Przyjrzyj się uważnie mapie a następnie wykonaj polecenia
Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przyjrzyj się mapie przedstawiającej kierunki wypraw krzyżowych, a następnie wykonaj polecenia: A. Podkreśl nazwy państw, z których pochodzili członkowie zakonów rycerskich.B.. b) Umieść na osi rok uchwalenia pierwszej konstytucji na świecie.. Następnie wykonaj polecenia - wyszukiwanie 0 głosów.. Projekt i wykonanie: Software .Przyjrzyj się mapie, a następnie wykonaj polecenia.. b) Wskaż ziemie, na których znajdowało się najwięcej posiadłości: - Radziwiłłów - Wielkie Księstwo Litewskie, Żmudź, Polesie, Kurlandia, .. Projekt i wykonanie:Przyjrzyj sie uważnie planszy zamieszczonej na końcu książki a następnie wykonaj polecenia A) podaj z których mitów pochodzą bohaterowie.. 1700 rok 1750 rok 1800 rok Praca z osią czasu a) Wpisz na osi rok, w którym powstały Stany Zjednoczone Ameryki.. 2011-02-05 10:44:25 Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiami i wykonaj polecenia 2017-11-05 11:42:36Przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej Europę .. @Gość Rozwiązania wszystkich zadań zamieszczone w podręczniku oraz ćwiczeniach - znajdują się już na odrabiamy.pl.. c) Zaznacz rok, w którym doszło do 3 rozbioru Polski w odpowiednim miejscu na osi czasu.. Z których państw… poniżej.. Jakie wydawnictwo?. 2 Przyjrzyj się zamieszczonemu portretowi.. Macie do polecenia jekieś repetytoria ósmoklasisty..

5Przyjrzyj się rycinie, a następnie wykonaj polecenia.

RK1eFlLiN8ddq 1 Gdańsk w XVII wieku Port w Gdańsku Źródło: Wojciech Gerson, Gdańsk w XVII wieku, 1865, domena publiczna.Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. 0 odpowiedzi.. 0 głosów.. Porównaj mapę pogody z pogodą za oknem i podpisz rysunki odpowiednimi nazwami miast.. 3 odpowiedzi .. na podstawie klimatogramu wykonaj polecenia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się uważnie płaskorzeźbie na stronie 28,(podręcznik ''Między Nami" ) a następnie wykonaj polecenia.. 2011-12-07 20:33:43 Przyjrzyj się ilustracji .. wypisz trzy cechy klimatu.. W jakich miastach panuje pogoda pokazana na ilustracjach?. - Ród, który posiadała najwięcej rezydencji to Radziwiłłowie.. Projekt i wykonanie: Software Mansion.Polecenie 1. Przyjrzyj się mapie, a następnie wykonaj polecenia.. Sprawdź na mapie, jaka pogoda tam panuje i uzupełnij widok za oknem.. B) wypisz bohaterów przedstawionych na planszy w odpowiednich miejscach tabel.. Pomocy dam 20 pkt.. Ula mieszka w Krakowie.. Korzystając z mapy hipsometrycznej Europy wykonaj polecenia.Następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.. b) Zaznacz na mapie poziomymi kreskami państwa, które przystąpiły do EWG w 1973 r. c) Otocz kółkiem nazwy państw, które przystąpiły do UE w 2004 r. Polecenie 2.przyjrzyj się poniższej mapie, a następnie wykonaj polecenia; a) podaj imię i nazwisko podroznika ktory kierował zaznaczoną na mapie wyprawą b)podaj lata w których odbyła się ta wyprawa c) wyjasnij na czym polegało znaczenie tej wyprawy podaj 2 przykladyOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Strona 65. Przyjrzyj się mapie i wykonaj polecenia.

2011-02-05 10:44:25Przyjrzyj się uważnie mapie w podręczniku.. Państwo zaznaczone na mapie literą A to: pokaż więcej.. Życie na wulkanie 2010-03-01 19:47:43; Przyjrzyj się ilustracjom kobiecych ubiorów i wykonaj polecenia ''moja .Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy ,a następnie wykonaj polecenia.. Uzasadnij swoje zdanie .. 2012-03-12 19:21:50 Przyjrzyj się ilustracjom przedstawiającym wydarzenia z opowiadania,a następnie wykonaj pozostałe polecenia 2012-02-10 21:00:20DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .. a) Zaznacz na mapie pionowymi kreskami państwa założycielskie EWWiS.. Czy ma ktoś do polecenia jakiś klub jogi we Wrocławiu?. Wybrana książka: Wybierz książkę.. Część z nich dostępna jest tylko dla użytkowników "premium".. Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. b) Zamaluj dowolnym kolorem okres, w którym istniało Księstwo Warszawskie.. I naaajjjjPrzyjrzyj się ilustracji.. 2013-09-05 20:11:17przyjrzyj się uważnie płaskorzeźbie na stronie 28 a następnie wykonaj polecenia a b i c 2013-09-29 12:58:51 Przeanalizuj wykres, a następnie wykonaj polecenia .. (zdjęcie płaskorzeźby) 2011-09-26 18:21:05 Przeanalizuj wykres, a następnie wykonaj polecenia ..

Następnie wykonaj polecenia.

Zadanie premium.. a) Wpisz rok utworzenia Księstwa Warszawskiego w odpowiednie miejsce na osi czasu.. Następnie wykonaj polecenia - wyszukiwanie 0 głosów.. a) odpowiedz, z jakim wydarzeniem historycznym związana jest scena przedstawiona na rycinie .. b) Wyjaśnij, co było przyczyną tego wydarzenia.Przyjrzyj się ilustracji ukazującej jeden z cudów świata antycznego, a następnie odpowiedz na pytania.. Aby uzyskać do nich dostęp - należy wykupić konto premium.. 2013-09-05 20:11:17; Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia.. ćwiczenie 1 str 10,11 blizej historiiPrzyjrzyj się mapie, a następnie wykonaj polecenia.. pytanie zadane 22 stycznia 2020 w Edukacja przez użytkownika niezalogowany.. Uważnie przyjrzyj się mapie a następnie wykonaj polecenia,B i C B. Korzystając z mapy i legendy pod nią uzupełnij tabelę : C. jak oceniłbyś sytuacje gospodarcza Królestwa Polskiego ?.

Następnie wykonaj polecenia .

b) Na mapie kolorem seled Odpowiedź na zadanie z Historia III .. Historia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt