Opisz swoją impreze urodzinową po niemiecku
Możecie se je wymyślać xD możecie napisać o tym że jest wiele przekąsek chipsy itp. że jest karaoke , dwór , pizza i takie różne zabawy dodajcie coś od siebie !W sobotę organizuje moje przyjęcie urodzinowe.. Każdemu zdarza się zapomnieć o urodzinach.. co musisz przygotować?. Ide szybko do lazienki i myje sie.. kogo zaprosisz?. Polish Chodzi o początki fotokopiarki Xerox, która w zeszłym roku obchodziła 50 urodziny .Codziennie wstaje o 7.00. wielkie dzięki;*** Od 1 do 1 z 1 .. Możecie se je wymyślać xD możecie napisać o tym że jest wiele przekąsek chipsy itp. że jest karaoke , dwór , pizza i takie różne zabawy dodajcie coś od siebie !Zadanie z niemieckiego !. opisz dzisiejszy dzień po niemiecku w 12 zdaniach 2012-03-06 21:24:07; Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. To ma być napisane w bardzo prosty sposub Poniżej podam tekst a ktoś przetłumaczygo jeśli moze i umiem : Dnia 16 lipca były moje urodziny W tym dniu kończyłem 14 lat Na imprezie urodzinowej była cała moja rodzina Na początek wszyscy złożyli mi życzenia Potem wszyscy .Zadanie z niemieckiego !. Alles Gute nachträglich - spóźnione życzenia urodzinowePrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Opisz swoją imprezę urodzinową ?

i kto co przyniesie?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Opisz w kilku zdaniach swoje urodziny po angielsku.. O 7.45 ide do szkoły.. 2010-06-07 18:43:07; Opisz w kilku zdaniach.. Na ogół zaproszenia tyczą się wydarzeń z życia osobistego, np. chrztu, ślubu, komunii, przyjęcia urodzinowego.Przykłady użycia - "urodziny" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2013-09-23 23:44:19; Daję naj i łapkę w górę!. Sie ist mittelgroß und schlank.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Język niemiecki dla każdego Obecnie w Polsce wiele osób uczy się .Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Na przyjęcie zaprosiłam moją rodzinę i moich przyjaciół.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.84% Opisz swój pokój..

Opisz swoją imprezę urodzinową w 10 zdaniach .

Moje przyjęcie urodzinowe było miesiąc temu , ale pamiętam wszystko bardzo dobrze.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Zaproszenie po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej, w której nadawca zaprasza adresata do przyjścia na pewną uroczystość.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Fiszki można przeglądać w obie strony, odsłuchiwać i nawet drukować.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Polish Co ważne, impreza w Doha nie jest przeglądem z importu, ale istotnym festiwalem pomiędzy Nowym Jorkiem i Doha.Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?. Dostałam/dostałem dużo fajnych prezentów.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoje urodziny w 10 zdaniach po niemiecku..

Na jutro potrzebuje opis mojej imprezy urodzinowej po niemiecku.

To było wspaniałe przyjęcie!. Witam.. Opisz swoją imprezę urodzinową w 10 zdaniach .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz w kilku zdaniach swoje urodziny po angielsku.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Opis imprezy urodzinowej po Niemiecku.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju; 85% Przeczytałeś ogłoszenie mieszkaniowe.. >Wysprzątałam dom, umyłam okna, powiesiłam balony oraz zrobiłam zakupy.Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Na przyjęciu byli moi najlepsi przyjaciele.. Po zajeciach wracam o domu.. Po obiedzie spotykam się z .Tłumaczenie słowa 'impreza urodzinowa' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, możesz złożyć spóźnione życzenia urodzinowe po niemiecku w ten sposób: Alles Gute nachträglich zum Geburtstag - najlepsze, spóźnione życzenia urodzinowe..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt