Ułóż krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie was soll
Mówię o tym, ponieważ razem możemy zapobiec śmierci tych bezbronnych stworzeń.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. To proste, wystarczy podpisać petycję w danej sprawie, nie jeść mięsa, nie kupować.Ułóż w zeszycie dialog, w którym wykorzystasz .. Napisz krótki tekst o sobie.. Nazwij jedzenie z zadania 1 na stronie 59 w podręczniku.Ułóż krótki dialog, w którym pisemnie porozmawiasz z kolegą o swoim planie dnia, np. .. Zapisz w zeszycie 4 synonimy .. Odczytaj je i zapisz w kolejności alfabetycznej.. Nad Polską krzyżują się szlaki wędrówek ptaków.. Klucha jest miła.. -Uns hat er auch nicht gefallen.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2011-12-04 12:34:00 Z podanych części zdań ułóż logiczne wypowiedzi.15 Ułóż dialogi i zapisz je w zeszycie.. język angielski 2010-04-19 11:36:20 Ułóż dialog ?. Übung 8, Seite 31 Sformułuj podane pytania w formie grzecznościowej „Sie" i zapisz je w zeszycie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Prześlij do sprawdzenia (do 19.05.).. 18 achtzehnUłóż jakiś krótki dialog-J.Polski.. Pamiętaj o odpowiednich zakończeniach, np. Marek jest miły.. 2020-12-15 08:46:54 Więcej bez odpowiedziDialog pisany lepiej się prezentuje po przycięciu i zredagowaniu go..

!Ułóz cztery krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie.

Napisz jak nazywają się zilustrowane miejsca (1-4).. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .1.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Możesz przesłać tylko słowa, którymi uzupełnił .Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 77 W zeszycie z rozsypanych wyrazów ułóż pytania i dopasuj do nich odpowiedzi.. R16lYPPbcCPFF 1Podsumowanie : sprawdź, czego się nauczyłeś i wykonaj zadanie 4 i 5 w zeszycie ćwiczeń na stronie 88.. Übung 6, Seite 31 Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami pytającymi: wo, wie, woher, wer i zapisz je w zeszycie.. uzupełnij treść .Ułóż pytana do podanych zdań?. (zadanie 5 z podręcznika „Teraz polski!". Pamiętaj, że nowo powstały wyraz otrzymuje rodzajnik od tego drugiego elementu.. Aussprache - WymowaUłóż i zapisz dwa krótkie dialogi które mogłyby się odbyć między osobami widocznymi no poszczególnych fotografiach 2012-12-17 16:51:05 Ułóż pytania z niemieckiego 2010-11-28 11:29:57 Ułóż cztery krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie.Zapisz je tutaj lub w zeszycie.. pl) i zapisz brakujące wyrazy.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Ułóż zdania z wyrazami i zapisz je w zeszycie.

77 Posłuchaj wywiadu z hrisem Rayem 2.42.. Wykonaj ćwicz.. b Uporządkuj zdania i zapisz w zeszycie dwa dialogi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Chciałabym uświadomić wam, że codziennie wiele zwierząt ginie w męczarniach.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zapisz je tutaj lub w zeszycie.. Ułóż dialog pt. „Mój przyjaciel i ja na bezludnej wyspie", w którym zastosujesz jak najwięcej różnych typów zdań.. Zadanie premium.. Proszę wymyślcie coś!. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zapisz w zeszycie wszytkie możliwe połączenia.. każdy dialog skałada się z trzech wypowiedzi.. Posłuchaj nagrania 52 (do cwiczenia.. Następnie dopisz krótkie odpowiedzi, zgodnie z treścią historyjki.. Übung 7, Seite 31 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi, np. 1. pokaż więcej.. uzupełnij treść .Zapisz je w zeszycie.. Od czterech lat uczę tego języka.. - Jedźmy na weekend w Pieniny!- rzucił pomysł Maciek.. MÓWIMY RYMOWANKĘ I ODGRYWAMY DIALOG.. Są tam zabijane w brutalny sposób.. Praca dla chętnych: zadanie 1 i 2 ze strony 55 w zeszycie ćwiczeń.. Zapisz go tutaj lub w zeszycie.. Ułóż z nimi zdania i zapisz je tutaj lub w zeszycie.. dla klasy 4 szkoły podstawowej, str. 233)Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?.

1.Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.

2012-04-04 19:37:46 napisz rozmowę( dialog )po miedzy sobą a bogiem wiatru Boreasz 2010-10-06 14:54:32 Napisz w zeszycie krótki tekst o wybranej dyscyplinie sportu 2014-03-06 18:30:19Zapisz w zeszycie odpowiedzi na podane pytania.. Dialog w sklepie odzieżowym po niemieckuPowiedz co dziś planujesz zjeść.. Nad Polską krzyżują się szlaki wędrówek ptaków.. Setze die richtige Form des Verbs haben Ułóż zdania według wzoru i zapisz je w zeszycie.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Czytelnik nie życzy sobie naturalnej mowy, chce mowę, która nakręca fabułę, która jest do czegoś potrzebna.. - Pisownia wyrazów zakończonych na -ów.. Wykonaj ćwiczenie 2 str. 115 w zeszycie ćwiczeń.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż dialog taty z córką - czwartoklasistką, która na urodziny chciałaby otrzymać psa.. Rozwiązanie zapisz w zeszycie.. Wczytuje się w każde słowo i szuka w nim znaczenia ważnego z punktu widzenia fabuły, gdy tymczasem nie każda rozmowa w realnym życiu ma takie znaczenie.Uzupełnij Kącik zdania i zapisz je w zeszycie.. O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Na następnej lekcji podam poprawne z rozwiązanie zadania 4 i 5 , abyście mogli dokonać samokontroli.Dialog w sklepie po niemiecku..

Ułóż zdanie według wzoru i zapisz je w zeszycie.

Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. Zapisz go tutaj lub w zeszycie.. 30 Przeczytaj wizytówkę i wypełnij formularz.. W zadaniu 5 ułóż krótkie dialogi według wzoru.. Poprawne dialogi przetłumacz na język polski .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Świnie, konie, kury i krowy trafiają na rzeż.. Ułóż dialog pt. „Mój przyjaciel i ja na bezludnej wyspie", w którym zastosujesz jak najwięcej różnych typów zdań.. W zeszycie dopasuj dni tygodnia do środków transportu,Wybierz z ramki określenia, które pasują do Marka lub Kluchy.. Thx :) Fajny dialog :D Może będzie N.A.J :D Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-12-22 20:24:15..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt