Opisz ulubiony film po niemiecku
Bedzie naj!. Co nie znaczy że reszte wybranych skrupulatnie przezemnie filmów nie kocham równie mocno.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. Reżyserem mojego ulubionego filmu jest Mark Waters .Film nosi tytół wredne dziewczyny.. poleca 80 % 3739 głosów.. Główną bohaterką jest, grana przez Lindsay Lohan, Cady.Prosze o pomoc.po niemiecku ulubiony aktor,ulubiony film.. Polish To przypomina mi moją ulubioną historię związaną z akcją ratunkową Treasure.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. aktor oraz film wybierzcie sami.. z gory dziekuje To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Chcesz dowiedzieć się, do jakiej książki lubię powracać (zurückkehren)?. List do biura podróży / Anfrage an ein Reisebüro.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Prosze o napisanie opowiadania po niemiecku na temat ulubionego aktora oraz filmu.. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Prosze bardzo możecie mi to napisac po niemiecku bardzo prosze.. Moją lubioną dyscypliną sportu jest koszykówka.Trenuje w sali sportowej.. Premiera filmu miała miejsce ponad dwadzieścia lat temu, ale jestem przekonany, że dzieło nie zestarzało się ani trochę - a to niełatwa sztuka w przypadku filmu fantastycznego.Opisz swoją ulubioną porę roku po niemiecku?.

- Mój ulubiony film.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wreszcie będę mogła napisać o czymś, co kocham.. (3 zdania) - czego nie możesz robić.. Zapraszam do obejrzenia listy moich ulubionych filmów, jęzeli kilka tytułów pokrywa się z twoimi ulubionymi filmami i któregoś nie znasz to bądź pewien że cie zachwyci.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. ( 3 zdania) - co chętnie robisz?. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Przykłady użycia - "ulubiony" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. 2012-05-16 13:00:40 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziFilm ist der Geschichte Event-Tragödie Schiff Titanic im Jahre 1912 (1912) basiert.. Ale tak żeby wyglądało na 5 kl podstawówki oki?. Film jest od początku do końca historią o życiu uczniów pewnej amerykańskiej szkoły.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. FILM < HOUSE , ALBO CSI , ŻYCIE NA FALI > PO NIEMIECKU , KILKA PROSTYCH ZDAŃ <MINIMUM 6 > 1 Zobacz odpowiedź pannieda pannieda Meine Lieblingsfernsehserie ist Dr..

...Opisz w 6 zdaniach swoje urodziny po niemiecku.

A i co lubie robić w tej porze roku kąpac się zbierać kwiaty jeździć na rowerze :)Opisz swoją ulubioną porę roku.. Ulubiona książka .Ulubiona pora roku / deine Lieblingsjahreszeit.. Z łatwym słownictwem.. Język niemiecki pomożesz?. Mogłam napisać o albumie muzycznym (das Musikalbum) lub filmie, ale wybrałam książkę.. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild.ulubiony - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .Tłumaczenia w kontekście hasła "ulubiony film" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: A po kolacji twój ulubiony film.Mein Lieblingsfilm.. Filmy.. open_in_new Link do Microsoft; warning Prośba o sprawdzenie; Za pomocą profilu można na przykład udostępniać informacje na temat swojej szkoły, pracy oraz zainteresowań, takich jak ulubiona muzyka, książki czy filmy.Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Co znaczy i jak powiedzieć "ulubiony" po niemiecku?

mam napisać po niemiecki: - jak nazywa się twoja ulubiona pora roku - jakie są jej miesiące - jaka panuje wtedy pogoda ?. Proszę opiszcie mi krótko moją ulubioną porę roku może byc Wiosna lub Lato .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis pokoju po Niemiecku.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Niecierpliwie (ungeduldig) czekałam na ten dzień wyzwania (die Herausforderung) u Uli Phelep..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt