Przeczytaj tekst podpisz obrazki wyrazami i wyrażeniami z ramki
Unit 8 Utwórz zwroty z czasownikiem play lub go i napisz je pod właściwymi obrazkami.. 2/125 - przeczytaj tekst, dopasuj fragmenty tekstu do obrazków - ołówkiem w książce Ćw.. c o m p e t i t i o nEx 15 - Posłuchaj nagrania o znanych sportowcach i przeczytaj teksty na głos CD 1.56 NEA_Pol_L3_Tk1.56.mp3 .. 2/103 - przeczytaj i połącz: What you want/Co chcesz z How can you do it/ Jak to możesz zrobić (nie przepisuj zdań, tylko nr i litera) ćw.. Podpisz obrazki wyrazami z ramki.Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. Oznacz zdania jako prawdziwe lub fałszywe ().. h 6 a 7 u l g o o d- l o o k i n g 7Przeczytaj wyrazy tak, jak pokazują strzałki.. Zeszyt ćwiczeń p.24 .. Dookoła świata - praca z tekstem ( Lekcja online)People.. 1 __have breakfast__ 2 _____ 3 .. 6 Przeczytaj tekst.. 1 f a t a l / t d - l 6 h o / o g Uzupełnij krzyżówkę wyrazami z ramki.. 2 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. Znajdź wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. 4) Zadanie 4- odpowiedz na pytania do tekstu.. Podpisz pierwszymi literami imion chłopców przed-mioty, które do nich pasują.. Inne książki z tej serii: New Hot Spot 5.. 10 Dopisz odpowiednie wyrazy z ramki do definicji.. W stajni mieszkają siwe i kare.Zadanie 9 - Przeczytaj opisy, popatrz na obrazki i napisz imię osoby, o którą chodzi.. do-mi-no Do-ro-ta de-se-czka da-ro-wać da-le-ko do-bra-nocPrzeczytaj tekst powyżej..

Uzupełnij dialogi wyrazami i wyrażeniami z ramki.

Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.ćw.. Życiowym celem jest zaś podróż dookoła świata.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. __ 6 Sleep isn't important for young people .Angielski klasa szósta zadanie uzupełnij tekst słowami z ramki 2019-09-10 20:45:19 Uzupełnij zdania Język angielski ;) 2013-12-14 14:13:36 Załóż nowy klubPodpisz obrazki wyrażeniami z ramki.. Wskaż miejsca, które widzisz na obrazku.. Podkreśl kolejno litery b, d, p w wyrazach z ćwicz.. Czy podane zdania są prawdziwe czy fałszwe?. mysz leży na kocu na plaży .. 1/103 - podpisz ikony słownictwem z ramki .. Wielki architekt.Przeczytaj teksty z podręcznika str.56-59.. 1 Podpisz obrazki.. 3) Zadanie 3 - połącz wyrazy z obrazkami.. Kuchnia + łazienka i toaleta + sypialnia - podpisz obrazki (Repetytorium ósmoklasisty) Unit 2.2) Zadanie 2 - przeczytaj tekst a następnie postaraj się uzupełnić streszczenie.. Przeczytaj tekst.. Od sześciu lat edukuję uczniów w zakresie języka angielskiego.. / 5 1. a) eyes b) ears c) shirt d) nose 2.Podpisz rysunki uzywając słów z ramek .. Ex 16 - Przeczytaj zdania i podaj na głos numery postaci ze zdjęć, do których te zdania się odnoszą..

... Uzupełnij dialogi wyrazami i wyrażeniami z ramki.

Przepisz 10 sylab z literami b, p, d, zgodnie z kierunkiem strzałek.. 3/125 - Uzupełnij tabelkę informacjami z tekstu z ćw.. koń słonie konie słoń Rafia to gniady mojej cioci Izy.. głowa krokodyla , mysz , glowa krokodyla .. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Numerki zdań pasują do numerków obrazków.Przeczytaj tekst „Ślimak Staś" oraz podpisy pod małymi obrazkami - podręcznik str.58-59.. 3/103 połącz teksty z ich typami po polsku .. Vocabulary Podpisz rysunek wyrazami z ramki.. 4.Zrób w zeszycie ćw.. Uzupełnij zdania używając must, mustn't lub can.. Wykonaj ćw.1,2 i 3 - Karty ćwiczeń str.66 - 67.. 2.Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. 1/42 2/42 3/43 podpisz odpowiednimi wyrazami z ramki 13/48 14/48 - breakfast - śniadanie lunch - 2 śniadanie dinner .Plik Uzupełnij zdania wybranymi wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ćw.. Exercise 5 - przetłumacz fragmenty z języka polskiego na angielski (wpisz maksymalnie 3 wyrazy)..

Strona 12 z 121 Podpisz obrazki wyrażeniami z ramki.

Wykonane zadania prześlijcie na messenger do godziny 19.00.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Bardziej szczegółowoExercise 4 - przeczytaj opis a następnie uzupełnij luki tak aby tekst był zgodny z obrazkiem.. 1 f a t a l / t d - l 6 h o / o g Uzupełnij krzyżówkę wyrazami z ramki.. W zoo jest z długą trąbą o imieniu Irys.. Największymi zwierzętami żyjącymi na lądzie są .. Przeczytaj wyrazy, podkreślając sylaby.. 🎓 1. seal 2. jellyfish Odpowiedź na zadanie z Steps in English 3.. PD: TYLKO ćw.1/70 w zeszycie ćwiczeń - resztę skreśl Uzupełnij zdania używając much / many oraz czasownika to be.. Lekcja 16.03.2020.Podpisz obrazki wyrazami z ramki.. Ex 13 - Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie zdania.. Policz, ile ich jest i wpisz odpow-iednią liczbę.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Następnie przeczytaj dialog z kolegą/koleżanką.. Bardzo proszę o przesłanie zdjęcia strony 46 z zeszytu ćwiczeń na maila lub na messangera do czwartku 23.04.2020r.2 4.. Zadanie 10 - Przeczytaj opisy i uzupełnij je wyrazami z ramki, są to opisy pozostałych dwóch postaci z ćwiczenia 9.. Uzupełnij dialogi wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Na podstawie przeczytanego tekstu odpowiedz na pytania..

Podpisz obrazki używając wyrażeń z ramki.

Zakreśl literę a, b, c lub d. palma (drzewo ) a za nim mysz .Zeszyt ćwiczeń .. Klasa: 6 szkoły podstawowej.. Zad 4 Uzupełnij mini dialog słowami z ramki.. 4 z podręcznika, str.95 (podpisz obrazki wyrażeniami z ramki - locations) i 6 (Wstaw do tekstu z lukami jeden z trzech wyrazów.).. Autor rozwiązania.. apple tree .Przeczytaj tekst.. Następnie zakreśl w poniższych zdaniach właściwy wyraz.. Nauczyciel.. (Lekcja online) Link do bloga, proszę o napisanie do jutra do godziny 20.00:1 People People My Picture Dictionary Appearance adjectives 1 Podpisz obrazki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt