Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie potem dopisz krótkie odpowiedzi
Edukacja matematyczna - Rozwiązywanie zadań- obliczenia w zakresie 20. .. 1.Obrysuj swoją dłoń na kartce w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.-potrafić dopisać zdrobnienia do podanych wyrazów, .. Wyjaśnij co znaczą, powiedzenia ćw.. Szybko potrzebuje odpowiedzi!. Nagranie do pobraniaZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Z podanych wyrazów ułóż pytania.Następnie dopisz krótkie odpowiedzi zgodnie z podanymi wskazówlami.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Popatrz na obrazek.A teraz macie zadania - krótkie, obiecuję!. @@@@@ 21 kwietnia.. dziewczęta wcielą się w postać Ariadny, a chłopcy napiszą tekst z punktu widzenia Tezeusza.. angielski, pomożecie?. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 27.10.2017 o 10:24Potem proszę ułożyć pytania z podanych wyrazów - ćw.4 str.106 i napisać je w zeszycie.. Na środku napisz : Moją zaletą jest.. a na palcach ręki zapisuj swoje mocne strony, szczególnie zdolności i umiejętności.. Policz do 20 co 2, co 5, co 3.Z podanych wyrazów ułóż pytania i odpowiedzi w czasie prezent continuous.. Napisz zdania w zeszycie.. Nagranie do pobrania .. Napisz notatkę w zeszycie, czym się różni legenda od baśni (niektórzy już to wiedzą:)).. Po przeczytaniu napiszcie odpowiedzi na pytania w ćw.2 str.103, a potem zaznaczcie zdania prawdziwe i fałszywe w ćw.3 str.103..

Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.

Zaloguj się Zarejestruj się .. Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.Potem dopisz krótkie odpowiedzi Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. 1 s.52,ułóż z nimi zdania i zapisz w zeszycie.. A PRESENT MARCO AND I GOT HAVE (odpowiedź na nie) 3.. Był nieduży, rudy, z podwiniętym ogonem.. Ułóż z podanych wyrazów pytania i dopasuj do nich odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz w zeszycie, z pamięci jedno zdanie z zadania 3 s. 15.. Przypomnij zasady pisowni wyrazów z cząstką nie.Z podanych wyrazów ułóż pytania!. Zwykły .. Napisz w zeszycie krótką wypowiedź na temat wydarzeń przedstawionych w micie.. 2015-05-06 17:06:31 Ułóż zdania z podanych wyrazów 2012-10-14 19:16:37 Z podanych wyrazów ułóż zdania : 2013-12-05 18:20:32Poćwicz pisanie litery „ń" i wyrazów z tą literą w ćwiczeniach s.14; Wykonaj zadania1,2,3 w ćwiczeniach na s 14 i 15.. 2/85 - napisz w zeszycie pytania i krótkie odpowiedzi dotyczące Matta i Liama.. Może to być ktoś z rodziny lub możesz zadzwonić do koleżanki lub kolegi, będzie okazja się usłyszeć ;) Zadawaj pytania w języku angielskim, tak jak we wzorze z .Zadanie: ułóż pytania z podanych wyrazów i dopasuj do nich Rozwiązanie:1 what can you go 2 where does she live 3 when does school start te year i th nie pasuje wcale 4 when children go to primary schoolUłóż pytania z podanych wyrazów i odpowiedz na nie..

Ułóż z podanych wyrazów pytania i dopasuj do nich odpowiedzi.

Zapoznaj się (załącznik nr 2 zalacznik_nr_2_zlote_mysli.docx), wybierz jedno, zapisz w zeszycie wyjaśnij, jakie rozumiesz i chciałbyś je realizować w swoim życiu.. Poćwicz czytanie tekstu na s. 10 w podręczniku.. od Patrycjastrach 08.11.2017 .. Odpowiedź.Ułóż pytanie z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.Potem dopisz krótkie odpowiedzi Dopytaj ; Obserwuj .. ja mam pytania Zaloguj się .. Przyspiesz swoją naukę dzięki nieograniczonemu dostępowi do odpowiedzi Ekspertów Zarejestruj się Zadaj pytanie .Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.. 4/85 - uzupełnij zdania właściwymi przymiotnikami dzierżawczymi.. „Łatka"- wysłuchaj opowiadania: Zauważyłem go, kiedy wracaliśmy ze szkoły.. Proszę w tytule maila napisać z jakiego tygodnia jest praca domowaUłóż zdania z podanych wyrazów.. (PODPOWIEDŹ - napisz, które elementy w tej opowieści są prawdziwe).Odpowiedzi napisz na kartce , zrób zdjęcie i wyślij do mnie na maila klasowego.. 4.PROPOZYCJE: 16.11.2020 r. 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ćwiczenie 5 str. 47 (wykonane podczas zajęć online) Znajdź w podręcniku zdanie (str. 36) , które jest odpowiedzią na pytanie i napisz je.Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji..

🎓 Ułóż pytania z podanych wyrazów.J.

W zadaniu 4 posłuchaj nagrania HelloEx2_CD2_31.mp3 i zaznacz odpowiedzi Willa, potem swoje (you) oraz innej osoby.. 2011-01-16 13:52:08 Ułóż zdania z podanych elementów w czasie przeszłym Perfekt 2013-10-30 21:46:34 Załóż nowy klubĆw.. 🎓 Ułóż zdania z podanych wyrazów i wyrażeń.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 🎓 Ułóż zdania z podanych wyrazów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. angielski język angielski.. - Spróbuj na nie odpowiedzieć ustnie, korzystając z wyrazów w niebieskiej .Zapisz je w zeszycie.. Temat: Pijemy nektar, jemy ambrozję i zbieramy laury.. Napisz notatkę w zeszycie, co w tej konkretnej legendzie o koziołkach sprawia, że nie możemy tej opowieści nazwać baśnią.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (znak zapytania można przenosić w inne miejsce) 2 Can / count / you / juice?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt