Opisz co robiłeś w weekend po angielsku
Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Ogólnie, oni wszyscy zdają się być w dobrych humorach.. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. To już wszystko co musicie wiedzieć o tym jak opisać obrazek po angielsku.po angielsku Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiada jak spędziłeś weekend.-opowiedz gdzie byłeś i co robiłeś w sobote i w niedziele-napisz,że poznałeś kogoś nowego i opisz tą osobę-zapytaj gdzie kolega był w czasie weekendu i czy był on udanyOpis weekendu po niemiecku.. Używając czasu Past Simple.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Jem śniadanie i się ubieram.. Gdzie byłeś?. Dominika Grabowska 11 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Przy ładnej pogodzie polecam trening na dworze - nic tak nie poprawia humoru i nie polepsza samopoczucia jak wysiłek na świeżym powietrzu.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. Moim zdaniem, jest to albo rozmowa kwalifikacyjna albo spotkanie biznesowe.. Najlepsze rozwiązanie.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Opisz swój każdy dzień czyli co robiłeś w czwartek, piątek, sobotę i niedziele ok .. poleca 81 % .. Jednak stres spowodowany egzaminem może sprawić, że zaczniesz mówić chaotycznie lub zapomnisz o czymś ważnym.Skoro w tygodniu ciągle nie masz czasu na ruch, rozprostuj kości w weekend..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Z jednej strony, opisanie zdjęcia po angielsku nie jest zbyt skomplikowaną sprawą.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. 2014-07-08 12:10:20Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Kurs angielskiego online.. Potem sprzątam i idę do Supermarketu.Proszę o pomoc w napisaniu opisów po angielsku na takie tematy 1.opisz swój ostatni weekend 2.co robiłeś wczoraj 3.co robię w wolnym czasie 4.twój typowy weekend 5.twój typowy dzień 6.wygląd zewnętrzny i charakter ( ja + żona ) wysoki brunet, 37 lat ,szare oczy, krótko ostrzyżony coś w tym styluOpiszcie mi po angielsku w 5-zdaniach te Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: emo5emo6 10.1.2011 (18:55) opisz swój typowy weekend po angielsku (formy czasu Present Simple) Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: izaka 23.1.2011 (18:45)Co należy uwzględnić w opisie ilustracji - krok po kroku.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Mężczyźni podają sobie dłonie, więc myślę, że zawierają jakąś umowę.. 2012-03-25 21:41:31 Napisz 5 zdań o zamiarach na weekend po angielsku ?.

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]10 zdań po Angielsku co będę robić w weekend !. Około 10 łatwych zdań wraz z tłumaczeniem :) (Dla kobiety dorosłej np. pakowałam prezenty, z dziećmi ubieraliśmy choinkę)..

Hobby po angielsku?

POMOCY PILNE ;( Zgłoś nadużycie.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz po angielsku co robiłeś w święta.. I drank milk.Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Biorę prysznic i idę spać.. Długie formy .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Już o 7 wstaję.. Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj, albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń.. Zadanie jest zamknięte.. 2011-10-11 22:47:31 Napisz kilka z dań o tym, co robiłeś w poprzedni weekend .W czasie Past simple opisz swój weekend majowy (od 1 do 4 maja) co robiłeś, czy był udany.. 8 zdań może być więcej proszę o pomoc po angielskuOpisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Hobby po angielsku: wstęp.. To nic trudnego!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt