Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych
Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Egzamin ósmoklasisty 2021 już za kilka miesięcy.. Temat.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów,z góry dzZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich, podobnie jak latarnik z noweli Henryka Sienkiewicza, zetknął się z książką z listy lektur obowiązkowych.. Wypracowanie powinno dowodzić, żebardzo dobrze znasz wybrany utwór.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia.. 2010-12-19 14:52:03; Napisz opowiadanie o przygodzie Stasia i Nel, gdy zastrzelił Staś Lwa.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez Ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązkowych lektur szkolnych, który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.. !Są to bardzo ważne stwierdzenia przydające się niejednemu z nas w życiu..

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.

2012-04-21 14:45:28; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Ma byc 200 slow Np.Balladyna, Zemsta, Latarnik Plis trzeba mi na dzisiaj !. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. W grudniu MEN podało aktualną i zatwierdzoną listę lektur obowiązkowych na egzamin ósmoklasisty w 2021 roku.. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. 10 pkt za rozwiązanie + 5 pkt za najlepsze rozwiązanie - 15.12.2018 (20:33) - przydatność: 75% - głosów: 8 Dodaj1.. Nie było to dla mnie zdumienem, ponieważ była pora palenia resztek z wykopów.Napisz opowiadanie.. Na wypracowania czekam do 01.06.2020r.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.Napisz opowiadanie, w którym podróż głównego bohatera przybiera nieoczekiwany obrót na skutek zgubienia czegoś ważnego.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Napisz opowiadanie twórcze o jednej z przygód Ateny.Odwołaj się do informacji o bogini przekazanych; Napisz opowiadanie o człowieku, który zerwał z tradycją, lub o rodzinie która postanowiła toNapisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie o wymyslonej przygodzie bohatera jednej z obowiazkowych lektur szkolnych..

Napisz o tym opowiadanie.

Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Gdzie mogę przeczytac BJ Alex po polsku?. "W pustyni i w puszczy" 2012-04-10 13:43:31; Napisz opowiadanie o jednej przygodzie z lektury "Ten obcy" 2010-10-23 20:49:21; Napisz opowiadanie o przygodzie w święta wielkanocy 2016-03-29 11:58:30Grupa COGITO Sp.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. Na zakończenie pragnę podać jeszcze jeden, równie ważny argument, który przekonuje nas o tym, że warto mieć przyjaciela.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świataprzedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Odwołanie do 2 postaci z lektur obowiązkowych i 1 postać; Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego; Czy nowela H. sienkiewicza pt tytulem "latarnik" powinna znajdować sie w gronie lektur obowiązkowych; Bardzo proszę o pomoc.. Idąc wolnym krokiem, podziwiając uroki zachodzącego słońca poczułem zapach dymu.. Jak wynika z rozporządzenia .Napisz opowiadanie o pomocy innym na podstawie lektury ,,katarynka"Na jutro.. Był upalny czerwiec.. Pewnego dnia jak zawsze o godzinie 18;30 szedłem na spacer z moim psem- Kacprem.. Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich, podobnie jak latarnik z noweli Henryka Sienkiewicza, zetknął się z książką z listy lektur obowiązkowych..

Napisz o tym opowiadanie.Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.

W wywiadzie wykorzystajNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. 5 04-160 Warszawa Tel: +48 500 826 160, +48 515 359 321 Regon: 050501660 NIP: 542-02-12-438 KRS: 0000245014 XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie Wysokość Kapitału Zakładowego 366 200 zł.Z analizy obu dokumentów - podstawy programowej i wymagań egzaminacyjnych - wynika m.in., że różnią się one jeśli chodzi o listę lektur obowiązkowych, których znajomość będzie wymagana na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego.. poleca 85 % .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Mówią o tym, że przyjacielem jest ten, co jest z nami z własnej woli i widzi w nas to, czego inni nie dostrzegają.. Jako redaktor szkolnej strony internetowej przeprowadź wywiad z Małym Księciem, który opowie o swoich przeżyciach z międzyplanetarnej podróży.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wypracoanie powinno dowodzić że bardzo dobrze znasz wybraną postać.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz .Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Spośród lektur obowiązkowych, innych niż Quo vadis .Napisz opowiadanie o przygodzie..

Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych, który stał się obiektem zainteresowań współczesnych mediów.

Ktory odbyl podroz wymagajacej niezwyklej odwagi.. !Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur który stał się obiektem zainteresowania współczesnych mediówTemat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. 2021-01-27 07:36:01; Czy tylko ja mam taki problem że raz mi ziomno i źle bo zimno ale jak mi już si ecieplej robi to też źle bo skura zaczyna swedzieć 2021-01-26 22:47:32;Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie odtwórcze jednej wybranej przygody Adama cisowskiego (Szatan z siódmej klasy)Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Odpowiedź Guest.Jacek Soplica - bohater „Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza kocha z wzajemnością Ewę Horeszkównę, córkę Stolnika, który jednak niedwuznacznie pokazuje mu, gdzie jego miejsce, i ignoruje konkury niższego stanem szlachcica (który nie jest, jak on, arystokratą).. (Lektury z klasy 5-7)Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązujących lektur szkolnych który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.min 200 słów ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt