaj poniższe zadania.. 8x=3000g .Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. Subject: Porównywanie rzeczy i osób.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47; Przeczytaj tekst,,Mail'' i uzupełnij luki ..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i rozwiąż zadanie 2/86.

Zrób sobie notatki w zeszycie.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zad 3. str. 40 - wstaw zdania w odpowiednie luki w tekście (notatki zrób na marginesie) Głośno przeczytaj tekst.. czwartek, 28.01.2021r, Klasa VII a i VII b Uzupełnij dyktandoZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Rozumienie tekstów pisanych 3 EGZAMIN Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimKażde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego lub osobę, która zna go perfekcyjnie.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.

Wykonaj ćw.. (odpowiedź znajdziesz na stronie 136 w podręczniku - przepisz ja doPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W zeszycie: Uzupełnij luki w zdaniach informacjami opisującymi dokonania Heraklesa.3.. KROK 6. podmiot liryczny opisuje swoje przeżycia, emocje, najczęściej zapis prozą, świat przestawiony (czas, miejsce, bohaterowie, fabuła), obrazy poetyckie, podział na wersy, tekst główny i poboczny, w dłuższych utworach podział na rozdziały, tomy, podział na akty, sceny, o wydarzeniach opowiada narrator, utwory przeznaczone do .2.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W ćw.4 str.81 uzupełnij zdania, używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Cześć Aga, Chyba już wiem, co możemy przygotować w ramach naszego projektu do szkoły.. 3 str.80 masz za zadnie przeczytać ulotkę w j.angielskim a następnie uzupełnić luki w e-mailu do rodziców.. KROK 4.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. 2011 .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. przedwczoraj o 14:18 rozwiązań: 1W ćw.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i zapisz informacje w zeszycie przedmiotowym..

Przeczytaj tekst z podręcznika, zadanie K ze strony 57.

Wykonaj samodzielnie projekt „ Geburtstagsparty" - możesz wzorować się na tekście z podręcznika, ale nie przepisuj dosłownie tekstu.. Przeczytaj tekst.. Swoje zaproszenie ozdób w dowolny sposób- zdjęciami .Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Pamiętaj, że należy go wypełnić w języku polskim.. W większości przypadków polega to na zmianie końcówki lub jej dodaniu do wyrazu.Topic: Video Games - praca z tekstem.. Wesołych Świąt z pięknymi prezentami, pysznymi potrawami i ciepłą, rodzinną atmosferą.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Posłuchaj nagrania i powtórz słowa.Dopasuj określenia do odpowiednich rodzajów literackich.. Właśnie przeczytałamLOL122333 Język Polski Podaj przykłady sytuacji, w których między nami niedobrze jest może być to sytuacja z życia wzięta lub wymyślona chodzi o to żeby opisać np. że rodzice zaniedbują swoje dzieci lub dzieci zle traktują swoich rodziców .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Wykonaj zad.. Wyrazy, w których popełniłeś/aś błąd zapisz na kartce papieru..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt