Napisz pytania i krótkie odpowiedzi zad 3 str 69
Użyj czasu Present Perfect.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Proszę otworzyć podręcznik str.83 i w zeszycie robimy zad.3 (napisz pytania w czasie Present Perfect używając wyrażenia „ever") oraz zad.5 (uzupełnij teksty podanymi wyrażeniami - w każdej ramce są trzy wyrazy, które nie pasują do żadnej luki).. Twoja przyhjaciółka zgubiła wczoraj torbę i buty.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi,wykorzystując infomację z tabeli oraz poniżesze wyrazy.. Ćwiczenia str. 65 - 66.. 2 - przyporządkuj zdania do obrazków; Zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.str.55 zad.. Termin - wtorek 22 grudnia.. Otwórzcie podręcznik na str. ì ð, wykonajcie i zapiszcie w zeszycie odpowiedzi do zadań , î, 3, 4, 7.. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. Rezerwowanie usług i biletów.Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. 3 - przeczytaj tekst; Zad.. Pomoże Wam w tym ramka na str. 185.. Na zadanie : zad 2 ,3 str 222, zad 9 str 223, dla chętnych zad 10 str 223.. Edukacja matematyczna:Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Do zeszytu przepisz zwroty używane w trakcie kupowania biletu ( z szarej ramki na górze strony 63): Can I help you?Odpowiedzi do książki ćwiczeń, str.50: Zad.1 2 chop 3 add 4 mix 5 bake 6 slice..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

W tym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi, dotyczące zarówno ochrony przed zachorowaniem, jak .. Zadania przesyłamy na maila do piątku.. Wykorzystaj myśli z ramki Zapamiętaj!- str.202.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Podręcznik str. 66- 67.. Uzupełnij tekst ćwicz.. Wykonaj w zeszycie z podręcznika zad.6 str.65.. Zeszyt ćwiczeń: zad.. Zadania do wykonywania dla klas ósmych: str. 74 ćw.4 w ćwiczeniach (to odsyłamy na Messengera) oraz ćwiczenie 3 str 77 w ćwiczeniach (to wysyłamy na maila).. Zadanie proszę przesłać na maila.. Podręcznik str. 97, zad.. 2 -zbudować pytania z czasownikiem to be w czasie past simple ( was/were) korzystając z podanych elementów, udzielić krótkich odpowiedzi na pytania na podstawie symboli.. Pisownia wyrazów z „h" i „ch" cz. 1.3.. W przykładzie 2 i 3 zbudować pełne odpowiedzi korzystając z podanych informacji.Opisywaliśmy także pokój.. Angielski kl. 1 gimnazjum ćwiczenia English Plus zad.. Przypomnijcie sobie, co to jest legenda.. Wykonaj zad.5 i 6 ze str.203.. I zeszyt.. TEMAT: Buying a ticket - kupowanie biletu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Ćw..

Nie.Napisz pytania i krotkie odpowiedzi.

Dzisiejszy temat oznacza: Zjadłeś moje ciasteczka!. Wybierz właściwą odpowiedź.. 3 str.6 2013-09 .Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. Zapisz temat.. Napisz krótkie opowiadanie ( ok.6 -10 zdań) o Wigilii w domu Ewy.. Temat: Zakręty ortografii.. Wszystkie zadania zapisz w zeszycie.. Zeszyt ćwiczeń, str. 63.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. Spójrzmy na przykłady:Zad w zalaczniku Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz pytania i krótkie odpowiedzi do zadania z ćwiczenia 3 (chodzi o podpunkt 5) DAJE NAJ wiktoriapl23467 wiktoriapl23467 10.02.2020 Język angielski Gimnazjum Napisz pytania i krótkie odpowiedzi do zadania z ćwiczenia 3 (chodzi o podpunkt 5) DAJE NAJ .Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Zeszyt ćwiczeń, str. 62. plik 3.24.. Dobre rady, jak napisać opowiadanie str.68.. Ćwiczenia ortograficzne.. 1,2,3 str. 53 PAMIĘTAJCIE ABY WYKONAĆ PRACĘ DOMOWĄ NA KARCIE PRACY (dostępnej na podanym wyżej linku) I ODESŁAĆ : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.- wykonaj w ćwiczeniach polonistyczno - społecznych zad..

4 Napisz pytania i odpowiedzi w czasie przeszłym.

Lekcja 2 - online.. Podręcznik str. 97, zad.. Uzupełnij pytania wyrazem did oraz czasownikami z ramki.. Powodzenia!. Napisz w czasie przeszłym Past Simple, co Amy i Elena robiły a czego nie robiły w zeszłyIV.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 3 rozwiąza .. Miedzi 15.3.2018 (21:24) religia wokół modlących się postaci wpisz, jaka powinna być modlitwa, aby Przedmiot: Religia / Szkoła podstawowa.. podręcznik str. 64 Zad.. 1 str. 68-69 (jeżeli nie znasz odpowiedzi na niektóre pytania, nie możesz dopytać przyjaciela, zostaw puste miejsce); - napisz w zeszycie z j. polskiego minimum cztery zdania o swoim przyjacielu, podkreśl dwoma liniami czasowniki.. Z dzisiejszej lekcji nie wysyłaj do mnie odpowiedzi.Szedł osiołek ścieżką krętą do miasta na wielkie święto.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub have albo to be).. 4 str. 185. wtorek, 31.03.. MUZYKA.. · Przeczytaj notatkę biograficzną podr.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Otwieramy podręcznik na str. 83.. Proszę, zapiszcie w zeszycie odpowiedź na zad.. W domu Napisz dwa pytania w czasie Past Simple.. Czy wiemy kiedy zjadł?. 8 -posłuchaj nagrania 3.26 i zapisz odpowiedzi Kit.. Zastanówcie się nad odpowiedzią na pytanie zawarte w zad..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. Wybierz jedno słowo, które nie pasuje do pozostałych.. Mówiono mu: „Idźże prosto, nie unikaj dróg i mostów!. Podręcznik str. 97, zad.. Napisz zdania w czasie przeszłym.. 2014-02-26 19:33:43Zadanie 3.. Dla chętnych proponuję w zeszycie napisać z podręcznika str.65 zad.5.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. 4 - odpowiedź w zeszycie na pytania Bardzo proszę, aby podzielić sobie te zadania na całe 2 tygodnie i aby dzieci nie wykonywały wszystkich zadań w jednym czasie.Wykonaj zad.3 ze str.203.. J. angielski.. Na podstawie tekstu z podręcznika str. 11 - 115, odpowiedz pisemnie na pytania.. Yes, he does To jest strona 33 zad 6 mam prosbe jak byscie mogli to zad 3 z 33str tez3.. 2012-12-12 18:50:46 Napisz krótkie zdanie po angielsku 2011-01-12 15:43:57 napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .następnie napisz zgodnie z prawdą krótkie odpowiedzi .. str.69 · Wypisz do zeszytu cechy jakimi odznaczała się generał Zawacka, wykonaj ćwicz.3 str.63 · Zadanie dla chętnychOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się .Krótkie odpowiedzi: Yes, I have/ no, I haven't// Yes, he has/ no, he hasn't W razie potrzeby zajrzyjcie do książek - w tabelce jest więcej wyjaśnień(str.94) A teraz czas na zadanka: Zad.2, 3 i extra steps str. 94 W dalszej części nauki zapraszam Was do poznania kolejnych perypetii bohaterów: The Red Book2.. · Przeczytaj tekst" Kobieta ,że aż strach" str.68 i odpowiedz ustnie na pytania ze str. 69.. 4 W każdym pytaniu wybierz poprawne słowo a następnie zapisz krótkie odpowiedzi.. Ćwiczenia .Koronawirus - najczęstsze pytania i odpowiedzi Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 dotarł już do większości państw na świecie.. W każdym pytaniu użyj 'ever'.Proszę przepisać notatkę do zeszytu.. W tym zadaniu należy napisać pytania i krótkie odpowiedzi.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Zadanie domowe.. 16.04.2020 r. Temat: Folklor naszych sąsiadów.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 3 rozwiąza .Zad.. Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. 7 - w zeszycie napisz pytania do Kit.. W jakim metrum utrzymane są tradycyjne utwory .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Pisownia wyrazów z "ż" Podręcznik str. 69.. 3 Przyjrzyj się ilustracjom..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt