Napisz 5 zdań o swoim hobby po niemiecku
ściągnij mp3 × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: .. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. ;P. ewelina321110; 2.12.2009 meine hobbys ist i piszesz jakie hobby Teresa; 2.12.2009 Mein Hobby ist Sport .. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania.. Czasowniki modalne niemiecki.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Już o 7 wstaję.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swoje hobby w conajmniej 8 zdaniach.. Jest Biały , Wabi Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: swiciowna 8.6.2010 (17:54) Napisz krótke opowiadanie o sobie - jakie masz hobby gdzie mieszkasz jak sie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązanianapisz 10 zdań o moim hobby po niemiecku.. z góry dziękuje.. Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości..

Opis przyjaciela po niemiecku.

Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.. Jeśli spodoba mi się jakaś piosenka wymyślam do niej choreografię i czasami umieszczam ją w internecie.Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. napiszcie ze koncze nie Przedmiot: .List formalny z prośbą o informacje po niemiecku; .. Bardzo go lubię.. prosze was!. -----Interesuje się tancem i muzyką w wolnym czasie prowadzę bloga o swoim życiu i o pewnym zespole.. Ich treibe Volleyball ( albo inny sport ) .. Pamiętaj m.in. o tym, by w danych osobowych dodać informacje odnośnie narodowości czy stanu cywilnego.. Ma już prawo jazdy i teraz zbiera pieniądze na swój pierwszy własny samochód.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćautor: wojtekd12 18.5.2010 (16:40) Błagam napiszczie Minimum 6 zdań po niemecku o moim Psie!. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. On nie ma żadnych konkretnych hobby ani zainteresowań, ale bardzo lubi samochody.. laseczka13 25.5.2010 (19:55) NAPISZ 8 ZDAŃ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ !. Poszedłem tam żeby napisała kilka zdań, a oni wciągnęli .Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku..

...Napisz 10 zdań o mojm hobby jest to piłka nożna .

Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. lubie grać w piłek choć mi to nie za dobrze wychodzi pomżecie opoweiadanie Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-04-21 10:03:34.. Jem śniadanie i się ubieram.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Opisz swoje hobby po niemiecku ( minimum 10 zdań , liczę na dużo więcej) :) Moje hobby to : siatkówka , akrobatyka i fotografia :) proszę o pomoc 1 Zobacz odpowiedź nikuśka112 .. Dam 42 p.Napisz zdania zgodnie z ilustracjami 2-6 daje naj pls szybkoNapisz po niemiecku o swoim hobby.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:4315 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. Pomocy !. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

rozpocznij naukę.. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.Zadanie: napisz 4 5 zdań o swoim zwierzątku po niemiecku Rozwiązanie: mam niebieską rybkę którą kupiłem jak miałem 10 lat rybka obecnie ma 4 lata i jest Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Przydatność 65% Hobby.. ulozcie z 12 zdan na temat jakiegos hobby-nie wiem.rusowanie,gra na instrumentach.no nie wiem.moze byc nawet zbieranie gazet albo co.byle temat byl taki by mozna bylo napisac na niego z 12 zdanek.Piszcie po polsku i tlumaczcie na niemiecki prosze:DNapisz o swoim hobby [mozecie wymysleć] po niemiecku minimu - rozwiązanie zadania .. [mozecie wymysleć] po niemiecku minimum 10 zdań.. 5 2 14 fiszek masterid.. O 19 wracam do domu.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie !. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Zadanie: napisz o swoim hobby w czasie przeszłym po niemiecku .. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch"..

Ich mam computer spielen.Opis przyjaciela po niemiecku.

Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Aby lepiej utrwalić sobie zawody po niemiecku możemy pomyśleć o wszystkich naszych .Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po .napisać kilka zdań po niemiecku .. In Freizeit treffe .Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Some like collecting coins or stamps, others are keen on computers.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. to dla mnie bardzo wazne!.Komentarze

Brak komentarzy.