Przeczytaj tekst uzupełnij luki 1-5 w czacie obok zgodnie z treścią tekstu
Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. zgodnie z treścią tekstu.. The rings have quitePrzeczytaj poniższy tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1-10.3.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Przeczytaj tekst z recenzjami restauracji.. .Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zadanie 9 (0 -3 pkt.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). (3 pkt) Przeczytaj tekst w języku angielskim dotyczący ciekawej książki oraz czat dwóch chłopców w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.🎓 Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). (0-4) Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu..

Uzupełnij luki w czacie 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstu.

Luki należy uzupełnić w języku polskim.ZADANIE 7 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Arkusz próbnyStrona 9 z 14 Zadanie 9.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 4. pokaż odpowiedź ./ 3 Przeczytaj tekst.. zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Test yourPrzeczytaj tekst.. zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz odpowiednią literę A-F obok .. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). zgodnie z treścią tekstu.. SoonPrzeczytaj tekst.. Luki należy uzupe Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. Grudzień 2019.. Uzupełnij luki 1-6 używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim..

Uzupełnij luki w czacie (9.1-9.3) zgodnie z treścią tekstu.

Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). Uzupełnij w czacie luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij luki w czacie 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstu.. Odpowiedz na pytania 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.. zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst Uzupełnij luki od jeden do pięć w czacie obok zgodnie z treścią tekstu luki należy uzupełnić w języku polskim How can we solve the problem of Fresh water Proszę o szybką odpowiedź DAJE NAJJ 1 Zobacz odpowiedź nataliaaaa1234540 czeka na Twoją pomoc.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Cosa prendere: un cappello da sole o l'ombrello?Przeczytaj pary zdań 1-5..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt