Opisz osobe na zdjęciu po niemiecku
Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. aktywuj konto premium przykładowe .Opisz dowolna osobe 2010-09-12 18:33:30 Opisz swojego idola (sportowiec , piłka nożna ) po niemiecku przynajmniej 10 zdan 2011-03-10 15:58:01 opisz 2 dowolne ssaki i opisz je 2011-03-12 17:57:52Auf dem Bild / Foto sieht man hauptsächlich … - na obrazku / zdjęciu widać głównie …, .. ściągnij mp3 × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. A ja dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą zwrotami, które mogą przydać się.Przykłady użycia - "zdjęcie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Napisano 21-05-2015 18:26, .. Tylko nie z tłumacza i ma byc poprawnie gramatycznie i 1 osoba około 5 zdan.. Na ramieniu czarną torbę.. Sie müssen Spaß haben, da sie beim Essen lachen.Opis osoby po niemiecku jeszcze nigdy nie był tak prosty!. i zeby było ein eine w odpowiedniej formie.. Szczegóły zostały ukryte dla czytelności .. pytanie:Opisz osobę na zdjęciu (w co jest ubrana) Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Auf einem Bild ist eine dunelhaariges Mädchen.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku ..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Man sollte meinen, .. jakąś potrzebę, ale wtedy zatrzaskuje i zamyka na klucz drzwi swego serca.. Polish Przypuszczam że nie zdacie sobie z tego sprawy patrząc na jego zdjęcie ale Matthew jest niepełnosprawny .opisać kogoś po niemiecku .. Opisz poczególne części obrazka.. rozpocznij naukę.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Ogólne zasady stosowane podczas opisu zdjęcia: W pierwszej kolejności należy opisać co i gdzie się na nim znajduje, a następnie wyrazić swoje odczucia związane ze sceną, którą przedstawia, na przykład: Ich denke, dass… - uważam, że …Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. Kiedy patrzę na to zdjęcie, przypomina mi się moja rodzina.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?. Polish Jest to zdjęcie , które zrobiłem w północno-zachodniej Amazonii ubiegłego kwietnia.. Opis obrazka składa się zazwyczaj z dwóch części: obiektywnej, czyli tego, co każdy na obrazku widzi, co jest oczywiste i widoczne oraz subiektywnej, czyli własnej interpretacji zdjęcia i nastroju osób znajdujących się na nim.Mamy odpowiedzi na 234 657 pytan!.

Na zdjęciu widnieje ciemnowłosa dziewczyna.

zdjęcie /ˈzdjɛ̃ʨɛ/, .. Jeżeli stwierdzono opisane wyżej odchylenia, .Zdjęcie jest bardzo ładne.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Mogłoby się zdawać, że jeśli kogoś opisałam, to ta osoba pojawi się przynajmniej w pierwszej piątce.. 5 2 14 fiszek masterid.. Matury już w pełni.. Wysokie, czarne buty na koturnie wyglądają świetnie!. Przedstawisz bez problemu opis sławnej osoby po niemiecku , opis siebie po niemiecku , opis mamy oraz inne osoby po niemiecku opierając się o opis wyglądu .Przykładowe opisy osoby po niemiecku .. Ma na głowie czarną czapkę z ćwiekami.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Bardzo podoba mi się ta stylizacja.. in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu.. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1. .. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. @wiki i 8 więcej tłumaczeń.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Na sobie ma nietypową szarą sukienkę.. - obrazek pokazuje .2.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpis pokoju po Niemiecku..

Opis osoby po niemiecku jest jednym z najpopularniejszych opisów.

Dywan jest niebieskiego koloru.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Przykłady użycia - "niepełnosprawny" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.To, na co warto zwrócić uwagę podczas Waszej wypowiedzi to jej porządek.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. Znajdz odpowiedz: zaloguj zarejestruj.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Lebenslauf - CV w języku niemieckim (CV po niemiecku) to dokument, który przypomina polski życiorys zawodowy.Niemieckie curriculum vitae powinno zawierać zdjęcie kandydata, podsumowanie zawodowe oraz informacje na temat doświadczenia i edukacji.2..

Der Junge umarmt das Mädchen.Elementy składające się na opis po niemiecku.

links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.opisz ubranie osoby zdjĘcie = opis -po niemiecku na jutro prosze pomÓŻcieee!. Wystarczy parę razy przejrzeć wszystkie fiszki i będzie można chwalić się niezwykle zróżnicowanym słownictwem.. Wstęp - najważniejsze informacje na temat opisywanej osoby oraz informacja o tym, jak ją poznaliśmy, ewentualnie dlaczego opisujemy właśnie tę osobę.. Thomas ist mein Freund seit dem Kindergarten.. Opisz 3 osoby po niemiecku w co są .. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Obok biurka stoją dwie szafy.. Jej cera jest ciemna, oczy również.. Na biurku stoi komputer.. Im Vordergrund sieht man/ kann man … sehen - na pierwszym planie widać / można zobaczyć …, .. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt