Napisz po angielsku co robiłeś w wakacje
A byłam tak; u kuzynki, na pla… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. 2013-11-07 20:25:43; napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. poleca 80 % .. 85% Napisz list do kolegi, podziękuj za list napisz o nowym hobby ,dlaczego ciebie interesuje i co robiłes w weekend; Polecane teksty: 84% Ulubiony program telewizyjny (X-Files) 86% Health freaks camp; Czas czytania: 1 minuta.. Coś, co sprawi, że nabierzesz szacunku i respektu do natury.. Ja: Pałac Kultury mający 230 metrów, zwiedzaliśmy go z przewodniekiem.napisz pocztowke do znajomego co robiles w wakacje po angielsku temat: oboz siatkarski w mysleniach (bylam w 7 osobowym pokoju mialam 2 treningi dziennie spedzilam tam urodziny dzien po mnie miala moja kolezanka klaudia bylam w pokoju z ola marcelina nikola klaudia ania i julka , 2 temat przed obozem bylam za granica u mojej rodziny) (obojetne w jakiej kolejnosci napiszecie mozecie cos jeszcze .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Co robiles w wakacje.. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 7 zdan co robiłes w ferie po angielskuPocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku..

Hobby po angielsku?

W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Moje ostatnie wakacje były najlepszymi do tej pory (najlepszymi w moim życiu) ponieważ spędziłam cały ten czas z moją rodziną i 2 najlepszy koleżankami nad polskim morzem w Sopocie.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZJest w czym wybierać, a w czasach Gruponów i innych tego typu serwisów, aktywności wcale nie są burżujstwem.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.. Zobacz coś spektakularnego - jakieś niesamowity widok, wodostpad, górę.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem..

2013-12-04 17 ...Napisz co robiłeś w wakacje min .

zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 (-770) [Gimnazjum] angielski;Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zNapisz 10 zdan po angielsku .O tym co robiles w wakacje w czasie przeszłym.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Jak napisać pocztówkę po angielsku.. Ja: W Warszawie Kolega: Ciekawie było ?. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Poczuj się przez jeden dzień jak dziecko i zrób coś, co robiłeś tylko w dzieciństwie.Hobby po angielsku: wstęp.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. .Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Mieszkałam w campingu.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Zadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem besten freund Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Po angielsku!!!

to spend time outdoors - spędzać czas na zewnątrz.Napisz po angielsku w zeszycie KILKA zdań o tym, jak zwykle spędzasz wakacje.. Moje wakacje nie były ciekawe.. Jechaliśmy do tego pięknego miasta samochodem.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Po pierwsze, jeśli z kimś współpracuję na co dzień, to zazwyczaj ta osoba, w tym i klient, wie doskonale jak mnie "dorwać".. I was very excited when I heard the news.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Co dzień budziłem się o jedenastej.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Resztę wakacji spędziłam w domu.Tutaj po polsku: Ferie spędziłem w domu.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. I'm spending my holidays in the mountains - Spędzam wakacje w górach .. Codziennie jest wiele rzeczy do robienia.. 2011-02-06 11:24:17; Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Wieczorami robiliśmy ognisko i rozmawialiśmy.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. I po trzecie, albo się jest na wolnym czy chorobowym, albo nie.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem..

Opis wakacji po angielsku: praktyczne wyrażenia.

Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Pocztówka to jedna z najkrótszych (7 do 11 zdań) i najbardziej popularnych form pisemnych.. Po drugie, to co dla kogoś jest pilne, niekoniecznie musi też być pilne dla mnie.. Nad morzem była tydzień.. Daję naj Dzięki za odpowiedzi 1 Zobacz odpowiedź ejnoelo ejnoelo In the summer I was at the seaside.. I'm very busy every day - Jestem bardzo zajęty każdego dnia Do morza miałam 3 km.. W dzień chodziłam nad morze, grałam w piłkę, opalałam się i kapałam w morzu.. Prosiłbym o przetłumaczenie.. Może by zmyślone 2010-01-21 18:54:56; Napisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Cześć, muszę napisać po angielsku dialog z kolegą o wakacjach.. PROSZĘ NIE UŻYWAĆ TRANSLATORÓW Kolega: Cześć Ja: Cześć Kolega: Gdzie byłeś na wakacjach?. Ja: Tak Kolega: Co tam widziałeś ?. Mieszkaliśmy we wspaniałym hotelu niedaleko morza.Po Polsku : Połowę wakacji spędziłam nad morzem u cioci.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt