Napisz krotki list do kolezanki
Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Kalisz , 14.. Kalisz , 14.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.NAPISZ LIST DO KOLEŻANKI LUB KOLEGI.PAMIĘTAJ ZE LIST MA WSTEP ROZWINIĘCIE ORAZ ZAKOŃCZENIE.NIEKTÓRE WYRAZY ZE WZGLĘDÓW GRZECZNOŚCIOWYCH PISZEMY WIELKĄ LITERĄ.NIECH W TWOIM LIŚCIE ZNAJDĄ SIĘ ZDANIA PYTAJACE I ROZKAZUJĄCE.PODKRESL TE ZDANIA DWOMA RÓŻNYMI KOLORAMI.. uuuu i obiecasz mi to?. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie zapisali na kolonie i jestem nad morzem mógłbym pływać w morzu cały czas od rana do wieczora uzbierałem dużo muszli oraz bursztyn kupiłem sobie dużo pamiątek, gdy tylko wrócę to dam ci parę do zobaczenia w krótce kamilList nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Napisz proszę chociaz krótki list,uuuuuh choc tak .. Drogi Maćku!. Cześć Karolina!. Jetzt Online-Tool ansehen.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski list, w którym zachęcisz go odbiorcę do zapoznania się z legendą, która jest związana z Twoją miejscowością lub jej okolicami..

Dawno cię nie widziałam w szkole, więc pomyślałam, że napiszę do ciebie list.

2016-03-20 19:19:58; Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.83% Napisz list do przyjaciela o tym jakim człowiekiem jest Ogoin,bohater z powieści Urszuli K. Le Guin pt."Uczeń wielkiego maga" Polecane teksty: 71% Zdania złożone współrzędnie i podrzędnie ; 81% Udowodnij, że mity są ponadczasowe i zawierają prawdy uniwersalne.Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. zadanie dodane 19 listopada 2010 w Język niemiecki przez użytkownika agnieszka27111989 ( -80 ) [Szkoła średnia] listNapisz list tradycyjny do kolegi lub koleżanki ,w którym podzielisz się wrażeniami z wakacji, w treści listu opisz osobę poznaną w tym czasie.. Najdroższa memu sercu Julio!. 2018-01-30 22:42:16Napisz list do kolegi lub koleżanki 2015-05-13 17:03:25; Napisz list do kolegi lub koleżanki.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone.. ''Przydatność 85% Napisz list Romea do Julii wcielając się w role Romea..

Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Ref: Napisz proszę chociaz krótki list,uuuuuh choc tak krotki jak noc uuuuhhh nie!

2016-02-29 16:53:58; Napisz list do koleżanki / kolegi którego .Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki z zagarnicy, opisujacy jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów.Napisz krótki list do kolegi po angielsku +4 głosów.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. bartek16253 Jasło, 23.03.2015r.. 2010-03-22 .List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Mam nadzieję, że dostałaś mój ostatni list.Napisz list do koleżanki, w którym przedstawisz argumenty, że warto wierzyć w Boga prosze o pomoc min.. Nigdy bowiem, w całym moim życiu nie spotkałem osoby o tak delikatnej urodzie.Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32 Napisz list do kolegi , kolezanki 2012-09-15 18:09:31 Napisz po angielsku list do kolegi , w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie.. Cześć Asiu!. Opisując pierwsze dni w gimnazjum 2013-09-23 20:52:27; Napisz list do kolegi / koleżanki po angielsku,na jutro PLS !. Bydgoszcz, 02.02.2006r.. Napisz proszę, chociaż krótki list ..

2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!!!

nie odmówisz chyba tego mi?. 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .Napisz list do przyjaciela .. List do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze znaną osobą.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. 2011-05-17 20:00:39; Napisz list do kolegi / koleżanki.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że wyzdrowiałaś.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Gdy po raz pierwszy ujrzałem Cię na balu maskowym doznałem zachwytu i olśnienia.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Napisz krótki list do kolegi/koleżanki w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

KLASA 3 NA JUŻnapisz list do koleżanki lub kolegi w którym zaprezentujesz książke pt "szatan z siódmej klasy " i zachęcisz do przeczytania jej prosze o odpowiedzi to na jutro :0 Rozwiązania (0)Dziękuję Ci za Twój ostatni list.

Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Krościenko Wyżne, 13.04.2005r.. Ostatnio w szkole czytaliśmy lekturę .List prywatny po angielsku - wzór.. 10 zdań !List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Cześć Karolina!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.List do koleżanki z zagranicy, w którym zachęcam do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. 2011-03-10 14:03:43Napisz wiadomość (krótki list) do kolegi lub koleżanki posługując.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt