Napisz kim chcesz być w przyszłości
Nie chcę nim być, bo mam już wybrany zawód.. Pamiętacie te piękne czasy, kiedy mieliście zaledwie kilka lat i wszyscy dokoła pytali, kim chcecie zostać w przyszłości?. Zyskujesz sympatię wielu ludzi, gdyż jesteś wyjątkowy.. Możesz być każdym, kimkolwiek chcesz.. Jest wiele zawodów, które mnie interesują, istnieje wiele rzeczy, które wydają mi się warte spróbowania.. Jesteś miłą, dobrą osobą.. (14.04.2009, 10:43)apacz169 napisał(a): i być politykiem Jaki masz plan wyborczy?. uwielbiam pisać opowiadania :* Napisać książkę?. Nauczycielem, lekarzem a nawet policjantem.. Źródło: Ewa Dobrzyńska, licencja: CC BY 3.0. iOnETsBKrv_d5e114.. Ile dziewczynek chciało być wtedy aktorką, modelką, księżniczką!. Żaden lekarz chce być tancerką D: Odpowiedz.Napisz do nas.. Możesz zmieniać zło w dobro.Kim chcę być?. Możesz pomagać innym.. Chciałabym :* 0 0 .Kim zostaniesz w przyszłości?. Nie mam jeszcze doskładnie sprecyzowanego kierunku mojej dalszej edukacji, jednak z pewnością wybiorę się na studia.. Pływakiem chce zostać by pokazać wszystkim na co mnie stać i poza tym lubię uczucie zwisającego medalu na szyi.Kim chciałbym zostać w przyszłości?. I to jest całe sedno problemu.. Po wielu staraniach znajdziesz wymarzoną pracę.. 🙂 .Kim chcecie zostać w przyszłości i dlaczego?. 3352 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: ..

Kim chcesz być w przyszłości?

To pytanie skierowane do ciebie.. dodany: 2013-01-29 17:43:27, przez: Amelka.ale chcesz mieć i być w tym miejscu, w którym jest ten człowiek.. 27.08.2009, 10:24 RE: Kim chcesz zostać w przyszłości?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wydaje mi się , że nie wymagam od życia aż tak wiele , moje marzenia nie są aż tak wyniosłe , żeby je nie zrealizować.. Do tego klub.W obecnych czasach chyba każdy poważnie rozważa swoją przyszłość.. Mysie , że pomogą mi w tym uczciwość, dobroć i wiara , która pomaga nam żyć.Kim chcę zostać w przyszłości?. Twoja decyzja.. Ludzie zadają Ci DURNE pytanie „kim chcesz być, co chcesz robić" bo niestety ale nie potrafią Ci pomóc i nie rozumieją co tak naprawdę chcą od Ciebie.Liczba postów: 8054 Liczba wątków: 287 Dołączył: 16.08.2009 #71.. Skomentuj.. Nie było żadnej odpowiedzi, którą bym zaznaczyła.. Dla wielu osób jest to dość dziwne marzenie - zazwyczaj chłopcy marzą o zostaniu policjantem, strażakiem, a gdy dorastają również .W przyszłości planuje założyć rodzinę - dom pełen miłość i szczęścia.. Czasem trzeba przecierać szlaki.. Możesz zmienić swoje życie nawet o 180 stopni..

Zobacz, kim zostaniesz w przyszłości!

Może w przyszłości zagłosuję na Ciebie w wyborach I będę mówił: "Patrzcie dzieci.. Nie łam się, potem będzie lepiej!. Jednak najbardziej chciałbym zostać nauczycielem.. Proszę o pomoc plissssss Wciel się w rolę dziennikarza i na podstawie tekstu ułóż 10 pytań do autora i odpowiedz na nie 2021-01-22 14:45:17; Wyjaśnij, czym jest ironia romantyczna na podstawie „Beniowskiego" J. Słowackiego 2021-01-22 10:50:56; Hej mam na 29 stycznia napisać opowiadanie i nie wiem o czym napisać pomórzcie błagam Temat opowiadanie: Wyobraż sobie że znajdujesz .W przyszłości chciałbym zostać sławnym pływakiem.. "W przyszłości chciałabym zostać malarką.". Co napisać dalej albo macie jakiś pomysł?Na pewno kiedyś zastanawiałeś się, kim powinieneś być w przyszłości.. Praca to jeden z ważniejszych aspektów naszego życia.. Udostępnij.. Wybierając zawód dla siebie nie możesz kierować się np. tylko wysokością zarobków lub trybem pracy.. To jest 'apacz169'.. Nie martw się, zaraz dowiesz się, jak to ustalić.. In the future I would like to become a doctor.Chcesz dowiedzieć się kim zostaniesz w przyszłości?.

"Ale ja nie wiem, kim chcę być w przyszłości!"

Za rok idę do liceum,a ja nie mam pojęcia jaki profil wybrać.. Albo artystką.Zadanie: napisz kim chcesz być w przyszlości Rozwiązanie:w przyszłości chciałabym zostać fotografem ponieważ lubie robisz zdjęcia przyjaciele mówią ze bardzo ładnie robie im zdjęciaW szkole jestem dobry z polskiego, angielskiego, biologii, troszkę z historii i fizyki.Mam 14 lat i nie wiem ciągle kim chcę być, a niedługo jest koniec gimnazjum, potem liceum, a dalej studia.. Wybierz jedno słowo, które Cię .opis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom którzy zachorowali na jakąś poważną chorobę lub przeprowadzić operację dzięki której ludzie mogą przeżyć.. Mam 15 lat.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:W przyszłości będziesz mieć trudności ze znalezieniem pracy.. Na to, czy będziesz zadowolony ze swojego przyszłego zajęcia, składa się wiele czynników.Chcę być dziennikarką..

Kim chcesz być?

Gdy będę wytrwały na pewno dojdę do celu.. Wiesz możesz zostać kim tylko chcesz 😉 .W przyslosci chciaBbym zostac nauczycielka jezyka plskiego.Podziwiam nauczycieli, którzy wkladaja wiele pracy i trudu w to, co robia.Wiem, ze ten zawod nie nalezy do prostych, ale jednak jestem bardzo nim zafascynowana i wierze, ze i ja zostane kiedys nauczycielka.Jestem pewna, ze to jest zajecie odpowiednie dla mnie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W przyszłości chce zostać weterynarzem, dlatego że kocham zwierzęta i nie chce by cierpiały.. Kucharzem, sportowcem, a może lekarzem?Zobacz, kim zostaniesz w przyszłości!. Byćsportowcem to marzenie wielu ludzi lecz nic nie robią w tym kierunkuale ja już zdobywam medale więc jestem na dobrej drodze.. Zastanawiam się, w jakim zawodzie sprawdziłabym się najlepiej.Zadanie: napisz w zeszycie kim chcesz zostać w przyszlości i Rozwiązanie: chcę być w przyszłości policjantką, ponieważ jest to zawód w którym mogę pomagać Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Kim chcesz być w przyszłości?. Napisz do nas.. Na język polski mamy napisać notatkę, 5-10 zdań o tym kim chcemy zostać w przyszłości i czemu.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W celu zrealizowania zadania wykonaj następujące .w zadaniu 9 nie mam zadnego imienia ztych ale super to jest i zgadzam sie ze to jest bez sensu.. Przedstaw w prezentacji multimedialnej jaki zawód chcesz wykonywać w przyszłości.. Ale wciąż nie wiem kim chcę być.. Szukaj.. 43 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Tak to jest Nie miłe, ale Quiz nie każe ci tego robić w przyszłości.. QuizJak napisać autocharakterystykę?, ponieważ nie znoszę kłamstwa.. Napisz do nas.. Piszę artykuły do książek klubu PTTK Odział w Sulechowie.. Albo pisać powieści.. Twoja prezentacja powinna odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ten zawód najbardziej cię zainteresował..Komentarze

Brak komentarzy.