Napisz wiersz i wygraj
Tym razem naszym Czytelnikom proponujemy zabawę - napisanie krótkiego wiersza.. Wiersze; Napisz wiersz i wygraj książki - mały konkurs poetycki.. Podjąć wyzwanie może każdy, a to dlatego, że placówka artystyczna przewidziała różne kategorie wiekowe.. „Jak mniej myśleć" autorstwa Christel Petitcollin.. Nie trzeba się spieszyć i można spokojnie poczekać na .Start Edukacja Napisz wiersz o Nysie i wygraj nagrod .. Wszystko dzięki konkursowi ,,Wiersz o Nysie", który organizuje Nyski Dom Kultury.. Kategoria: Aktualności.. Do wygrania książka pt. „Ta sama chwila".. POBIERZ.. KONKURS WALENTYNKOWY!. 17 lutego 2018 „W kilku strofach o… Przyjaźni" to dolnośląska edycja konkursu literackiego organizowana przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Polkowicach.. W ramach ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa" mamy dla Was 12 sztuk czujek tlenku i dymu - od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza oraz Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg .. Wygraj dwie książki: 1.. Sebastian Matyszczak - 10 lutego 2019 | 08:11.. Zasady konkursu Wiersz jesienny:Napisz wiersz i wygraj 1000 zł lub zestaw książek.. Aktualności na naszej antenie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 7.30, 8.30, 14.45, 18.30 i 21.30, a w soboty i niedziele o .Przeważnie, zachowuję się poważnie Przeważnie, nikogo nie drażnię Przeważnie, słucham rad uważnie Przeważnie, nie czuję się odważnie Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja Pomysłów u mnie mnóstwo Niczym w worku bez dna Bądź co bądź być sobą to domena ma Pokazy mody i żurnale nie obchodzą .Napisz wiersz nawiązujący do jesieni..

Napisz wiersz i wygraj cudowny wieczór.

Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do osób w wieku powyżej 16 lat, mieszkających w regionie nadnoteckim.Napisz wiersz o tematyce Bożonarodzeniowej.. Wszystkim uczestnikom zapewniamy dobrą zabawę.Napisz o swoim wierszu i wygraj!. Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka Mleka" po raz trzeci ogłosiło Ogólnopolski Konkurs Poetycki im.. - Zapraszmy do udziału konkursie .Konkurs: Napisz wiersz i wygraj komplet fana Far Cry 5 Aktualizacja: Mamy wyniki.. Wiele osób pisze wiersze.. Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka Mleka" po raz trzeci ogłosiło Ogólnopolski Konkurs Poetycki im.. „Miłość leczy rany" Katarzyny Bondy.. - wiersz .. Napiszmy jesienny wiersz, w którym zaczarujmy skutecznie szarość i melancholijny nastrój.. Sekcja Literacka Towarzystwa Miłośników Ziemi Świeckiej ogłasza XXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki imienia Jana Jakubika.. Dodając go do strony, zaznacz opcję, że zgłaszasz wiersz do konkursu.. Ruszył kolejny konkurs portalu Gala z udziałem wszystkich laureatów, na której odbędzie się premiera filmów, odbędzie się w .Rydułtowy: napisz wiersz lub opowiadanie i wygraj nagrody.. Rodziny Wiłkomirskich.. , Książka , Kultura i sztuka | Redakcja | 4 lipca 2018 10:53 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Pióro Pegaza 2018" Najdroższy wyraz.Konkurs: Napisz wiersz i wygraj!.

Wiele osób pisze wiersze.

Jego celem jest kultywowanie pamięci o niespotykanej w dziejach światowej muzyki familii poprzez twórczość poetycką, m.in. wiersze inspirowane muzyką.Napisz wiersz i wygraj czujkę!. Zasady konkursu Wiersz jesienny:Tuż przed 13.. Piknikiem Naukowym, Centrum Nauki Kopernik i Program Trzeci Polskiego Radia ogłaszają konkurs na Gwiezdny wiersz z zadanych słów.. Redakcja.. Są takie dwa styczniowe dni, które pachną domowymi ciastkami i herbatą z sokiem malinowym własnej produkcji.. Niektórzy jedynie dla siebie, do szuflady, inni starają się .Napisz wiersz i wygraj AP 17.04.2008.. Wiersz powinien się składać z co najmniej 6, a maksymalnie 20 wersów.. I - 7 lat - 10 lat.Napisz wiersz o swojej rodzince i wygraj nagrody.. Jego celem jest kultywowanie pamięci o niespotykanej w dziejach światowej muzyki familii poprzez twórczość poetycką, m.in. wiersze inspirowane muzyką.Napisz wiersz i wygraj cudowny wieczór.. Komenda Powiatowa Policji w Świdniku zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie na wiersz lub rymowankę na temat odblasków.. Raoul Wallenberg był szwedzkim przedsiębiorcą i dyplomatą, który pod koniec II wojny światowej ocalił tysiące węgierskich Żydów przed zagładą.Napisz wiersz na dowolny temat.. Sekcja Literacka Towarzystwa Miłośników Ziemi Świeckiej ogłasza XXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki imienia Jana Jakubika.Napisz wiersz, wygraj nagrody!.

... Mój ulubiony wiersz.

2017-08-04, Autor: df, źródło: Biblioteka Publiczna Miasta Rydułtowy.. AR / 21 stycznia 2020 / 183.. Mieszkańcy już po raz czternasty mogą pisać utwory literackie i wygrywać nagrody.. Mamy dla was Konkurs Walentynkowy .Napisz wiersz - wygraj nagrodę!. Wiersz musi mieć maksymalnie dwadzieścia wersów (liczba strof, a jakże!, nie ma znaczenia), a w każdym wersie nie może być więcej niż siedem wyrazów.Organizatorem Konkursu pt. "Napisz wiersz, wygraj konsolę" jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, NIP: 526-030-56-44, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, kapitał zakładowy w wysokości: 54.977.535 PLN, kapitał wpłacony: 44.140.500 PLN .Napisz wiersz i wygraj!. Uczestnicy powinni mieć co najmniej osiem lat.. Napisz wiersz i wygraj cudowny wieczór.. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda.. 1 (Fot. Biblioteka Publiczna Miasta Rydułtowy) Rydułtowy obchodzą w tym roku jubileusz 25-lecia samorządności.. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, czym zaskoczyć "drugą połówkę", spieszymy z pomocą.. „Jak mniej myśleć" autorstwa Christel Petitcollin.. Każdy uczestnik wysyła tylko 1 wiersz, który wcześniej nie był nigdzie publikowany..

I wygraj nagrodę ... Konkurs na wiersz o przyjaźni.

Mamy dla was Konkurs .Tags: wiersz Napisz wiersz o sobie.. Wygraj dwie książki: 1.. Dodając go do strony, zaznacz opcję, że zgłaszasz wiersz do konkursu.. Uśmiechnijmy się do płaczącego deszczu, ostatnich listków na drzewie i skulonego gołębia na parapecie okna.. 359 osób wzięło udział w drugiej edycji.. Konkurs "Napisz wiersz i wygraj" w Konkursy zakończoneNapisz wiersz i wygraj cudowny wieczór.. Zespół redakcyjny .. Nadnoteckich Dni Literatury rozstrzygnięty zostanie Turniej Jednego Wiersza.. Rodziny Wiłkomirskich.. Słychać cykanie zegara, a w przygaszonym świetle można dostrzec dwie przygarbione postacie - jedna w .Napisz opowiadanie, wiersz lub esej i wygraj plecak Kånken Mini, termos z Pippi Pończoszanką i gadżety z logo Szwecji!. Niektórzy jedynie dla siebie, do szuflady, inni starają się zainteresować swoją twórczością szersze grono.. .Napisz również wiersz lub rymowankę o jednej lub wielu zasadach bezpieczeństwa na drodze, które według Ciebie są najważniejsze.. Konkurs trwa do 2.12.2020 r.Napisz wiersz, wygraj prezent dla Babci i Dziadka [KONKURS] 13 stycznia 2017.. KONKURS WALENTYNKOWY!. 2011-03-10 18:48:28 NAPISZ PLOTKĘ NA DOWOLNY TEMAT 2012-09-26 20:54:39Napisz wiersz nawiązujący do jesieni.. Nawiązanie może być oczywiste, ale to nie warunek.. 10 grudnia 2020.. Do wygrania jedna z 40 nagród, w tym karta podarunkowa o łącznej wartości 300 zł na zakup paliwa.. Nawiązanie może być oczywiste, ale to nie warunek.. Sebastian Matyszczak - 3 lutego 2019 | 18:07.. 27 Lipiec 2020 DRUKUJ.. 2011-11-12 09:54:53 Napisz humoreskę na dowolny temat .. W naszym konkursie można wygrać torbę na laptopa, voucher do Jupi Parku oraz książki (fot. alex) „Wierszyki rodzinne" byłego sekretarza Wisławy Szymborskiej, natchnęły nas do zorganizowania tego konkursu.. Przypominamy, że wciąż można wziąć udział w ,,Turnieju Poetyckim im.. Czas na zgłoszenia mija 15 grudnia, a na zwycięzców czekają ciekawe nagrody, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Świdniku.. niedziela 4 maja 2014.. Autor: Redakcja.. Jerzego Kozarzewskiego Orzech".. Do święta zakochanych pozostało raptem kilkanaście dni.. Nagrody w konkursie: na uczestników czekają atrakcyjne nagrody17.11.2020, godz.21.30.. Wystarczy w zabawny sposób opisać wierszem .Napisz i wygraj.. Do święta zakochanych pozostało raptem kilkanaście dni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt