Napisz modlitwe w intencji swojej rodziny
Proszę czekać.Modlitwa za rodzinę Mój Drogi Jezu, pokornie błagam Cię, abyś udzielił szczególnych łask naszej rodzinie.. Proszę Cię Panie.. Proszę cię silnie, drogi Jezu, abyś chronił i błogosławił wszystkich nas, obecnych i nieobecnych, żyjących i zmarłych.. Niech nasz dom będzie świątynią pokoju, czystości, miłości, pracowitości i wiary.. Jezu, dziękuję Ci, że mnie wysłuchałeś, Dziękuję Ci za Twoją miłość, Twoje miłosierdzie, za moc Twojego przebaczenia, za jedność mojej rodziny, dziękuję Ci za miłość do bliźniego, za moc Twojego krzyża w mojej rodzinie, moc Twojego Zmartwychwstania.. Ty wiesz, o Boże, że rodziców kocham, choć nieraz sprawiam im przykrość.Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w mojej sprawie.Bym w końcu zdała egzamin i żebym w koncu założyła rodzinę.Proszę Cię o dobrego męża, który będzie o mnie dbał, szanował i kochał.Proszę wysłuchaj moich łask.Ojcze Święty proszę Cię o zdrowie dla Przemka i Ameli Ty wiesz w jakiej sprawie.Bóg zapłacićPrzydatność 55% Napisz list do kolegi\koleżanki z irlandi w którym przedstawisz nowego chłopaka swojej koleżanki.. Dodaj mu sił aby w szkole nie zniechęcał się tym, że koledzy mu dokuczają bo z nimi nie chodzi na wagary, nie pali papierosów, nie bije się i jest przez to postrzegany inaczej.Czuwaj nad nim i miej go w swojej opiece, żeby wyszedł na ludzi pomimo .Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom..

Ty jesteś Panem mojej rodziny.kothyr.

Data nadejścia: Osoba prosząca o modlitwę: Bardzo proszę o cudowną interwencję Jezusa Miłosiernego, opiekę nade mną, siły w pokonywaniu trudności, żeby szczęśliwie zakończyła się trudna dla mnie sprawa i nie wykorzystano mojego podpisu do wzięcia kredytu lub innych nadużyć finansowych.Boże, proszę Cię za naszych chorych w rodzinie, za przyjaciół i znajomych.. Jeśli jest to zgodne z Bożą Wolą proszę o odrodzenie miłości pomiędzy nami, usunięcie przeszkód i wierne szczęśliwe małżeństwo.. Dziękczynienie Ci składam za ten wielki dar, za to ze mogłeś zamieszkać w moim sercu.. Joanna napisał/a 01/29/2021 o 15:39 :Zaznacza, że członkowie wspólnot wyznaniowych mają podstawy, aby czuć się zagrożeni.. Proszę Cię, abyś ich zachował w zdrowiu i błogosławił ich pracy.. mama z podkarpacie napisał/a 9 lutego 2021 o 10:55 : Bardzo prosze w intencji mojej trudnej sytuacji Boze pomoz Ty wiesz jak mi ciezko Wierze w rychla pomoc dziekujeProszę o modlitwę w intencji Mirosława o jego nawrócenie i powrót do Pana Boga, oraz o potrzebne mu łaski i Boże Błogosławieństw o.. Przez Chrystusa Pana naszego.Msza za zmarłych jest szczególnym rodzajem wstawiennictwa za duszę naszych bliskich..

Panie Jezu proszę Cię o Twoje błogosławieństwo dla mojej rodziny.

Z największą miłością wypełniałeś obowiązki troskliwego Ojca i Opiekuna Najświętszej Rodziny.. Matko proszę Cię o pracę oraz o rozwiązanie moich problemów życiowych Matko w Tobie ostatnia nadzieja.Modlitwa o dobrą śmierć Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą.. Zapal Światełko Pamięci.. Dodaj swoją intencję.. powiedz jak się poznali, podaj przynajmniej 1 ceche charakteru i poprzyj przykładem, podaj 2 cechy wyglądu oraz napisz swoją opinię na temat przysz.. Dziękczynienie Ci składam Jezu najdroższy za to że mogę cieszyć się z tak wielkiego daru który otrzymuje od Ciebie podczas Eucharystii.Warto korzystać z tego wielkiego skarbca kościoła i w swoich intencjach prosić o wstawiennictwo tych, którzy są już błogosławionymi mieszkańcami niebios.. Modlitwa dzieci za rodziców Panie Jezu, który z całego serca kochałeś swoich ziemskich rodziców - Maryję i Józefa.Panie Jezu, Chlebie żywy, właśnie przyjęłam Cie do swojego serca.. Święty Józefie, Oblubieńcze Bogurodzicy Maryi, Opiekunie rodzin, Twojej ojcowskiej opiece powierzył Bóg swojego Syna i Jego Niepokalaną Matkę..

Dziękuję i obiecuję swoją modlitwę.Ułóż modlitwę w intencji swojej rodziny, parafii oraz całej rodziny ludzkiej?

Spraw by doznali potęgi Twojej dobroci i w zdrowiu, i radości mogli wrócić do normalnego życia.. Za wszelkie dobra , którymi mnie obdarzasz.. Spójrz na cierpienia ich ciała i duszy, i okaż im miłosierdzie.. w intencji otrzymania w calosci dobr ziemskich i duchowych dla nas.O wybawienie nas od uzaleznien,nieszczesc i wszelkiego zla /jak tez koronawirusa i zla ze strony nieprzyjaciol/:kobiety i alkoholika/.. Jak wygląda zamawianie mszy św. za zmarłego, jak napisać intencję mszalną za zmarłego, ile kosztuje msza za duszę .Panie Boże miej w opiece syna Kamila aby wzrastał w duchu pobożności aby świat który go otacza nie sprowadził go na złą drogę.. Niech nasz dom będzie świątynią pokoju, czystości, miłości, pracowitości i wiary.. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich.. „Załóżmy, że ktoś poprosi mnie o modlitwę w intencji zmiany swojej orientacji, a następnie zgłosi organom ścigania, że poczuł się skrzywdzony, to mogę za to odpowiadać karnie" - powiedział się pastor Murray Campbell.. Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.Bardzo prosze o modlitwe w intencji zdrowia oraz dobrej pracy dla syna oraz dla Jerzego i Ryszarda..

Wezwania w aktualnych potrzebach parafii oraz wezwanie w intencji, w której odprawiana jest dana Eucharystia.

Amen.Wezwania w intencjach wspólnoty lokalnej, za jej wszystkie potrzeby, o dary Boże.. O Maryjo, kochająca Matko Jezusa i Matko nasza, módl się do .Pomóż mi cierpliwie, z miłością i szacunkiem trwać przy nich w chwilach trudnych, w cierpieniu, chorobie i starości.. Proszę Cię o wytrwałość dla moich rodziców, którzy codziennie ciężko pracują żeby zapewnić nam spokojne życie.. Póki jednak chorują, wzmocnij w nich głęboką ufność wobec Twych ojcowskich zamierzeńBoże, Ojcze niebieski, polecam Ci pokornie moich zmarłych rodziców.. Obdaż wszystkich zdrowiem i radością.. Ty znasz trudy i prace ich życia.. W argumentacji wykorzystaj znajomość wybranej lektury obowiązkowej.Już to jedno zdanie przekonuje, że warto wspólnie modlić się w danej intencji.. Zakończenie modlitwy, tak jak rozpoczęcie, należy do celebransa, powinno być krótkie i może być ułożone przez osobę przygotowującą wezwania.Wieczny odpoczynek Za zmarłą Za zmarłego Za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu Za zmarłego w rocznicę śmierci Za zmarłych Za zmarłych, spoczywających na danym cmentarzu Modlitwa za zmarłego w rodzinie Litania za zmarłych Modlitwy za zmarłych na cały tydzień Modlitwa za zmarłego o uwolnienie od grzechów i kar Modlitwa za .Proszę w imię Pana Jezusa o życie wieczne dla tragicznie zmarłego Andrzeja i potrzebne łaski Boga wszechmogącego dla całej Jego rodziny.. Również Ciebie, drogi Czytelniku, zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.. Gdy z różnych powodów nie chcemy, aby publicznie przeczytano treść intencji, bądź jest ona tak skomplikowana, że nie wiemy jak ją zapisać, zawsze można użyć .Wszyscy Swieci i Swiete Boze blagam o modlitwe w moich intencjach prosze o pomoc w trudnej sytuacjiBoze wysluchaj pomoz!. Tak naprawdę, to chyba nie ma potrzeby pisać, jak ważna i potężna jest modlitwa wielu .Treść intencji modlitewnych, w których aktualnie się modlę.. Ty jesteś Bogiem.. Gorąco proszę o modlitwę w następujących intencjach: 1.Prosze o modlitwe w mojej intencji: o zdrowie psychiczne i sily, abym byla w stanie opiekowac sie moim malutkim synem.. Napisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników że przyroda odgrywa ważną rolę w naszym życiu i trzeba o nią dbać.. A gdy przyjdzie godzina śmierci, przyjmij ich, Panie, do swego królestwa.. Chrześcijanie wierzą, że msza święta za zmarłego jest najwyższą formą pomocy, jakiej można udzielić duszy po śmierci - o jej zbawienie prosi bowiem Boga sam Jezus Chrystus.. Pomódlmy się razem!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt