Uzupełnij dialog wyrazami z ćwiczenia 1 i 2 zapisz odpowiedzi w zeszycie
Wykorzystaj wybrane zwroty zapisane poniżej: unosi się do góry, opada, tworzy węższą szczelinę, oddala się od podniebienia twardego, prawie dotyka podniebienia twardego.1.. Subject: Czas przyszły Future Simple - ćwiczenia.. pl) i zapisz brakujące wyrazy.. 2/80 Na podstawie informacji z dialogu odpowiedz na pytania.. w ciągu arytmetycznym (an) , określonym dla n>/1 dane są : wyraz a1=7 Przedmiot: Matematyka / Liceum 0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązań 1 rozwiązanie2.. Prześlij do sprawdzenia (do 19.05.).. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. JPOL_E3_E4_Dodatkowyopiszasobow grupa 1: stół, kółko, wróg, lód, pióro, przyjaciół, wrócić, skrócićZapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj ćwiczenie 2 str. 115 w zeszycie ćwiczeń.. Naucz się zwrotów na pamięć.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Otwórz podręcznik s. 118 liczymy połowę i ćwierć godziny, minuty, doby i kwadransa.. Zadania ze słuchu.. Z edukacji matematycznej rozwiąż zadania ze str. 68.1.. 1 English 2 Italian 3 Polish 4 French 5 Egyptian Umiem zadawać pytania z did w czasie przeszłym i udzielać na nie odpowiedzi.. Zdjęcia wykonanych zadań wysyłamy na Messengera lub maila [email protected].. Następnie napisz w zeszycie .- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które zadasz Faustynie, a następnie ułóż odpowiedź; zapisz odpowiedź w zeszycie; - wyszukaj w tekście wyrazy z literą f i przepisz je do zeszytu..

Lesson 08.06.2020 r. i 10.06.2020 r. ... Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

100% - xNic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. Zadanie domowe: opisz swój pokój używając struktur there is/ there are.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. 2/101 zapiszcie dialog w zeszycie, zmieniając niebieskie słowa, na podstawie dialogu z zad.1.. Przeczytaj opis pokoju Daviny.. 2 str. 75 podręcznik.. Zrób zdjęcie strony 17,wyślij, ocenię.. 1 - połącz zwroty o przeciwnym znaczeniu.. Steps_Plus_Grade_5_CD_1.41.mp3 .Znajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.. Email - zaproszenie.. Zapisz odpowiedzi na pytania.. Termin realizacji do 22.04.2020r.. Katarzyna KossJaki ma związek z tekstem wiersza?. Minidialogi (2) Uzupełnij luki w dialogach.. W zadaniu 2 dopisz imię osoby, której najbardziej spodobały się wymienione miejsca (spójrz też na komentarze u góry z prawej strony tekstu).. Przepisz zdania do zeszytu i uzupełnijcie luki.. Lesson 02.04.2020 r. czwartek.. Przetłumaczcie i zapiszcie All Clear Tips w zeszycie.. Zad.2 dopasuj czasowniki do .Platforma do nauki wraz z ćwiczeniami z języka angielskiego..

Uzupełnij dialog wyrazami some i any.

Ułóż i zapisz w zeszycie przedmiotowym krótki dialog na temat wyjścia do kina lub teatru.. There .. also water rides and .. for children .2/108- uzupełnij zdania wyrazami z dialogów.. Dziś popracujemy z zeszytem ćwiczeń.. Na podstawie ćwiczenia 2. wymyśl i opisz w zeszycie, jak wygląda pokój Nathana - bałaganiarza.. Zapisz temat w zeszycie: Złamana konwencja - Śpiąca królewna według Sławomira Mrożka 6.Spotykamy się na lekcji online o godz. 9.30 Przeczytaj wiersz „Ruszam mózgiem nie na próżno" wypisz wszystkie wyrazy z ó w zeszycie, staraj się zapisać je z pamięci.. Zapisz dialog w zeszycie.. Zapiszcie w zeszycie przykładowe emaile z zad.. Wykonaj zadania ze s. 76 - 77 (1 - 3).. Podręcznik: 4/87- połącz wyrażenia z ćwiczenia 3 z ich angielską definicją.. Zeszyt ćwiczeń str. 29 zad 1,2 i 3.. Do każdej luki możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Podręcznik zad.. W .Na poprzedniej lekcji zapoznaliśmy się z wyrażeniami z dialogu i ułożyliście podobny dialog w zeszytach.. W zadaniu 1 połącz miejsca 1-4 z obrazkami a-d.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. Wykonaj ćwicz.. Zad.4 Przeczytaj dialogi i popraw 5 błędów Zad.6 Przeczytaj dialog a następnie napisz dwa podobne dialogi w zeszycie, użyj pomysłów z ramki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Jednostki objętości zapisz w zeszycie..

Ex ...Napisz swoje odpowiedzi w zeszycie.

Wysłuchaj nagrania.. Każdy kod ukrywa inną zawartość Każdy kod ukrywa inną zawartość Kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery!W ćwiczeniu 4 przypomnij sobie zasadę pisowni wyrazów z „rz" wymiennym i wykonaj ćwiczenie.. Wyjaśnij w zeszycie pojęcia: rodzina wyrazów, rdzeń, wyrazy pokrewne; - w zeszycie ćwiczeń wykonaj zadanie 1, 2, 3 i 4, str. 122.Podzielcie się swoją wiedzą z innymi uczniami i zapiszcie wszystkie zasady poprawnościowe w zeszytach.. 4 Pracujcie w .Oglądaj, czytaj, rozwiązuj ćwiczenia, eksperymentuj.. Język angielski:Uzupełnij dialog wyrazami z ramki - ang,.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Ćwiczenie 5.. Posłuchaj nagrania 52 (do cwiczenia.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu 2.Przepisz do zeszytu zwroty z ćwiczenia 3/86 z podręcznika a następnie korzystając z WORDLIST ze strony 90 przetłumacz je.. Uzupełnij pytania wyrażeniami How much i How many.. Title: Komplett 1 Zeszyt ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie: 1. tap, sink, basin 2. cooker, radiator, heater 3. washing machine, dishwasher 4. sink.. Z ćwiczenia wykonaj zadanie 1, 2 i 3 str. 73.. 1 Uzupełnij opisy miejsc za pomocą is, are , isn`t , aren`t , some lub any ..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Topic: Ćwiczenia w słuchaniu i pisaniu.. Na podstawie przykładów, które są podane w ćwiczeniu 1 i 2 oblicz i zapisz przykłady do zeszytu.. Zadanie wyślij nauczycielowi na e-pocztę.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Wybierz z każdej zwrotki po jednym wyrazie z ó i ułóż z nim zdanie.. 5/87- uzupełnij zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Możesz przesłać tylko słowa, którymi uzupełnił .. Wykonaj zadania 1, 2 i 3 str. 84.. Naucz się jednej zwrotki na pamięć.. Podręcznik str. 46 zad.. A więc otwórzcie zeszyty ćwiczeń na stronie 19.. - zapoznaj się z informacjami na temat grupy wyrazów, które mają wspólne podstawowe znaczenie (podręcznik, str. 299).. Zapisz w zeszycie: Lesson .Zad.2 Pzreczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania w zeszycie.. Ćwiczenie 1 strona 34.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. 22.04.2020 środa.. Zapisz temat w zeszycie: Różne języki polskie 4.. 2 - wysłuchaj nagrania i zakreśl odpowiednie wyrazy:Wymów kilkakrotnie pary spółgłosek: s - ś, dz - dź, n - ń i opisz - tutaj lub w zeszycie - co się dzieje ze środkiem języka podczas ich wymawiania.. Str.58 Zad.1 dopasuj przedmioty do obrazków,odpowiedzi zapisz w zeszycie-dopisz polskie tłumaczenie.. W zadaniu 3 uzupełnij zdania wyrazami z tekstu.. Poćwicz niemiecki lub hiszpański razem z nami!Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. z o.o., Length: 112 pages, Published: 2017-05-24Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wykonaj ćwiczenia z ćwiczeniówki 149 - 152.. Napisz w zeszycie: Lesson.. Zapoznaj się z tematem z podręcznika do gramatyki ze s. 74 - 76.. Zaczniemy od ćwiczenia 1. ćw.. Sprawdź również pomoce naukowe z innych języków..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt