Opisz swój weekend po angielsku w 10 zdaniach
Jem śniadanie i się ubieram.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. 1.Was i were Was i were- byłam, byłeś, była, byliśmy, byłyście, byli.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Po obiedzie mam czas wolny.. .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Po południu poszłam do domu.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. rzeczywisty obraz.. 2016-09-07 16:56:29Zadanie: opisz swój weekend po angielsku w czasie past simple proszę o pomoc .. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. 2014-07-08 12:10:20weekend zadanie dodane 11 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Szpila_Figielek ( -1,520 ) [Gimnazjum] edycja 12 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-opisz swój typowy weekend po angielsku (formy czasu Present Simple) . '. Ja chodzę do szkoły ' bo wciąż chodzi się tej szkoły .. To nic trudnego!. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.. Co robiłeś?. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Często słyszymy, jakimi cechami osobowości powinien odznaczać się dobry nauczyciel (i nauczycielka) czy lekarz (i lekarka).. Przydatność 80% Jak tworzyć zdania w czasie Past Simple?.

opis weekendu po angielsku.

O osobach wykonujących te zawody mówi się najczęściej, że powinny być cierpliwe, pomocne, przyjazne, delikatne, spokojne.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po angielsku Rozwiązanie: mam na imię anna mam 12 lat mieszkam we francji w paryżu z rodzicami i siostrą siostraW kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my family in Gdynia this week.. W czasie tym używamy czasowników nieregularnych i regularnych.. ( on lubi grać ) to słowo like , które .Opisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] językOpis wakacji po angielsku: wstęp.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Zjadłam obiad.. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. I like suborning on the hat sand.Proszę zapisać w zeszycie, po angielsku nazwy: 1) pięciu rzeczy, które widzicie wokół siebie; 2) pięciu rzeczy, które słyszycie wokół siebie; 3).. poleca 81 % .. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opisz swój dom Podobne tematy..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

Już o 7 wstaję.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Moi bracia, John i Noah obaj chodzą do liceum.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Nie bardzo wiedziałem dokąd mam się wybrać na najbliższy weekend i wtedy lekarz polecił mi Soplicowo , jako cichy zakątek Polski będący według niego.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. poleca85% Język polski .. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Opis siebie po angielsku: Kate, lat 10 (tłumaczenie) Nazywam się Kate i mam 10 lat.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis weekendu po niemiecku.. Gdzie byłeś?. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37 Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Przegląda 0 8 pkt - 21.12.2020 (08:32)Opisz swój ostatni weekend.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polski Autor edytował treść zadania 14.11.2011 (22:15), dodano Opisz swój ostatni weekend mając rodzine.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polskiPrzykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Ja nadal chodzę do szkoły podstawowej.Obiad mam o 15:15.. W niedzielę nie śpię długo.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Potem poszłam do szkoły.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. W zdaniach twierdzących w trzeciej osobie liczby pojedynczej czyli ( on , ona , ono ) do czasownika dodajemy końcówkę ' s ' lub ' es ' np masz ' He like play '..

2017-03-26 14:04:16Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Biorę prysznic i idę spać.. Zrobiłam zadanie domowe .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Codziennie wstaję o6rano.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadJak po angielsku opisać charakter ostatnia aktualizacja: 24 lut 2020 O pracy zdalnej, czyli nieoczekiwany test osobowości.. W domu odpoczywałam.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Potem sprzątam i idę do Supermarketu.Mój dzień.. Moje wątpliwości zostały potwierdzone w sąsiednich dworkach .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt