Opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt
Po wypiciu kawy, wracam do sypialni, by nałożyć makijaż i się ubrać.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Z kolei na południu Niemiec popularniejszy będzie Perfekt.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz swój pokój po niemiecku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Kto opisze swój dzień w czasie przeszłym perfect po niemiecku dostaje dużo 6!. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Większość czasu spędziłam z moja przyjaciółką Ewą.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Obiad mam o 15:15. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa] opis; pokój; język; niemiecki; 0 głosów.. Wymien najczesciej spożywane produkty lub dania i podaj ulubioną poOpisz swój dzien w czasie imPerfekt czyli chyba w.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Po obiedzie mam czas wolny.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. O godz. 14.15 przychodzę z powrotem do domu.. 4.Opisz swój dzień w czasie Perfekt (NIEMIECKI, 10 ZDAŃ) 1 Zobacz odpowiedź slawekxyz slawekxyz 1 Gestern bin ich um sieben Uhr aufgestanden - Wczoraj wstałem o 7.00. ..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Der Tagesablauf - mein AlltagOpisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. oglądam ulubione seriale .Witam.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Po południu poszłam do domu.. Jak jest po niemiecku: 1) Obiad 2) Śniadanie 3) Kolacja 4) Podwieczorek 5) DeserOpisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Na przykład - Jestem na wakacjach.. 1 Zobacz odpowiedź isiaczek777 .. Setze die folgenden Sätze ins Perfekt 1.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwoOpowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. OPIS RODZINY PO NIEMIECKU W STOPNIU PODSTAWOWYM.. - rozwiązanie zadaniaOPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Po prostu nie mam czasu.. Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu.. O 7.20 ubieram się i jem śniadanie.. potem wspólnie przygotowujemy kolację..

Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.

Moj kolega ma krotkie czarne wlosy.. W godzinach 8-14 mam lekcje.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52W tym temacie znajdziecie: czas zegarowy i pory dnia, czynności wykonywane w ciągu dnia, "Mój dzień" - opis w czasie teraźniejszym Präsens i przeszłym Perfekt.. Olivia: pracaOpisz swój wczorajszy dzień w czasie partizip zwei Napiszcie że wstałem o tej godzinie zjadłem śniadanie,poszedłem do szkoły.Wymyślcie coś.Liczę na wasze WIELKIE mózgi.Pozdrawiam +0 (2) .. opis osoby po niemiecku.. ma brzmiec mniej wiecej tak.. Widać tutaj ewidentny skutek.W tym roku spędziłam swoje ferie zimowe w domu nie miałem jednak czasu na nudę i uważam, że były one całkiem ciekawe.. Wychodzę z domu nie później niż o 8:30.. 2015-04-28 18:28:18Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Czas przeszły Perfekt jest zaprzeczeniem Präteritum.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Codziennie wstaję o6rano.. 164 wizyt.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 .Mój dzień wygląda następująco: każdego dnia wstaję o godz.7.00..

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

Na przykład na północy Niemiec częściej i chętniej sięga się po Präteritum.. źródło:80% Opis pokoju po Niemiecku; 85% List prywatny.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.Jak opisać swój dzień po niemiecku?. Podaj miejsca w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. 0 odpowiedzi.. Jeżeli zatem rozmawiasz z przyjaciółmi lub piszesz zwykłego maila - sięgniesz po Perfekt; Różnica regionalna.. Następnie, jeśli nadal mam czas, przygotowuję szybkie śniadanie - zazwyczaj kanapkę.. O 7.45 idę na piechotę do szkoły.. Wpisz zaimki dzierżawcze: mein, meine .Opisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt swoje święta.. 2011-06-02 15:21:51 Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08 Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Czasami jeździłyśmy również na sankach oraz łyżwach.Nigdy nie ścielę łóżka nad ranem.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Die Tageszeiten (Pory dnia) .. Idę po południu do domu.. Określ ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania .. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. W domu odpoczywałam.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Jest to czas dokonany.. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie.. Ewa i ja dużo spacerowałyśmy oraz lepiłyśmy bałwany.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Potem poszłam do szkoły.. Jeśli nie mam czasu, kupuję śniadanie po drodze do pracy.. W domu jem obiad i odrabiam prace domowe.Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. Następnie myję się, myję swoje zęby oraz czeszę włosy..Komentarze

Brak komentarzy.