Opisz po angielsku swój dom
drugi pokój należy do dzieci.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are.Jak opisać swój dom w języku angielskim.. jest bardzo kolorowy i jest w nim dużo zabawek.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opisz dom swoich marzeń .. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Wide windows brighten up the .Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18 Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41:43Opisz swój dom i rodzinę po angielsku.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Po drugie, wnętrze — jest to coś, z którymi musimy się zmierzyć każdego dnia.. My school day starts at 8 a.m.opisz wybrany sport po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: aga555556 18.4.2010 (20:30) opisz Po angielsku Yosemite National Park W opisie musi być zawate: krótka Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: karolina_964 27.4.2010 (16:51) Opisz szkołe i napisz notatke Przedmiot: Język .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Język angielski; ... opisz swój dom.

salon z którego korzystam na co dzień pełni rolę sypialni.. 2011-09-04 15:47:56 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.. 81% Opis przeżyć wewnętrznych - co czuje gdy wracam do domu po długiej nieobecności, do czego tęsknię, a co wydaje mi się obceInny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Język angielski .. są w nim dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.. 2011-09-04 11:40:39 Opisz swój dom po angielsku 2009-11-26 10:22:37Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. z angielskiego .. kuchnia jest niewielka ale przytulna.. Jest mały, ciepły i przytulny.. Po pierwsze, badanie tych słowach zwiększą swoje słownictwo.. Dom moich marzeń.. 5,053 wizyt.. Dom moich marzeń byłby przedewszystkim duży.. Angielski podręczniki dla dzieciAngielski Opisz swój dom -1 głos.. Dom, w którym mieszkam wraz z rodzicami i młodszym rodzeństwem jest domem jednorodzinnym.. Opisz go w 10 zdaniach.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Mój wymarzony dom.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. 4,231 wizyt.. stoi tu duża sofa,fotele i stół,są meble i telewizor.. atmosfera w moim domu.. Dlaczego ważne jest, aby znać nazwę artykułów gospodarstwa domowego?. Po obiedzie mam czas wolny.. jest w niej agd i stół przy którym .Opisz swój pokuj lub dom ciekawy po angielsku - rozwiązanie zadania ..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

I was very excited when I heard the news.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. -1 głos.. Na parterze znajduje się kotłownia, prostokątna łazienka, korytarz z dużymi, drewnianymi drzwiami prowadzący do salonu.Obiad mam o 15:15. poleca82%Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Mieszkam w dużym jednorodzinnym domu.. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz miejscowośc turystyczną w Polsce,którą twoim zdaniem można polecic Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: madziorex 11.4.2010 (20:17) Opisz krótko swój dom i swój pokój Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: banan-owa 16.5.2010 (15:00) Opisz kurs na którym byłeś w liście do przyjaciela.OPISZ SWÓJ DOM I OGRÓD PO ANGIELSKU mieszkam w małym domu.. Znajdowałyby się w nim cztery sypialnie z marmurowymi podłogami, cztery łazienki, w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia z miejscami na 30 osób.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. agatha; 2.02.2010 napisz po polsku ten opis a potem bedzie łatwiej przetłumaczyć, ponieważ ktoś ci napisz ei ci sie nie spodoba nawet ja gdy bedę miała czas mogę przetłumaczyćMój dom jest mały ale przytulny Jest to domek jednorodzinny budowany z czerwonej cegły Przy wejściu stoi drewniany ganek do którego prowadzą trzy równe..

: Opisz po angielsku jakiś polski festiwal odbywający się latem .

pomocy ?. na piętrze mieszczą się trzy pokoje, łazienka, kuchnia oraz sklep ( mojej mamy) na pierwszym piętrze jest mój pokój, pokój gościnny, pokój brata, łazienka, kuchnia oraz spiżarnia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt