Opisz swój dzień w czasie przeszłym po angielsku
potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Niestety nie wiem kiedy muszę wstawić was/ were, lub inne zwroty oddające dany czas.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Czy się z tym zgadzasz?. List z zażaleniem (dłuższa wersja) .. Tylko jakieś wypracowanie w czasie .Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój wielki dzień po Angielsku (w czasie przeszłym) .. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Następnie idę pograć sobie w gry komputerowe.Czas Past Simple jest czasem przeszłym dokonanym.. Prosze aby był to dzień z zycia dziewczyny.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Krótko mówiąc - informujemy, kiedy coś się stało.. Wczoraj wstalam o godzinie szostej.. Co robiłeś?. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Opisz swój typowy dzień!. Oto moje zadanie :Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

uwzględnij odpowiedzi na pytania : co robiłaś dzień przed, co robiłaś godzinę przed, jak się czułeś, dlaczego tak się czułeś, kto tam był, kogo zobaczyłeś, jak sie czułeś po zobaczeniu tej osoby, jak się to wszystko skończyło.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Gdy wracam do domu najpierw jem obiad.. 1 odpowiedź.. O 7.40 wychodzę do szkoły.. Napisałam już na brudno moje zadanie, proszę Was, abyście sprawdzili, ewentualnie coś dodali, odjęli.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Po południu poszłam do domu.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Opisuje wydarzenia, które dokonały się w określonym czasie w przeszłości..

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Na wstępie chcemy zaprosić Was do działu GRAMATYKA, gdzie każdy czas i jego użycie jest dokładnie opisane.. Zrobiłam zadanie domowe.. To nic trudnego!. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Każdego dnia było bardzo słonecznie i gorąco, w związku z czym mogliśmy pływać w morzu i leżeć na plaży.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Hotel był duży i piękny.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Używamy przy tym konkretnych określeń czasu, np. wczoraj, dwa dni temu, trzy tygodnie temu, itp.Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.. I niech max tam bedzie 10-12 zdań.Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 .Zadanie: opisz 10 dni po 5 zdań po angielsku w czasie przeszłym swoje wakacje w formie 1 dzień 5 zdań pilne na jutrow czasie - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

Co znaczy i jak powiedzieć "w czasie" po angielsku?

(dłuższa wersja) Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) Udana impreza miejska (dłuższa wersja) List formalny.. Zjadłam obiad.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Zatrzymaliśmy się w hotelu „zielona plaża".. Opisz swoj wczorajszy dzien po angielsku w czasie przeszlym.. :) Na jutro mam zadanie, muszę opisać krótko jakieś wydarzenie z przeszłości.. Następnie myję się oraz ubieram się.. Więcej informacji o wymienionych niżej czasach uzyskacie klikając w odnośniki znajdujące się w nazwie każdego z nich.. 84% Opis dnia w czasie .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. Codziennie wstaję o6rano.. 82% Opis dnia w .Opisz mi swój poprzedni dzien w czasie przeszłym perfekt (j.niemiecki).. Były tam 2 baseny, duży ogród, siłownia i restauracja.. My school day starts at 8 a.m.Przykładowy opis dnia po angielsku.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Mam na imię Ania ( tu podasz swoje imię) i mam 12 lat ( wiek też podasz swój)..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

Potem jem śniadanie.. Z góry dziękuję.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Pogoda była świetna.. 6,949 wizyt.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Dzień rozpoczynam pobudką o godzinie 7.00.. Czasy w języku angielskim 1.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. W szkolę spędzam około 8 godzin.. Poszlam do pracy na godzine 8 i pracowalam do 15 po pracy wrocilam do domu zjadlam obiad i poszlam na spacer z psem wrocilam o godzinie 17 i ogladalam tv.W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa .. Mój dzień .Mój dzień.. Gdzie byłeś?. Czasami wstawaliśmy wcześnie i szliśmy na wycieczki.Witam Wszystkich!. przygotowuję śniadanie rodzinie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt