Napisz opowiadanie którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych
odpowiedzi: .Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Opisz interesująco jedną z tragicznych przygód Ani 2016-05-15 17:00:04; Opisz jedną z przygód stasia i nel 2012-02-16 16:27:40; Opisz jedną z przygód "Tomka w krainie kangurów,, jedną przygode z planu wydarzeń !. 2010-04-11 21:08:50; Napisz streszczenie wydarzeń z punktu widzenia zabójcy.. 2014-02-03 16:56:22; Napisz petycję z punktu widzenia 15-latka 2014-04-12 14:43:49; Napisz streszczenie wydarzeń z punktu widzenia zbójców 2013-01-28 18:27:07Jedno z najważniejszych dzieł Goethego - powieść epistolarna pt. „Cierpienia młodego Wertera" - opublikowane zostało w 1774 r. Utwór szybko zyskał olbrzymią popularność, charakterystyczna postać głównego bohatera stała się wzorem dla kolejnych generacji.Orzeszkowa napisała opowiadanie Gloria victis.. Jest podobne do streszczenia.. Na jutro szybko.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Zestawisz fotografie i obrazy dotyczące powstania z treścią utworu.Wiersz ten napisany został na podstawie opowiadania adiutanta, przyjaciela poety - Stefana Garczyńskiego.. opowiadanie z dialogiem przykład opowiadania z dialogiem napisz opowiadanie z dialogiem po zmroku .Napisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przeze ciebie sytuacji odpowiedzialną i dojrzałą postawą.Z góry ze dziękuję za pomoc..

Napisz opowiadanie, którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach.

Ze względu na swoją specyfikę daje on jednak pełen wgląd w postaci bohaterów, umożliwiając pełne relacjonowanie ich przemyśleń i motywów (np. za pośrednictwem .Przydatność 75% Zadanie maturalne maj '07 - napisz opowiadanie "Crime doesn't pay" - zbrodnia nie popłaca - ktorego sprawca został złapany na gorącym uczynku.. Odwołaj się do treści utworu.. Początkowo autor nie chciał nawiązywać w nim do cyklu ze świata wiedźmina , jednak kiedy cykl ten zaczął powstawać, pojawiły się w nim nawiązania do fabuły tego opowiadania.. Zadane przez: AnDess041.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Pewnego burzliwego dnia poszedł na spacer i już nie wrócił.. Zadane przez: AnDess041.. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw Tadeusza, bohatera Twojego opowiadania, zgodnie z treścią obowiązkowej lektury,Petroniusz (Gajusz Petroniusz zwany Arbitrem) jest jedną z postaci historycznych, które występują w powieści Henryka Sienkiewicza.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Opisz jedną z przygód lektury pt."Tomek w krainie kangurów" 2009-04-15 18:43:04; Ania z Zielonego Wzgórza.. 2012-04-01 18 .Napisz opowiadanie, w którym przedstawisz historię opowiedzianą w liliach z puktu starego pustelnika..

odpowiedzi: ...Napisz opowiadanie, którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach.

5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 3.10.2015 (20:29) - przydatność: 44% - głosów: 65Historię przedstaw z perspektywy Balladyny.. Był to filozof i literat, prawdopodobnie twórca „Satyriconu" (w „Quo vadis" pracuje nad tym dziełem), wyznawca epikureizmu.Zadanie: napisz opis postaci quot nemeczka quot z opowiadania Rozwiązanie:ernest nemeczek pochodził z biednej, krawieckiej rodziny, był bardzo kochany przez swoich rodziców mieszkał przy ulicy rakoszańskiej 3 miał 11 lat, jasne włosy, błyszczące oczy i quot delikatną twarzyczkę quot ponieważ był chorowity, wątły i słaby został zepchnięty przez kolegów z placu na bardzo .Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Kolejne opowiadanie Droga, z której się nie wraca (niezwiązane bezpośrednio z postacią Geralta z Rivii) ukazało się w sierpniowym numerze pisma w 1988 roku.. szkola-podstawowa-klasa-6.. Pewnego słoneczniego dnia gdy wruciłam ze szkoły do domu uradowana mama wybiegła z kuchnia aby mi powiedzieć że .Napisz opowiadanie a temat "Wakacyjna przygoda nad morzem" Napisz opowiadanie na temat "Wakacyjna przygoda nad morzem".Szukasz prac z przedmiotu język polski?.

Zadanie 11, s.33 Myśli i słowaNapisz opowiadanie, którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Tworzysz świat przedstawiony (np. z elementami fantastycznymi) lub umiejscawiasz akcję w naszym świecie (np. w swoim mieście).. Na samym początku widzimy opisany układ sił wrogich sobie wojsk.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. kozok 2015-04-28 15:28:20 UTC #1.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcjiOpowiadanie z dialogiem.. Teraz jego duch mści się na tych, którzy chcą tam mieszkać.. Wyróżniamy kilka rodzajów opowiadania.. Język polski.. Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. czary magia opowiadanie autorskie opowiadanie przykład opowiadanie z dialogiem opowiadanie z dialogiem przykład sen Szkoła wakacje.. Kreujesz bohaterów.Katalog pytań i zadań z zakresu Opowiadania - Język polski.. Wymyślasz historię i ją spisujesz.. 2017-10-16 17:56:35Z kolei narrator wypowiadający się w trzeciej osobie może posiadać nieograniczoną wiedzę o świecie przedstawionym lub ukazywać go z perspektywy określonego bohatera..

podręcznik Myśli i Słowa strona 33Napisz opowiadanie, którego bohaterem uczynisz jedną z postaci przedstawionych na fotografiach.

Był upalny czerwiec.. Twoje cele Powiążesz postaci występujące w opowiadaniu Gloria victis z grupami społecznymi, które wzięły udział w powstaniu styczniowym.. Opowiadanie ma mieć co najmniej 200 słów.Jak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) Pisanie opowiadań, wbrew pozorom, nie jest wyzwaniem szczególnie wymagającym.Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Żaden z mieszkańców nie odważyłby się wejść do tego straszliwego miejsca.. Scharakteryzujesz bohatera zbiorowego dzieła Elizy Orzeszkowej.. Typy opowiadań Opowiadanie twórcze.. Otóż, jak corocznie w miejscowości w .kogo można opisać:-postać literacką-bohatera filmu-muzycznego idola-kogoś z rodziny-postać z obrazu Co powinien zawierać opis:-informacje o wyglądzie postaci, najlepiej zacząć od bardziej ogólnych (ogólne przedstawienie postaci), a skończyć na szczegółowych cechach.. Moskali, którzy ruszyli z atakiem na redutę Ordona, było zdecydowanie więcej.Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.. Pamiętaj o zawarciu w swojej pracy wszystkich elementów kompozycji opowiadania .. Na koniec umieść kilka zdań o Twoim stosunku do opisywanej .W opowiadaniu mogą pojawić się postaci drugoplanowe, opisy, refleksje.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.napisz pracę na jeden z podanych tematów :opowiadanie którego bohaterem uczynisz buty z obrazu vincenta van Gogha lub ich właściciela źródło: zad 5 str.276 między nami.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Pamiętaj o zawarciu w swojej pracy wszystkich elementów kompozycji opowiadania (kolumna Treść w poniższej tabeli)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt