Opisz siebie w kilku zdaniach po niemiecku
Obok biurka stoją dwie szafy.. Ich bin ein Einzelkind.Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Tak Nie.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Czy w tym czasie potrafiłbyś opisać siebie tak, aby go zainteresować?. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Przygotowanie zadania skupiają się na zmianie zdań z liczby pojedynczej na mnogą, utrwalają także wiedzę dotyczącą zdań podrzędnie złożonych.Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. "Lotników Polskich".. Dziękuje za tyle odpowiedzi!. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości.. Mama, maPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.. 13,976 wizyt.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. Podoba się?. Profil zawodowy to właśnie taki elevator pitch.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-04-04 19:06:15Opis pokoju po Niemiecku.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz w 10 zdaniach swoje mieszkanie (angielski)Wyobraź sobie, że spotykasz w windzie Elona Muska..

Opisz siebie po niemiecku.

Musisz zamieścić w nim: - Liczbę Pięter - Wielkość domy - Liczbę pokoi (trzy; Mój pokój, kuchnia, salon) - Wygląd.Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają.. Macie przed sobą 30 sekund wspólnej jazdy windą.. Zadanie jest zamknięte.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. opisać po niemiecku w kilku zdaniach co robią twoi znajomi i rodzice w wolnym czasie .. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz siebie w kilku zdaniach, kim jesteś ?. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Potrafię cieszyć się chwilą.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Założyciel Tesli uśmiecha się do Ciebie i pyta, czym się zajmujesz.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latNajprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

5-6 zdaniach 2013-11-18 19:34:57; Opisz swoje hobby w conajmniej 8 zdaniach.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Na biurku stoi komputer.. Przykłady użycia - "kilka" po niemiecku.Zdania po niemiecku.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią.Spróbuj opisać sam siebie.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Opisz siebie w kilku zdaniach po niemiecku ( jak sie nazywasz ile masz lat ( 16 , Ewa ) co lubisz robic jak spedzasz weekend z kim mieszkasz ( 2 siostry i 2 braci i mama ) Zgłoś nadużycie.. Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Poniższe ćwiczenia stanowią zwieńczenie Twojego dotychczasowego wysiłku, zawierają w sobie bowiem całą wiedzę, której dotyczyły poprzednie zestawy ćwiczeń..

Opis po niemiecku .

2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54hucpa po Niemiecku Iwo Cyprian Pogonowski W tradycji niemieckiej buta, megalomania i chucpa po niemiecku, odegrały kluczową rolę od czasów osławionego „drangu nach osten," poprzez pasożynicą karierę berlińskich Hohenzollernów, w kluczowym momencie wspomaganą przez kapitał żydowski z Polski, który pomógł .opisać po niemiecku w kilku zdaniach co robią twoi znajomi i.. - rozwiązanie zadania.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się .Opisz je w minimum 3 zdaniach 2012-07-18 13:21:28; Opisz w kilku zdaniach jak wygladaj twoje zakupy 2011-05-24 20:15:30,,Latarnik" - Opisz życie skawińskiego w min.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.. Blagam o pomoc ;) opisz; dzien; jezyk; niemiecki; zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Beatka18 (-1,060) [Szkoła średnia]PO POLSKU Ideał piękna według mnie,to wysoki mężczyzna o ciemnych oczach.Koniecznie szatyn z lśniąco białymi zębami.Nie szata zdobi człowieka,lecz widzę go w eleganckich ciemnych spodniach,pięknej koszuli i marynarce.Jest bardzo zadbany,o czym świadczy jego gładka skóra.Włosy ma lekko wymodelowane za pomocą żelu.Delikatny zapach perfum jakich używa,urokliwe i przenikliwe .Przykładowy opis siebie po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.