Przeczytaj zdania i zakreśl właściwe zaimki
Describing people Zakreśl właściwe wyrazy, aby opisać swojego kolegę / swoją koleżankę.C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. AZadanie z Angielskiego .. Ex.2 Przeczytaj tekst ponownie i zakreśl właściwe słowa w zdaniach poniżej.3 Ułóż zdania na temat poszczególnych osób.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Przeczytaj tekst i zdania (1-5).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst pt. Juniper Berry (podręcznik s. 284) Przemyśl zad.. Zdjęcie tematu wyślij (jak zawsze) do końca tygodnia w aplikacji MsTeams (5a - j. polski - zadania) lub mailem.. 2 Zapisz podane wyrazy w liczbie mnogiej.. Podpisz właściwymi imionami dzieci ze zdjęcia (jeśli robisz zadanie w zeszycie, napisz imiona w takiej kolejności, w jakiej stoją dzieci).. 2015-05-26 14:44:16 W każdym ze zdań zakreśl prawidłową opcję (angielski, czas present simple&present continous) 2012-09-29 14:59:35Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania z angielskiego.. TEMAT 3: Wykres zdania pojedynczego - utrwalenie wiadomości.Na zakończenie możecie dokonać ewaluacji i zakreślić odpowiednie buźki znajdujące się w zeszycie ćwiczeń na stronie 59..

... Zakreśl właściwe przyimki.

2.2.zdania przydawkowe; zdania okolicznikowe celu; zaimki some-, any-, no-, every-zadanie otwarte: uzupełnianie luk, tłumaczenie fragmentów zdań zadanie otwarte: uzupełnianie luk pytanie o opinię, wyrażanie opinii, (nie)zgadzanie się z opinią | dobieranie wpis na blogu: wyrażanie opinii na temat serialu/ filmu/sztuki wybór wielokrotny .Angielski klasa 5 / zakreśl właściwe słowo/ chyba umiesz angielski?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. (Za to w Stanach Zjednoczonych e-book staje się przedmiotem codziennego użytku, stanowiąc 20% na rynku czytelniczym.. Wpisz w każdą lukę (1-4) literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Zadania na ocenę.1 TEST 1/WERSJA 1 Zadanie 1 (1-8) Przeczytaj tekst i zdania (1-8).. Thema: Mein Traumzimmer - Übungen (Mój wymarzony pokój - ćwiczenia) Na dzisiejszej lekcji utrwalamy słownictwo, budujemy zdania oraz czytamy ze zrozumieniem.. Zaznacz X, które zdania są zgodne z treścią tekstu (R), a które nie (F) 1.1.. D (Autor stwierdza, że czytelnictwo cyfrowe rozwija się znacząco w Stanach Zjednoczonych.). Do zeszytu wpisz cytrę i odpowiedź czyli T lub F. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. T / FPrzeczytaj tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.It s Ben s camera..

... Grammar 6 Przeczytaj dialog i zakreśl właściwe wyrazy.

We must rent a boat to trawel across to the VOLCANO/ISLANDZakreśl właściwe wyrazy am,is, are ,kto pierwszy dostanie naja 2012-09-29 18:09:12 Zakreśl właściwe słowo: 2012-01-08 14:57:32 Zakreśl właściwe odpowiedzi (Daje NAJLEpSZE) 2011-12-19 21:30:36generally - przeważnie occasionally - okazjonalnie (od czasu do czasu) sometimes - czasami (przesuwalne - można umieścić na początku i na końcu zdania) Występujące na końcu zdania : from time to time - od czasu do czasu once a day/month/year - raz na dzień/miesiąc/rok twice a a day/month/year - dwa razy na dzień/miesiąc/rok three times a day/month/year - trzy razy na dzień .Zakreśl właściwą odpowiedź (a, b lub c) 2011-10-24 17:59:08 W podanych zdaniach zakreśl poprawną opcję .. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. W tym zdaniu podmiotem jest rząd (état), który ma formę 3. osoby liczby pojedynczej - zaimek osobowy akcentowany musi być użyty w takiej samej formie, czyli w tym wypadku jest to lui.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.uzasadnienie: Kiedy chcemy podkreślić podmiot w zdaniu, używamy zaimków osobowych akcentowanych.. a)Right b) wrong c) doesn't Say 4Luke always works hard.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

D/104- uzupełnij zdania zaimkami.

2a/284 oraz tabelkę z zad.. Potem posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Zapisz w zeszycie schemat z zad.. UWAGA!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Pomożecie?zaimki wskazujące 2 CD1.07 MP3007 Zakreśl właściwe słowa.. Następnie zakreśl właściwe odpowiedzi T (True) lub F (False).. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ex.1 Przeczytaj tekst..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt