Napisz e mail jak spędziłeś wakacje
E-mail z pewnością należy zakończyć w grzeczny sposób.. Napisz do niego e-mail.. Obecnie mieszkam w Krakowie, jednakże dopiero od 6 miesięcy.. Tak, raz, albo dwa.. Uczę się w technikum .Chodzi mi o pracę domową w której mam napisać w około 15 zdaniach jak chcę spędziłem podkreślam jak spędziłem wakacje .. Najbardziej podobał mi się Watykan.. Dopuszczalne jest pozdrawianie, czyli formy: "pozdrawiam" lub "z pozdrowieniami".. pomożecie napisać ?Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zE-mail (7886) Facebook (105110) Fora Internetowe (15769) Gadu-gadu (71006) Grafika Komputerowa (59322) Informatyka (56834) Inne (204113) Instagram (361) .. napisz list do koleżanki w ktrórym opowiesz jak spędziła wakacje.. Bartłomiej Bublewicz.. Pozdrawiam Marta.E-MAIL; Wiadomości .. Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam.. poleca84% .. Z tą książką pojadę na wakacje Jak zwykle wróciłam ze szkoły i nie miałam ochoty na naukę.. Napisz gdzie i z kim.. Przykład e-maila po angielsku do kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki.. Napisz co podobalo sie najbardziej a co najmniej.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz .Nudziłam się przez całe wakacje..

Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.

Prawdziwe życie - opowiadanie.. W pierwszy miesiąc wyjechałem na dwa tygodnie do Chorwacji.. W oficjalnych e-mailach dobrze pokusić się o bardziej formalne zakończenie, np. "z wyrazami szacunku" lub "z poważaniem".. 3 września 2020 18:48 Materiały.. Skomentuj.. Z początku było nudno, później jednak okazało się, że mam towarzyszkę do wspólnych, niezapomnianych,.napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ( bylem u babci na wsi,chodzilem nad jezioro z kolegami, takze spedzalem z nimi duzo czasu grajac w pilke,bawilismy sie w podchody bylem pare dni nad morzem z rodzicami ,) daje naj na piatek lub poniedzialekE-mail (7905) Facebook (105159) Fora Internetowe (15783) Gadu-gadu (71004) Grafika Komputerowa (59347) Informatyka (56875) Inne (204206) Instagram (386) Internet (159003) Komputery Stacjonarne (72758) Komunikatory (14308) .. 2011-03-10 14:03:43; Napisz list do koleżanki?. Napisz gdzie i z kim.. Byłeś zachwycony pobytem i niezwykłymi atrakcjami tego pięknego miasteczka.. … Napisz e-mail do kolegi/kolezanki o tym jak spedziles/as ostatnie wakacje.. Napisz e-mail, w którym podziękujesz babci za gościnę oraz wyrazisz nadzieję na możliwość spędzenia najbliższych wakacji w tym malowniczym miejscu.Napisz gdzie spędziłeś wakacje Podobne tematy..

napisz list do koleżanki w którym opowiesz jak spędziłaś wakacje.

0 ocen .Napisz list do Nieznajomej koleżanki?. (i jeśli da radę to od razu na polski proszę dziękuje bardzo)Napisz e mail jak spędziłeś wakacje po angielsku.. 3.Wakacje w tym roku nie zapowiadały się ciekawie.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Przydatność 75% Twój kolega z USA chce przyjechać do Polski.. Moja siostra Ala miała dokładnie dwa miesiące, to trochę za mało na wymarzony urlop nad morzem.. 2011-11-02 17:57:59; napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24; Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. Napisz do niej e-mail, w którym:-poinformujesz, gdzie i z kim spędziłeś wakacje,-przedstaw wady i zalety miejsca wypoczynku,-opisz jak spędziłeś czas,-zapytaj o jej wrażenia z wakacji.. że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej .Pytanie brzmi: Napisz e-mail do kolegi/kolezanki o tym jak spedziles/as ostatnie wakacje.. Po formule pożegnalnej nie stosujemy przecinków.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. Pogoda była bardzo słoneczna.napisz e-mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach (możesz sobie wyobrazić) ..

2012-11-14 17 ...Napisz jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.

Kupiłem tam dużo pamiątek, między innymi pachnące różańce.. - dlaczego chce przyjechać do Polski - zasugerujesz 2 miejsca, które powinien zwiedzić - zaproponujesz wspólną wyprawę rowerową i podasz przykładową trasę - zaporoponujesz pomoc w załatwieniu noclegu i napiszesz, że w następnym mailu wyślesz mu adresy schronisk młodzieżowych Dear John .-Napisz gdzie spędziłeś wakacje i w jakim terminie.-Napisz co ci się tam najbardziej podobało i dlaczego.-Z kim spędziłeś wakacje i czy byłeś z tego zadowolony.-Zachęć kolegę do wycieczki w to miejsce i zaproponuj wspólne obejrzenie zdjęć niech się zacznie ,, Hello Tom ,, How are you?Jak poprawnie pisać e-maile?. Napisz do koleżanki e-maila, w którym: - poinformujesz, gdzie i z kim spędziłaś wakacje, - opiszesz, czym i jak długo podróżowaliście, - wyrazisz (nie)zadowolenie z pogody,Moje wakacje spędziłem we Włoszech.. 85% List do rówieśnika z Anglii, u którego niedawno spędziłeś 2 tygodnie; 85% Rozmowy minionego weekendu,który spędziłeś w górach.Wskazówki jak napisać e mail po angielsku oraz jego wzór.. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Jak spędziłeś tegoroczne wakacje?-Konwalia-4 lata temu.. Udostępnij.. Wakacje spędziłam w domu.. Jeśli dzielisz się swoją .. Najlepsz wycieczka była do delfinarium.Widziałam tam wiele delfinów,któe były bardzo bystre.Myśle ,że to były najwspanialsze wakacje..

Spędziłam wakacje wspólnie ze znajomymi nad jeziorem.

Tak, wiele/Kilka razy!. Pojechałam tam z tatą,mamą i siostrom.Pogoda była świetna, było ciepło.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Opisz miejsce, i jaka byla pogoda.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Moje wakacje spędziłam nad morzem w Bułgarii.. Jak wyglądają wakacje w Zakopanem w czasie pandemii koronawirusa?. Kręciłam się bezczynnie po domu, szukając zajęcia.e-mail KOPIUJ LINK Prawie 40 proc. Polaków nie zdecydowało jeszcze, czy pojedzie na letnie wakacje, a 26 proc. tych, którzy planują urlop, chce go spędzić w kraju - wynika z badania na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 385% Spędziłeś dwa miesiące w Anglii.. Jeżeli napiszecie mi pracę zatytuowaną w min 15 zdaniach,, jak spędziłem wakacje ,, dostaniesz Najkę i dyplomik proszę o pomoc i pozdrawiam PS : praca ma być jako ja czyli chłopak je spędziłem !szkolnej.. Widziałem dużo zabytków.. Watykan to oddzielone murami państwo w Rzymie.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Grupa 3 e-mail Ostatnie wakacje spędziłeś u swojej babci w Karpaczu.. Napisz do gospodyni B7B, u której zatrzymałeś się podczas pobytu.. Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. Wakacje spędziłam w górach.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. poleca87% Język polski .. 50 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opisz miejsce, i jaka byla pogoda..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt