Napisz cztery zdania o tym co robisz po lekcjach oraz cztery zdania o tym co robisz w weekend
Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Śniadanie kończę o 6:45.. 2012-05-31 19:04:11; napisz co musisz a .Napisz 4 zdania, w których użyjesz tego samego przymiotnika, ale w różnych przypadkach.. Nienawidzę jeśli ktoś kłamie w żywe oczy i nie lubię chodzić do szkoły.. +1 głos.. Potem poszłam do szkoły.. (odpowiadają na pytania: po co?. 10,420 .. edycja 25 listopada 2010 przez użytkownika -KaI-1 odpowiedź +2 głosów .. Ja też coś napisze!. Oni znów są spóźnieni.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek.. Zrobiłam zadanie domowe.Najważniejsze, żeby pamiętać o drugim człowieku, szanować go i traktować kulturalnie.. Zebranie zakończono o czwartej.. Szanuj innych i traktuj ludzi tak, jak chcesz aby traktowali Ciebie.. W szkole spędzam zazwyczaj siedem godzin.. Ułóż krótki tekst, w którym będzie jak najwięcej wyrazów z przeczeniem ,,nie'' Autor edytował treść zadania 6.2.2011 (19:11), dodano PROSZĘ .Polish Ludzie nie kupują tego co robisz; kupują to, dlaczego to robisz.. Obiad mam o 15:15.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.5.2020 (12:37) - przydatność: 100% - głosów: 1Napisz 4 zdania o tym co robisz po lekcjach oraz 4 co robisz w weekend Dopytaj ; Obserwuj .. Po obiedzie mam czas wolny.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

~~~ A to, co robisz po prostu odzwierciedla to, w co wierzysz.

Co zazwyczaj robisz.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 7.00 - Wstaje , myję się oraz ubieram .. Podstawowe zasady netykiety.. 0 0 Odpowiedz.. PODMIOT Rzeczownik lub zaimek w mianowniku Chłopcy wygrali ten mecz.. Podobne pytania.. 0 ocen | na tak 0%.. wskutek czego?. Nazywam się Ania , mam 15 lat , lubię pływać , rysować , tańczyć .. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Napisz o pogodzie.. Zjadłam śniadanie.. Marysia jest przebiegła.. z jakiego powodu?. Ćwiczenie 2.. Lekcje zaczynam o 7:30.. Napiszcie np ile macie lat , co lubicie , czym się zajmujecie itp.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. w jakim celu?). Co robiłaś wczoraj.. Pomoże Wam w tym piętnaście zasad.. 2012-09-25 15:01:07W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Droga autobusem do szkoły zajmuje mi ok. 20 minut.. !Przydatność 55% Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Imienne - składa się z łącznika (być, stać się, zostać) oraz orzecznika (rzeczownik, przymiotnik, zaimek lub inne) Zostanę reżyserem.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

afether school.I at the weeken…Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.

Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU!. czemu?. Po południu poszłam do domu.. 20 PUNKTOW DAJEhelp ktos powie czy to jest dobrze i zrobi dalej bo nie ogarnuam o co chodzi .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 4 zadania o tym, co robisz po lekcjach i cztery zdania o tym co robisz w weekendZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o NApisz cztery zdanie o tym, co robisz po lekcjach i czatery zdania o tym co robisz w weekend.. I wake up, I take a shower (lub I wash up) and I dress up .. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po .Zadanie: napisz 4 zdania o sobie i 4 zdania o kimś z rodziny co potraficie a czego nie potraficie robić can can t stosuj spójniki and,but Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Napisz 5 zdań o zamiarach na weekend po angielsku?. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązańOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Zobacz politykę cookies.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Zjadłam obiad.. )Napisz coś o sobie!. Napisz zdania z dodatkową informacją.1 meat: My favourite2 fruits:3 vegetablesProszę o szybką pomoc to na jutro!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Proszę Pomóżcie!. [Po angielsku ] , później przetłumacz na polski.. 2010-05-06 17:49:54 Napisz 6 zdań z przymiotnikami po angielsku .. W domu odpoczywałam.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zdania okolicznikowe celu Wskazują, w jakim celu wykonana jest czynność.. 2011-09-07 13:53:14 Napisz 5 zdań o tym co robiles w wakacje?Napisz po angielsku 6 zdań o tym co musisz robić w domu i czego nie muszisz.. Co będziesz robić jutro.. (odpowiadają na pytania: dlaczego?. a) regularnie miały miejsce w przeszłości, czyli były swego rodzaju zwyczajami czy nawykami, które już nie mają miejsca b) miały miejsce w przeszłości, a teraz już nie istnieją Konstrukcja ta odnosi się zawsze do przeszłości, a nigdy do teraźniejszości.Zadanie: napisz 5 zdań co potrafisz, 3 zdania czego nie potrafisz Rozwiązanie: potrafię pływać,fikołka zrobić,umiem bawić się w abc nie potrafię szpagatuTŁUMACZENIE: Wstałam o 6. przez co?.

Z dowolnego tekstu wypisz 5 przysłówków i ułóż z nimi zdania.

Dotyczy to wszystkiego, co robisz w sieci, wszystkich serwisów i typów aktywności.W liście apostolskim Dies Domini w 1998 r. pisał o tym papież Jan Paweł II: W wielu krajach telewizja i radio dają możliwość zjednoczenia się z celebracją eucharystyczną w tym samym momencie, gdy jest ona sprawowana w miejscach świętych.3 rozwiązania: autor: ~basia 23.9.2017 (15:39) Równania i nierówności kwadratowe, Załącznik!. Zdania okolicznikowe przyczyny Wyrażają przyczynę tego, o czym się mówi w zdaniu.. Do domu wracam również autobusem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt