Przeczytaj tekst a następnie napisz w zeszycie zdania w kolejności
2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected] .Przeczytaj ponownie 7 odcinek komiksu i ułóż zdania w odpowiedniej kolejności.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. Wyrażanie możliwości.. Następnie zapisz poniższą krótką notatkę do zeszytu.. Jest tu całkiem wesoło.. Drogi Romku!. 1 i odtwórz nagranie do .3) Napisz w zeszycie zdania o ubraniach ze str.24 np. The T-shirt is orange.. Extra Voices Zadanie.. Następnie uruchom .🎓 W kolejności wpisujemy: 2 Odpowiedź na zadanie z Przyrodo, witaj!. Obok zanotuj zjawiska, które towarzyszyły walce.. Zapisz temat: Powieść podróżnicza - na podstawie fr.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W ćwiczeniu 5 wpisz brakujące litery.. Przedmiot: Biologia.. Poproś kolegę / koleżankę żeby Cię odpytali.. Uzasadnienie: do kontekstu tego zdania pasuje tylko odpowiedź a: flood - powódź.. a zmienia się na ä • e zmienia się na ie • e zmienia się na i W języku niemieckim niektóre czasowniki z samogłoską rdzenną a lub e są nieregularne.W zadaniu 6 Przeczytaj zdania i napisz je samodzielnie.. Przeczytaj drugi wiersz wybierz z niego 6 wyrazów z końcówką -ówka i zapisz je w zeszycie w kolejności alfabetycznej.. 2. b. Uzasadnienie: jedyna prawidłowa kolejność słów oraz czas występuje w odpowiedzi b. pokaż więcej.- zadanie 2: czytamy tekst, a następnie uzupełniamy luki podanymi słówkami w ramce..

Przeczytaj poniższy tekst, a następnie ponumeruj kolejne etapy rozwoju.

Ex 2 - przeczytaj zdania, które opisują dziewczynkę z zadania 1 i wybierz odpowiednie uzupełnienie zdań.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Odczytaj kolejno na latawcach nazwy miejsc.. Miał dziesięcioro rodzeństwa, w tym ośmiu braci.. W ćwiczeniu 6 przeczytaj zdania i napisz je samodzielnie.. meine deutschtour kl. 7 str. 115 zad.1Przeczytaj tekst, następnie (.). Cumulative check Zadanie.. lekcja 2 Popatrz na tabelki na stronie 54.3. powieści pt:,, W 80 dni dookoła świata''.. Następnie wymień się zdaniami z partnerem i rozwiń je.. EDUKACJA TECHNICZNA .. Exercise 4 - podpisz obrazki.. Wybrana książka: Wybierz książkę.. Ułatwią ci budowanie akcji.. Powiedz czy zdania w zadaniu 3 na tej samej stronie są prawdziwe (True), czy fałszywe (False) .. jakie informacje o kulturze brytyjskiej poznasz w tej lekcji.. Napisz w zeszycie pytania , używając podanych wyrazów następnie dopisz krótko odpowiedzi.Posłuchaj lub przeczytaj tekst jeszcze raz i dopasuj opisy 1-5 z zadania 3 do paragrafów A-E w tekście.. 3.Wykonaj zad.. - zadanie 3: Układamy zdania z rozsypanki wyrazowej a następnie odpowiadamy na nie (pisemnie, w zeszycie) - zadanie 5: uzupełniamy luki w tekście słówkami w taki sposób, aby było to logiczne, leksykalnie oraz gramatycznie poprawne.- zapoznaj się z zasadą pisowni czasowników w 1. i 3. osobie liczby pojedynczej czasu teraźniejszego: np. ja rysuję, on rysuje (końcówki -uję, -uje) i wykonaj zad..

Jeszcze raz spójrz na tekst, przeczytaj zdania w zadaniu 4.

Pewnego dnia wybrałem się z babcią do miasta po zakupy.. Lesson 21th JanuaryNapisz zdania w zeszycie odnoszące się do przyborów szkolnych, jakie są wg wzoru w podręczniku w zadaniu 4 na stronie 5 ; Przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania do tekstu w zadaniu 4 na stronie 51.. Przeczytaj zdanie egzaminacyjne.. Wtorek 06.10.2020r.. Mam wielu kolegów.. 1 spod tekstu w zeszycie.. Logowanie.. Za oknem świeci słońce, ale jest dość zimno.. duża butelka - rodzaj żeński.. (na dole podpowiedź) 4.. Napisz swoje zdanie na temat zakładu, w którym wziął udział bohater.Napisz w zeszycie słówka: go to the seaside - jechać nad morze .. Otwórz podręcznik na str. 56 i przeczytaj tekst w ćw.. Opowiedz przebieg bitwy syna z ojcem.. Język angielski:Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia poznanym sposobem zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania poniżej.. Napisz czy są one prawdziwe, czy fałszywe oraz przepisz fragment tekstu, który o tym mówi.. W tym semestrze jesteś na wymianie uczniowskiej w Wielkiej Brytanii..

Klasa 1 b Edukacja matematyczna ...W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćw.

Odwołując się do słownika języka polskiego lub innych dostępnych źródeł, napiszcie w zeszycie, co oznacza wyrażenie słup soli , a następnie ułóżcie z nim zdanie i też zapiszcie w zeszycie.. Exercise 3 - odpowiedz na pytania.. 4) Wykonaj wszystkie ćwiczenia w ćwiczeniówce ze str.14.. Ex 1 - uzupełnij brakujące litery w nazwach części twarzy.. Rejestracja.. POnumeruj je w takiej kolejności,w jwkiej przebiegała podróż stasia i nel.Następnie umieśc wybrane nazwy w tabeli i krótko opisz,co zdarzyło sie w każdym z wymienionych miejsc.Podkreślamy w drugim zdaniu rzeczowniki i określające je przymiotniki: Każdy zabrał niewielki plecak oraz dużą butelkę wody i świeżą kanapkę.. 2 str. 75 podręcznik.. Jako mały chłopczyk wygrał domowy konkurs plastyczny, który zorganizowała mama.Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- weź udział w lekcji online;- wykonaj zadania w zeszycie do kaligrafii na str. 64;- zapisz w zeszycie wyraz szafa i Szymon z podziałem na sylaby i głoski (sza-fa, sz-a f-a), oznacz kolorem samogłoski i spółgłoski, zrób rysunek i napisz po linii dwuznak sz i Sz,.Edukacja matematyczna:- wykonaj zadania: 4 i 5 w ćwiczeniach na str. 36, zrób .- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które zadasz Faustynie, a następnie ułóż odpowiedź; zapisz odpowiedź w zeszycie; - wyszukaj w tekście wyrazy z literą f i przepisz je do zeszytu..

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.

1, 2 str. 30;- kaligrafia: str. 55;- zeszyt w linie: wpisujemy zdania:Mamy wiosnę.. Pamiętajcie aby nauczyć się powyższego słownictwa oraz gramatyki z ostatnich lekcji ponieważ będę pytać w przyszłym tygodniu.. Napisz zdania w zeszycie; - zapoznaj się z tematem Zgubiony długopis w ćwiczeniu do informatyki (str. 48-49) i wykonaj zadania pisemne.. Jak wiadomo .2 Przeczytaj uważnie tekst, a następnie rozwiąż zadania.. Wypisz tutaj lub w zeszycie czasowniki z opisu bitwy.. can- móć, umieć, potrafić 6 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jan Matejko Jan Matejko przyszedł na świat 24 czerwca 1838 roku w Krakowie.. Uwzględnij: miejsce bitwy, jej przebieg i skutki.1.Przeczytaj w podr.. Często jeżdżę na rowerze.. Mały Jaś już od najmłodszych lat bardzo lubił rysować.. Określamy rodzaj wyrazów: niewielki plecak - rodzaj męski.. 4.Znajdźcie w tekście informację o przyczynach złego zachowania Gustawa, a następnie ułóżcie listę motywów takiego postępowania.Exercise 2 - przeczytaj teksty a następnie uzupełnij zdania : Jan lub Eric.. Wykonaj kartkę Wielkanocną zgodnie z instrukcją.3.. Klasa: I liceum.. Następnie spójrz na zad.. Podkreśl w tekście zdanie, które mówi o tym, co babcia kupiła.. 1, 2 str. 28.Język polski:- podręcznik: str. 30 - 31 (czytamy tekst);- ćwiczenia: zad.. Zeszyt ćwicze ń Przyrodo, witaj!. W drugim wierszyku jest też dużo wyraz ów z końcówką -ówka.. DługoEx 14 - Napisz zdania ustawiając wyrazy w odpowiedniej kolejności.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst, a następnie napisz w zeszycie zdania w kolejności, w której pojawiają się one w tekście.Przeczytaj tekst, a następnie napisz w zeszycie zdania w kolejności, w której pojawiają się one w tekście.. 5) Naucz się nazw ubrań na pamięć.. świeża kanapka - rodzaj żeńskiNastępnie wymień się zdaniami z partnerem i rozwiń je.. Zapoznaj się z informacją na temat cech powieści podróżniczej.. Zeszyt ćwiczeń p.. Napisz e-maila do kolegi ze Stanów Zjednoczonych.Następnie napisz w zeszycie zdania z podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Julek postanowił zostać w domu i układać puzzle.. Zrób to na lekcji.. 6) Jeśli wystarczy Wam czasu to zagrajcie w grę.Klasa 1 a Matematyka:- podręcznik: str. 30 - 31;- ćwiczenia: zad.. Przeczytaj tekst z ćwiczenia 1 str.20 w podręczniku, przepisz słownictwo, a następnie dopisz tłumaczenie na język polski.. W pierwszym wierszu na turkusowo podkreślono -ówna, -ów oraz -ówka.. 1.Wyprawka karta numer 79..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt