Napisz opowiadanie o swojej szkole
Chciałabym, aby moja wymarzona szkoła idealna, wiem, że nie jest to do spełnienia, ale chcę, aby moja szkoła była duża.. poleca84% Język polski .. Lubię moją szkołę.. Pani rozdawała klasówki.. Nazywam się Ania , mam 15 lat , lubię pływać , rysować , tańczyć .. .Napisz w formie opowiadanie o szkole swoich marzeń(na kartce) najgorszy przdmiot muj 0 ocen | na tak 0%.. Napisz wypracowanie jaką recepture na smutek .Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Najlepsze rozwiązanie.. .Napisz opowiadanie z wyrazami przeżyć przygodę wzb.. napisz opowiadanie z dialogiem min 250 słów o mrówce.. Wygląd szkoly i otoczenia 2.. Bartek miał właśnie wychodzić do szkoły.. Ze wstydliwego chłopca zamienił się w niezwykle niegrzecznego łobuziaka.. -> F (zdanie fałszywe)Bryk.pl - Strefa wiedzy.. Lekcje trwają 45 minut.. +/- 250 SŁÓW.. Z góry dziękuje ;)Napisz coś o sobie!. !Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Napisz współczesną wersję legendy o ,, Bydzie i Goś.. Skomentuj fragment „U nas w Aushwitzu" Rozdział VII .. Opowieść o mojej ulubionej książce.. były pisane przy współpracy dorosłych/, ale ich prace również warto przeczytać Bargieł Aleksandra - klasa III b Zbliżały się święta Bożego Narodzenia, a ja wciąż nie miałam prezentu dla mamy, taty i starszej siostry..

Opowiadanie o mojej szkole po rosyjsku.

Opowiadanie.. chociaż młodsza koleżanka nieustannie opowiadała o swoich codziennych problemach: - Zawsze dobrze radziłam sobie z .Moja szkoła jest duża, jest w niej dużo gabinetów .. przychodzą mi z trudnością.. mam to na jutro a nie wyrobiĘ siĘ ztym bo mam bardzo duŻo lekcji z góry wielkie dzieki :-)Zadanie: napisz opowiadanie o swoim pierwszym dniu w gimnazjum nie długie nie chodzi mi oto, abyście pisali, że jest fantastycznie, tylko tak naprawdę w Rozwiązanie: ale 1 wrzesień, czy już lekcje pożegnałam się z moją podstawówką, bardzo miłoJak napisać: porady, przykłady, wzory.Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. Ok ale dajesz mi najlepsza odpowiedź !,,Spacer po lesie wczesną wiosną'' Dawno, dawno temu za, górami, za rzekami , mieszkał maly, puchaty króliczek o imieniu Tifcio.. Był samotny i nie miał przyjaciół.Napisz opowiadanie o przyjaźni Przyjazn!. Prześlij swoje uwagi .Szkoła branżowa 1° (stara podstawa programowa) - klasa 2 Szkoła branżowa 1° (stara podstawa programowa) - klasa 3 Szkoła branżowa 2° (stara podstawa programowa) - klasa 1Napisz opowiadanie a swoim dniu po angielsku .. Uwielbiam zwierzaki , jestem szczera aż do bólu , mówię co myślę .. Dominika Grabowska 12 sierpnia, 2013 język polski, Szkoła podstawowa No Comments..

Ja też coś napisze.!

Rozpoczęła się lekcja.. OPOWIADANIE PT. "TAJEMNICA MOJEJ SZKOŁY".. Autor: prodrut2, 2011-09-28 20:27:41 Dodaj do: napisz opowiadanie o swojej wymarzonej szkole Rozwiązania (2) Autor: konrad1622.. Raquel nie ma zajęć w sali informatycznej.. MAM W SZKOLE TAKĄ ZAMUROWANĄ ŚCIANĘ I O; Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto .Napisz opowiadanie o zabawnej sytuacji z życia szkolnego - Opowiadanie.. Wypracowania i ściągi dla liceum, szkoły podstawowej.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.napisz wiersz albo opowiadanie o szkole Zgłoś nadużycie.. 2011-03-08 19:36:44; Napisz opowiadanie o twojej wymarzonej szkole na jedną strone A4 !. Napiszcie np ile macie lat , co lubicie , czym się zajmujecie itp.. Zadanie jest zamknięte.. opowiadanie z życia szkolnego z życia szkoły opowiadanie jeden dzień z życia ucznia Jeden dzień z życia szkoły napisz opowiadanie o szkole wymyślone opowiadanie Jeden dzień z życia szkoły .Napisz opowiadanie o swojej ulubionej szkole.. Przyglądając się w lustrze, przypomniał .W swoim domu nie miał już czasu na naukę, więc szybkim krokiem poszedł do szkoły.. Chodzę do drugiej klasy liceum..

2009-05-09 13:44:59napisz opowiadanie o swojej wymarzonej szkole.

W naszej bibliotece znajdują się książki dla dzieci, albumy, literatura.Zobacz 8 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie?. Napisz opowiadanie o szkole .. ucznia napisz opowiadanie jeden dzień z życia ucznia napisz reportaż na temat przemocy wśród młodzieży opowiadanie o szkole opowiadanie z dialogiem przemoc.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Napisz opowiadanie o przygodzie swojej lub kogoś ze znajomych, które można byłoby zatytułować „Pasażer na gapę".Rozwiązanie: 1.. Nauka w szkole, do której chciałbym uczęszczać, wyglądałaby zupełnie inaczej niż obecnie.. Prace, ściągi i gotowce na studia.Jak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) .. Marta nie mogła pogodzić się z powrotem do szkoły.. -> F (zdanie fałszywe) Dowód w tekście: "En el colegio las clases son de 55 minutos" - Zajęcia w szkole trwają 55 minut.. W sprawozdaniu musi sie znaleźść : 1.. Często między nim, a innymi dochodziło do .Napisz wypracowanie ,,Moja wymarzona szkoła" .. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. Po pierwsze, lekcje zaczynałyby się dopiero o godzinie 9:00, aby każdy mógł się dobrze wyspać.Napisz jakie zasady obowiaują w twojej szkole.. Dominika Grabowska 25 sierpnia, ..

2011-04-06 16:50:05; napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku .!

0 0 Odpowiedz.. Wakacje minęły tak szybko, a tak niewiele planów udało się jej zrealizować.. Rodzaje zajęć pozzalekcyjnych 4. sposób spędzania przerw 5.Organizacja lekcii i metody pracy na lekcjach Napisz kodeks dobrego zachowania w szkole w punktach .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Podobne pytania.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Jednakże w tydzień później, kiedy zdążył oswoić się z nową szkołą, pokazał swoje prawdziwe oblicze.. O moim domu nie można powiedzieć, „że jest to dom bez książek", ponieważ mamy ich bardzo dużo.. 3 opowiadanie kończyć się musi I was the best/warst day , in my lifeOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagrodaNapisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje 2013-05-06 16:23:54; Napisz opowiadanie z dialogiem (pilne) 2010-03-28 20:17:21; Napisz opowiadanie z dialogiem.. Tego lata moje wakacje były lepsze od poprzednich, bo zawarłam nowe znajomości.. 0 głosów.. OPOWIADANIE PT. "TAJEMNICA MOJEJ SZKOŁY".. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Szkoła.. Moja szkoła jest duża, jest w niej dużo gabinetów przedmiotowych.. 0 0. kikusia2222 2.10.2010 (09:38)napisz opowiadanie o lechu i biaŁym orle jest to w podrĘczniku dla kl.5 szkoŁy podstawowej jutro pójde w świat pomocy!. Wyposażenie szkoły 3.. Opowiadanie o wakacjach .. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. 9,404 wizyt.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .wymysl opowiadanie o przygodzie Krzyska i Bartka w szkole; Napisz opowiadanie z dialogiem na największej przygodzie felix net nika; Napisz opowiadanie o obrazie Mokra Wieś..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt