Podpisz obrazki nazwami z ramki
Nasz edytor umożliwia nanoszenie napisów na dowolny obrazek za pomocą przeglądarki internetowej.. W razie pytań pozostaję do dyspozycji, mój maila .Niżej podpisany ze szczególnym zadowoleniem przyjmuje fakt, że Unia Europejska jest teraz lepiej przygotowana, by zmierzyć się z obecnymi problemami, jak i z wyzwaniami przyszłości.. 4a Odszukaj osiem przymiotników w wężu wyrazowym.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Aby nauka była łatwiejsza i bardziej przyjemna, dołączamy zdjęcia i wymowę.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Błagam pomóżcie mi przetłumaczyć tekst z angielskiego na polski plis!. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Uzupełnij opisy pod obrazkami wyrazami z ramki.. Pokoloruj tylko te obrazki, w których nazwach „ż" jest wymienne.. 🎓 Podpisz obrazki zdaniami z ramki.Podpisz rysunki wyrazami z ramki.. Napisz nazwy miesięcy we właściwej kolejności 21.. 2011-09-16 18:34:31II.Podpisz obrazki odpowiednimi nazwami zwierząt: III.Wstaw brakujące litery w nazwach zwierząt: .. Nasz dzisiejszy temat lekcji z j.angielski:Toys-ubrania(ćwiczenia powtórkowe) .. III.Podpisz obrazki słowami z ramki: Pozdrawiam i życzę powodzenia!.

Podpisz obrazki nazwami z ramki.

zapisze nazwe i coś czeka .. / 8 hat potato bathroom feet dress bear tomato sharpener KLASY 1-3 imię i nazwisko uczestnika .. Uzupełnij opisy wyrazami z ramki.. 5 Uzupełnij opisy rysunków.. Połącz pasujące do siebie części wyrażeń.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. drzewo iglaste drzewo liściaste krzew 2.. Powiedz, na którym obrazku ruch jest wikszy.. Wpisz słowa, którymi możesz wyrazić podziw dla czyjegoś osiągnięcia 1 F !. 1 piesi pojazdy Uzupe nij zdanie odpowiednim wyrazem z ramki.. Wpisz wyniki oblicze we w aciwe kwadraciki obok wyrazów.. Ramki z wyrazami z „rz" wymiennym pokoloruj na niebiesko, „rz" po spółgłoskach na żółto, zaś .. Ćwiczenia str. 96 i 97 Ćw.. 1 Odpowiedz na pytania kwizu.. 3 Połącz właściwe części wyrażeń.. 5 Ułóż pytania z konstrukcją going to.Plik Uzupełnij zdania wybranymi wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012 .. Uzupełnij zdania nazwami roślin i zwierząt.docx.. 5. play tennis - tenis .Podpiszobrazek.pl - serwis internetowy który daje Ci możliwość stworzyć śmieszne obrazki i zdjęcia z podpisami..

2 Podpisz obrazki.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jest to tak proste jak obsługa Painta.Ramki na obrazy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Sprawdź odpowiedzi w podręczniku.. Dopasuj nazwy sposobów spędzania wolnego czasu w lesie, tak aby pierwsza litera wyrazu odpowiadała .Plik Podpisz obrazki.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wyrazy w zdaniu podpisz wybranymi z ramki nazwami części zdania ?Podpisz obrazki.. Uzupełnij wyrażenia 1-8.. Prywatna Szkoła Podstawowa im.. 🎓 Podpisz obrazki słowami z ramki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4. play football - piłka nożna .. Author: irekPolicz pojazdy i pieszych na obrazkach 1. i 2. ze stron 8 i 9.. Całe zadanie w załączmiku..

... Podpisz obrazki.docx.Podpisz brazki.

Author: Sławek Created Date:Zawody po angielsku, z wymową Przedstawiamy nazwy ponad 170 zawodów w języku angielskim.. .Baza 78 słówek i wyrażeń z kategorii `Dyscypliny sportowe`.. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich .. Podpisz obrazki używając wyrażeń z ramki.. Strona 9 z 12.. 🎓 Podpisz obrazki właściwymi nazwami z ramki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Brakujące czasowniki znajdź i zakreślPodpisz rysunki uzywając słów z ramek 1. mysz leży na kocu na plaży.. Są to opisy postaci z obrazka.Połącz nazwy roślin z odpowiednim obrazkiem.. Zapisz nazwy dwóch sekcji instrumentalnych zespołu rockowego oraz nazwy przynajmniej dwóch ins.. 1 b and 2 g and 3 d, e g b and baby Unit 2 Podpisz obrazki nazwami z ramki.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.proszę pomużcie z angola za dobrą odp.. Strona 12 z 12.. 2010-01-28 20:16:45 Popożesz proszę bardzo bardzo daje dyplomiki za dobrą odp .. 5obrazki zwierząt, podpisz je, a następnie wykonaj ramkę z papieru; Na kartce z bloku narysuj pierwsze wiosenne kwiaty..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt