Opisz wirtualny spacer po muzeum
Młodzi ludzie zobaczą, jak wyglądały komputery i konsole, na których pracowali ich rodzice.. Teraz także i wy możecie dołączyć do tego grona!. Od starożytności po sztukę współczesną - odwiedź jedne z najpiękniejszych muzeów na świecie nie ruszając się z kanapy Guggenheim Museum, Nowy Jork Funkcja Google Street View pozwala odwiedzającym zwiedzać słynne spiralne schody Guggenheima bez wychodzenia z domu.Zobacz wirtualną wycieczkę po : Muzeum Zamkowe w Malborku - ul. Starościńska - panoramy wkraj.pl zapraszamyŁazienki Królewskie, Letnia Rezydencja Króla Stanisława Augusta to magiczne i niezwykłe ogrody, które koniecznie musisz odwiedzić.WIRTUALNY SPACER.. CZYTAJ TEŻ: Quarantunes - playlista Rity Wilson i Toma Hanksa z piosenkami od fanów.. Wirtualne zwiedzanie .. Poniżej znajduje się część wirtualnego spacer na najniższym poziomie wystawy, gdzie zobaczycie replikę skarbca w którym można dotknąć prawdziwej sztabki złota.. Pobierz plik MuzZabawek.rar na swój komputer.. W skład panoramy wchodzi bazylika, klasztor, 42 kaplice, kościoły, oraz ścieżki spacerowe.. Wirtualne zwiedzanie pałacu Pod Blachą .Muzeum II Wojny Światowej - Wirtualny SpacerMuzeum Zamoyskich w Kozłówce - spacer We wnętrzach pałacowych zachował się autentyczny wystrój z przełomu XIX i XX wieku w stylu Drugiego Cesarstwa.. W tym miejscu chcemy informować o wszystkim co dzieje się wokół budowy nowego Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919.W ramach projektu Geneatar stworzono 27 wirtualnych spacerów po atrakcjach turystycznych Regionu Tarnowskiego..

Wirtualny spacer!

Więcej informacji na temat każdego z tych miejsc można uzyskać na stronach .Wirtualne Muzeum.. Udostępnij .. Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.. Wirtualne tajemnice pałacu w Kozłówce Więcej .. WIRTUALNY SPACER.. Dom Beethovena to miejsce, w którym wielki kompozytor przyszedł na świat i spędził trzy pierwsze lata swojego .Wirtualny spacer po muzeum.. Wszystkie obiekty są opisane.. > WIRTUALNY SPACER 1 < > WIRTUALNY SPACER 2 <Wirtualny spacer po Muzeum Powstania Warszawskiego < Skorzystaj z bezpłatnej lekcji: Kopalnia Soli w Wieliczce Kopalnia Soli położona w Wieliczce (województwo małopolskie) od wielu lat przyciąga wielu turystów.. Wypakuj plik MuzZabawek.rar w dowolnym miejscu na swoim komputerze za pomocą programu WinRaR.. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.Co prawda Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, jest zamknięte do odwołania, ale jego pracownicy zapraszają na zwiedzanie wirtualne.. Kopalnia Soli w Wieliczce - Trasa Turystyczna: Wejście główne; Kopalnia Soli w Wieliczce - Trasa Turystyczna: Kopalnia Soli - szyb DaniłowiczaZamknij..

Wirtualny spacer po Muzeum Powstania Warszawskiego.

WIRTUALNY SPACER.. Wirtualny spacer po Muzeum Komputerów to podróż w czasie do lat młodości, wspominanie pierwszych komputerów i konsoli w domu.Pokazanie pociechom, jak jeszcze nie tak dawno wyglądały .Kopalnia Soli w Wieliczce - Trasa Turystyczna.. Dostępne są one online pod adresem: Muzeum Regionalne w Brzesku Rezerwat przyrody Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach Ośrodek Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej Zamek w Dębnie Dwór w Dołędze Gigapanoramy Subregionu Tarnowskiego Centrum .MUZEUM IM.. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem - jedno z najstarszych i największych muzeów regionalnych w Polsce, z siedzibą w Zakopanem przy ul. Krupówki 10.Zagraj online lub Pobierz wirtualny spacer Instrukcja instalacji: 1.. Wystarczy, że skorzystacie z wirtualnego spaceru, który zabierze was .Poniżej zebraliśmy wybrane muzea w Polsce, które oferują zwiedzanie online za darmo lub wirtualne spacery.. Wirtualny spacer po zespole pałacowo-parkowym w Kozłówce .Ruszamy z wirtualnym muzeum Aktualności Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową platformę internetową pod adresem powstanie.wmn.poznan.pl.. Założyciele proponują cykliczne wystawy o tematyce motocyklowej oraz pokazy zabytków techniki.. Wirtualny spacer po Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego jest najlepszym przykładem wykorzystania nowoczesnej technologii do promocji muzeum.Wirtualny spacer po Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego to sposób na dotarcie z ofertą kulturalną do osób mieszkających daleko od Krakowa, które nie mogą przyjechać na każdą wystawę.Wirtualny spacer po Muzeum Zamoyskich Więcej ..

Wirtualny spacer po zespole pałacowo-parkowym w Kozłówce Więcej .

Aby uruchomić Wirtualną Wycieczkę kliknij tutaj.Zobacz wirtualną wycieczkę po : Muzeum Narodowe w Warszawie - Miasto Stołeczne Warszawa - panoramy wkraj.pl zapraszamyWirtualny spacer po Muzeum Komputerów to znakomite przygotowanie do wizyty w tym niepowtarzalnym muzeum.. Wirtualny spacer po muzeum" w ramach programu „Kultura w sieci"Wirtualne zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum.. Udostępnij poprzez e-mail.. Jest to skompresowane archiwum zawierające wszystkie potrzebne pliki.. Panorama daje możliwość spaceru po dziedzińcu, kaplicy oraz pałacu, gdzie w każdym pomieszczeniu możemy z bliska obejrzeć obiekty muzealne.Te 12 słynnych muzeów oferuje wirtualne spacery - KuKulturze.pl.. WIRTUALNY SPACERJerozolimskie 3, by odbyć interaktywny spacer i zwiedzić sale znajdujące się w Muzeum Wojska Polskiego.. Znajduje się tam również pomieszczenie w którym bada się banknoty, oraz część wystawy na temat transportu, gdzie można odwiedzić wóz .Wybierz się na wirtualny spacer po salach wystawienniczych Wirtualnego Muzeum Powstania Warszawskiego.. Muzeum Pergamońskie, Berlin.. WIRTUALNY SPACER.. Interaktywna mapa Powstania Warszawskiego .Muzeum Tatrzańskie im..

31.07.2018 Zapraszamy do wirtualnego spaceru po Muzeum Powstania Warszawskiego Następny.

Jeżeli nie posiadasz … KontynuujZobacz wirtualną wycieczkę po : Muzeum Lotnictwa - Skrzydła Wielkiej Wojny Małopolska 1914-2014 - KRAKÓW - wirtualny spacer - panoramy wkraj.pl zapraszamyProjekt pt. „Kluki z bliska.. JACKA MALCZEWSKIEGO W RADOMIU 26-600 Radom, Rynek 11 tel: 48 362 43 29 czynny całą dobę, 48 362 21 14, 48 362 56 94 - zgłaszanie grupMuzeum Sportu i Turystyki w ramach projektu #MuzeumSportuOnline organizuje spotkania transmitowane w Internecie.. Od dziś (16.03.2020) ruszają wizyty w placówce za pośrednictwem internetu.Każde muzeum ma swoje unikaty i organizuje wystawy czasowe.. W czasie transmisji na żywo, których harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej, może być czasowo ograniczony dostęp do Galerii Medali Olimpijskich dla zwiedzających.. Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt