Napisz rozprawke komputer wróg czy przyjaciel
poleca 84 % .. możemy szybko i poprawnie napisać jakiś tekst, stworzyć dokument, np. podanie.. Problem ten od niedawna zaczął nurtować także i mnie.. Moim pierwszym argumentem potwierdzającym tytułową tezę jest to, iż komputery pomagają ludziom już w prawie wszystkich dziedzinach życia, począwszy od prac domowych, kierowania samochodem na telefonii komórkowej kończąc.Komputer wróg czy przyjaciel-rozprawka - napisał w Język polski: czy ktoś mi morze pomuc bo nie umie pisac zabardzo rozprawkitylko szybko proszeKomputer: wróg czy przyjaciel?. Rodzeństwo i rodzina, przyjaciel czy wróg ?. Inne programy pomagają wykonywać obliczenia, tworzyć tabelki, arkusze kalkulacyjne, wykresy, rysunki.. : Celem moich rozważań jest często zadawane pytanie, a mianowicie: "Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?".. Zarzucają mu to, że pochłania dużo czasu, że jak się zacznie coś robić, nie można się oderwać.. Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że komputer jest wrogiem człowieka.Komputer to dla mnie także narzędzie służące komunikowaniu ze znajomymi, którzy mieszkają poza granicami Polski.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Napisz na podany temat referat .. ;-)Czasami mam wrażenie, że rzeczy martwe ożywają i robią nam na złość..

Zastanówmy się „Komputer - wróg czy przyjaciel?

Aby nie dać się zwariować i nie ulec złej mocy komputera postanowiłam wprowadzić w życie tzw. ,,ZABEZPIECZENIA NA WYPADEK GDY" […]Komputery i Internet (1823699) Komputery i Internet (1823699) .. Nad tym pytaniem zastanawia się zapewne większość z nas, jednakże często nie umiemy do końca sobie na nie odpowiedzieć.. Oceń treść i pomóż jeśli mozesz - Rozprawka ;) zamieszcze tu swoją rozprawke na temat Komputer, wróg czy przyjaciel?. - rozprawka.. - rozprawka na ten temat.. Papier w drukarce się kończy, a tusz nagle się zapycha.. Dziś postanowiłem przedstawić Wam moje argumenty, które potwierdzają iż komputer jest naszym przyjacielem.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz 10 zdaniową rozprawke o temacie "Komputer - wróg czy przyjaciel"Daje naj.. Wiecie, o czym mówię prawda?. Nie musi być to naapisane przez was możecie mi podać źródła gdzie będe mogła coś o tym napisać lub z kopiujcie to bardzo prosze to dla mnie ważne .. ;) wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstPrzydatność 85% Komputer - przyjaciel czy wróg?.

Komputer-wróg czy przyjaciel?

Chciałbym jednak zaznaczyć, że nie można pozwolić na to, by taki kontakt zastąpił nam relacje bezpośrednie.Komputer - przyjaciel czy wróg?. pomorzecie?. Takie audycje pozwalają zrozumieć oraz lepiej poznać świat, który otacza człowieka.. Ponieważ jej celem ma być przeforsowanie jakiejś opinii, zbieramy argumenty, którymi staramy się coś udowodnić, o czymś przekonać, ustosunkować do zadanego pytania lub rozwiać wątpliwość.Przygotuj tezę i argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?. Spróbuję za pomocą odpowiednich argumentów określić swoje stanowisko w tym sporze.Komputer - wróg czy przyjaciel?. 2011-12-20 18:18:08 Napisz rozprawkę na temat wakacji 2011-12-15 19:42:52Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Napisz rozprawkę: ,,Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie".. Moim pierwszym argumentem potwierdzającym tytułową tezę jest to, iż komputery pomagają ludziom już w prawie wszystkich dziedzinach życia, począwszy od prac domowych, kierowania samochodem na telefonii komórkowej kończąc.Komputer-wróg czy przyjaciel?. Napisz rozprawke dotyczaca motywu zła w folklorze na podstawie utworu jożin z bażin 2021-01-05 20:38:40;GROM Giwera [ Sołdat ] .. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Rozprawka jest rodzajem wypowiedzi pisemnej, w której poprzez analizę ustosunkowujemy się do podanego w jej temacie problemu..

...Napisz rozprawke na temat komputer wrog czy przyjaciel czlowieka?

Podobne pytania.. 0 ocen | na tak 0%.. 0 0 Odpowiedz.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Dowiedz słuszności tego przysłowia, odwołując się do przykładów 2 lub 3 literackich lub własnych doświadczeń.Czym jest stres?Film powstał w ramach projektu „EDUKACJA DLA PRACY" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III Wysoka jakość .Myślę, że przytoczone przeze mnie argumenty w pełni dowodzą, że telewizja czyni zdecydowanie więcej złego niż dobrego, dlatego jest wrogiem, a nie przyjacielem zarówno młodego, jak i dojrzałego człowieka.Komputer wróg czy przyjaciel ?. Komputer to urządzenie, ktore w ostatnich latach stało się bardzo popularne.Spora część ludności uważa jednak komputer za swojego wroga.. Pomóżcie mi napisać na ten temat rozprawke ;-( Dzieki---Kuba [2006-01-02 11:48:28] Gość .. Uważają, że niszczy wzrok, szkodzi zdrowiu.Przydatność 100% Komputer - wróg czy przyjaciel?. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.Napisz rozprawkę na temat: 1.komputer-wróg czy przyjaciel?. Skutecznie więc komputer zastępuje maszynę do pisania i zwykłe pismo.. zachęcam do przeczytania i ocenienia :) czekam tez na pomoc ze stylem (jesli ktos zauwazy jakis blad), ortografia, interpunkcja.Napisz po 1 lub 2 przykladach: Tezy Hipotezy Argumentów Na rozprawke o temacie: komputer wróg czy przyjaciel?Napisz rozprawkę na temat: czy jesteś tolerancyjny?.

To wielka zaleta komputerów.

Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. 2013-09-19 17:20:25 Kto mi napisze rozprawkę na chemie pt. promieniotwórczość wróg czy przyjaciel ?. LUB 2.czy warto czytać lektury szko… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel.. Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie.. Dołączył: 2006-01-20 Postów: 263904 Status .Zadanie: proszę o pomoc rozprawka temat ojciec Rozwiązanie:ojciec jest jedym z najważniejszych ludzi, jakich możemy poznać w życiu najczęściej, jeżeli mamy tę pożliwość posiadania go, jest on dla nas pierwszym mężczyzną, jakiego poznajemy kim staje się dla nas, zależy w zasadzie od nas zastanowię się nad pytaniem czy ojciec jest niedoścignionym ideałem czy najlepszym .W telewizji można bowiem znaleźć przecież wiele programów, które pozwalają na intelektualny rozwój np. filmy przyrodnicze, sportowe, historyczne, czy też serwisy informacyjne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt