Przetłumacz dialog na język niemiecki
Wpisz właściwą literę.. 10 .. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Na Dojczland.info znajdziecie bowiem rozmówki polsko-niemieckie, które zostały stworzone z myślą o Polakach wyjeżdżających do Niemiec.Odpowiadając na to pytanie używamy schematu Es ist ____ Uhr.. Ich habe keine .Przetłumacz na język niemiecki 2010-04-22 16:36:52 Przetłumacz dialog na język niemiecki - proste.. Co wpisać pomiędzy Es ist ____ Uhr?. W starym mieszkaniu czynsz był wysoki praz było niewygodne.. W języku niemieckim, są tylko 4 spada przez inflects członków i zakończeń.. Tłumaczę język niemiecki prostym językiem wraz z wieloma przykładami, a do każdego tematu znajdziesz kilka interaktywnych ćwiczeń.Tłumaczenie słowa 'język niemiecki' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Od czterech lat uczę tego języka.. Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz dialog na język niemiecki - proste.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 5 punktów Pracujcie w parach przetłumaczcie dialog na jezyk niemiecki i napiszcie go w zeszycie.. Aby zacząć pracę z translatorem niemiecko polskim, postępuj zgodnie z poniższymi krokami: Wybierz język źródłowy i docelowy.. Czy nie ma makaronu?. Odpowiedzią będzie liczebnik główny, nie porządkowy tak jak ma to miejsce w języku polskim..

5)Przetłumacz na język niemiecki.

W restauracji Gourmet jest wiele specjałów.. Od czterech lat uczę tego języka.. Proszę na jutrooo i błagam nie z tłumacza Google!. 2011-01-08 18:36:37przetłumacz dialog na j. niemiecki 2010-11-07 19:55:51; 10 pkt - Przetłumacz dialog na język Niemiecki 2009-12-15 19:26:08; Niemiecki - przetłumacz:(2011-05-09 19:23:44; Przetłumacz.. Wpisz właściwą literę.. ChcielibPrzetłumacz dialog na język niemiecki: 2010-01-31 12:22:02 przetłumacz na język niemiecki .. Tydzień temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania.. Która godzina?. Nic nie jadam na śniadanie.. Wystarczy wpisać słówko, które chce się przetłumaczyć, a o wszystko zadba słownik niemiecko-polski.. Dwa wyrażenia są podane dodatkowo i nie pasują do dialogu.. W wolnym czasie gram w squasha.Przetłumacz dialog na język niemiecki.. 2011-01-20 14:00:35Zadanie: przetłumacz dialog na język niemiecki 1 jakie Rozwiązanie: 1 welche f cher magst du ich mag deutsch 2 welche f cher magst du nicht ich mag matheBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz dialog na język niemiecki.. 2011-01-08 18:36:37 przetłumacz na język niemiecki .. Co jednak jeśli nasza godzina ma postać 8:10?Na nauka-niemieckiego.net znajdziesz prostą instrukcję obsługi języka niemieckiego, z którą możesz samodzielnie i za darmo nauczyć się niemieckiego..

przetłumacz zdania na niemiecki.

Kliknij Przetłumacz.. Wpisz właściwą literę.. Jeśli zdarzają się Wam sytuacje, w których brakuje Wam niemieckich słówek, to trafiliście doskonale!. Która godzina?. Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Dwa wyrażenia są podane dodatkowo i nie pasują do dialogu.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.e)Zapytaj, co jada na śniadanie.. Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę.. Dopytaj ; .. Przetłumacz zdania na język niemiecki (pamiętaj o właściwych miejscach w zdaniu dla czasownika modalnego oraz czasownika w bezokoliczniku) 1.. Wezmę filet z ryby.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiejRozmówki polsko-niemieckie.. - Jak się pani miewa?. Tyle.. - Tak sobie.. Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 19.4.2010 (18:44) prosze o poprawne przetlumaczenie na jezyk niemiecki.Przetłumacz list na j.niemiecki : Dziękuję za Twój list.. Piję tylko herbatę lub kawę.. - Jest 20.. Mój pokój jest duży i przytulny.Na przeciwko mojego łóżka znajduje się biurko mojego brata.Nad moim łóżkiem wisi białą półka.Mój pokój jest zielony.Na półce nad moim łóżkiem znajduje się moja kolekcja kostek rubika.Na przeciwko łóżka mojego brata znajduje się szafa.Obok łózka mojego brata znajduje się szafka nocna .Jak działa bezpłatny tłumacz z niemieckiego na polski?.

Ich habe keine ...🎓 Przetłumacz dialog na język niemiecki.

Charakterystyczny jest stałym szyk wyrazów.niemieckixddd.. - Przepraszam.. Dwa wyrażenia są podane dodatkowo i nie pasują do dialo - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiPrzetłumacz dialog na J.Niemiecki ( tylko błagam nie z tłumacz-google ) Dziękuje z góry ^^ Dialog: - Przepraszam, jakJeśli chcesz przetłumaczyć coś na inny język, wejdź na stronę główną, gdzie do wyboru jest ponad 50 różnych języków.. Jeśli tłumaczysz z niemieckiego na polski, nic nie musisz robić.. - Tak sobie.. To nic trudnego.. Nie lubię zupy.. 2013-01-29 18:01:22 przetłumacz na język niemiecki .. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Proszę o pomoc niemiecki tłumaczenie zdań na polski Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: bblondiii 10.4.2010 (15:34) Przetłumacz zdania na niemiecki.. Wpisz frazę lub termin, którą chcesz przetłumaczyć.. To .Skorzystaj już teraz z darmowego tłumacza PONS!. W wolnym czasie gram w squasha.Przetłumacz dialog na język niemiecki.. - Jak się pani miewa?. - Przepraszam.. - Jest 20.. 2013-01-29 18:01:22; Przetłumacz dialog 2014-03-18 17:24:23; Niemiecki .Język niemiecki..

- Jest godzina ___ Godziny niemiecki.

Z ponad 12 milionami słów, fraz i tłumaczeń.Jestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Język niemiecki jest językiem zachodniogermańskim.Język niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. Nie mam zegarka.. Tłumacz można ponadto wykorzystać jako słownik.. Nie mam zegarka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt