Opisz typowy dzien w szkole po angielsku
Wieczorami zawsze wyprowadzam psa.. It provides three informatic rooms with modern computers and other high-technology devices usefull on lessons.Opisać swoj typowy dzieńpo angielsku :) - napisany w Gadaniec: Siemano mozecie mi w tym pomuc, :] nie lubie tego jezyka wiec nie daje sobie rade hehe Z góry dzieki wystarczy pare zdań o ktorej wstaje co robie rano o ktorej ide do szkoły, pozniej co robie w południe i wieczorem :) Szukałem na necie ale nic nie znalazłemPrzykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. *NIE Z TŁUMACZA GOOGLE* xD +0 (1) .. prosze napisac to samemu a nie .Wstaję o 7:00.. Wersja angielska I wake up at .Virginia nie chodzi do tej samej szkoły co ja, więc wychodzi z domu o 8.. Wracam do domu o 14:00 i mam posiłek.. Nigdy się nie spóźniam.. Najlepszy dzień w szkole po angielsku 2011-05-18 12:10:52; Jak wygląda typowy dzie .PRZETŁUMACZ NA ANG Chciałabym opisać Ci mój typowy dzień w szkole .. proszę nie pisac zbyt skomplikowanie i nie uzywac nietypowych wyrazow.. Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swój dzień w nowej szkole .. jest za kwadrans druga po południu.. 1 odpowiedź.. Lekcje zaczynam o 7:30.. Potem idę do szkoły o 7:40. zadanie dodane 24 listopada 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany .napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

Opisz swój typowy dzień tygodnia.

Zaczynam szkołę o 8:00 i zazwyczaj kończę o 13:30.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. 2,036 wizyt.. Oni tak dziwnie mówią że jak jest wpół do 11 w tym przypadku to oni mówią tak jakby to było wpół do 10. jest za dwadzieścia czwarta po połuniu.. co raz mozna wtracic o ktorej godzinie sie dana czynnosc dziala.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz swój dzień w nowej szkole.. Potem oglądam TV lub gram w gry komputerowe.. W rodzinnym gronie pojawiają grille i ogniska, a dzieci są zachęcane do pomocy dziadkom.. Mam prysznic o 21:30.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Zazwyczaj idę spać .Klasy mają zwykle po 30 uczniów, czasami mniej w szkołach prywatnych i akademiach.. Rano o godzinie 7.00 mama mnie obudziła do szkoły.. Po angielsku - tylko nie pierwszy dzień w szkole, Pomocy 2008-12-07 18:55:21; Co robiliście od wstania?. 8:50 - it's ten to nine.My Daily Routine - opisz swój dzień i rozpocznij przygodę z pisaniem po angielsku od zaraz.. Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. Robię kleksy / Autor Barbara Michalak / 25 marca 2019 1 maja 2019 Opisywanie dnia codziennego to podstawowe ćwiczenie dla tych, którzy chcą dobrze pisać po angielsku, ale nie wiedzą od czego zacząć.Mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego..

Codziennie wstaję o6rano.

O 18 oglądam TV.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. My school day starts at 8 a.m.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Do domu wracam również autobusem.. Podczas długiej przerwy jem lunch z moimi przyjaciółmi.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. Robię zadanie domowe o 17:00, a potem mam kolację.. oglądam ulubione seriale .Przydatność 70% Typowy dzień w skrócie, godziny, 1).. 2012-03-14 18:25:29; Najlepszy dzień w szkole po angielsku 2011-05-18 12:10:52Śniadanie kończę o 6:45.. O 17 kończę pracę.. O 17:30 jem obiad.. Nasza pierwsza lekcja zaczyna się o 8:40.. Tym co najbardziej uderzyło mnie w pracy w angielskiej szkole podstawowej to wygląd klasy.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówOPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE..

Dzień w szkole minął szybko, iż miałam 5 lekcji.

Następnie powtórzyłam sobie na jutrzejszą lekcje.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. 2019-05-18 12:59:53; Opisz swój dzień w szkole 2011-02-03 17:44:40; Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. 2017-03-26 14:04:16Jak mam po angielsku opisać siebie i mój typowy dzie .. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Pomagają opisać fenomeny pogodowe, to czy jest zimno czy ciepło (cold or warm), czy pada deszcz czy jest susza.Znajomość pogody po angielsku pomaga nam w planowaniu naszego codziennego życia - przy tworzeniu planów (to make plans) i wybieraniu ubrań (to pick out clothes).. Describe your flat - Opisz swoje mieszkanie .. Szkoła podstawowa; Tagi.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. jestem uczniem z podstawowym poziomem nauki wiec praca musi wygladac jak bym to ja ją pisal.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. Pogoda po angielsku to asortyment słów związanych ze zjawiskami atmosferycznymi.. Czasowniki w angielskim które występują z końcówką ing i ed.Jak opisać swój dzień po angielsku?.

W szkole spędzam zazwyczaj siedem godzin.

Pytania pokrewne.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] .. dzień; wypracowanie; 0 głosów.. O godz. 23 zasypiam.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Przydatność 70% Typowy dzień w skrócie, godziny, 1).. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Pogoda po angielsku: wstęp.. Jak wasz dzień?. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Myję zęby i mam śniadanie.. O 18 oglądam TV.. O godz. 23 zasypiam.. W Rosji w 2009 roku pojawiło się święto na cześć dziadków, ale nie została ustalona konkretna data.describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia « Describe your favourite day of the week - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. opisz osobę którą podziwiasz po angielsku najlepiej piosenkarza.. Przybywam do szkoły o 8:15.. Wersja angielska I wake up at .opisz swój typowy dzień po angielsku (dzien ucznia czyli rano pobudka, potem sniadanie, na godzine ósmą lekcje, itd.).. Obiad mam o 15:15.. W wolnym czasie słuchałam muzyki i obejrzałam mój ulubiony film.Mój dzień.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. O 17:30 jem obiad.. Po angielsku - tylko nie pierwszy dzień w szkole , PomocyOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Gdy wróciłam odrobiłam lekcje i zjadłam obiad.. O 17 kończę pracę.. Po lekcjach idę do domu o około 14.Tak jak w Polsce - w szkołach są organizowane uroczystości..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt