Napisz opowiadanie o szkolnej przygodzie
Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu.. Patrycja_123 94 pkt.. Dalej to będzie prościej tylko ten główny wątek !Każdy z dni wydaje nam się podobny do następnego, kolejny upływa tak samo jak poprzedni i tak w nieskończoność.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyNapisz opowiadanie o zabawnej sytuacji z życia szkolnego - Opowiadanie.. W liście pisał o wielkiej miłości dziewczyny do syna Rejenta.. sfumato 46 pkt .Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. Potrzebujesz pomocy?. Gdy byłem w połowie drogi to usłyszałem głośny trzask popatrzyłem się na tylnią oponę a tam potężna dziura w dętce pomyślałem że w tych okolicach nikogo nie znam .Napisz opowiadanie o przygodzie .. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Opowiadanie j.Polski na temat moja szkolna przygoda.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny..

W ramach konkursu trzeba napisać opowiadanie o przygodach szkolnych Frani.

Kiedy Tomek wszedł do klasy, nauczyciel zapytał:.Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Cześnik wpadł w taką furię, że ze złości zaczął dyktować Papkinowi list, w którym miał zamiar pisać za Klarę do Wacława.. Wyruszyłem na wycieczkę do Karniowic .. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 306 pkt.. Opowiadania (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Historia może być prawdziwa lub zmyślona .Wymyśl tytuł przyciągający uwagę czytelnika .. rano o godzinie 8 była zbiórka przed szkołą .. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Był 20 marca , jasny , słoneczny dzień ..

Nie chodzi mi o całe opowiadanie tylko o wątek :P Nie mogę wymyślić tematu (oczywiście może być wymyślone ale realistyczne).

Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. cirrus 57 pkt.. Opowiadanie z życia szkolnego.. Łukasz, bo tak nazywał się przybyły, początkowo wydawał się nieśmiały i grzeczny.. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. od Merkusss324 17.01.2017Napisz opowiadanie z dialogiem o dalszych przygodach dziewczynki z szóstego księzyca.opowiadanie z życia szkolnego z życia szkoły opowiadanie jeden dzień z życia ucznia Jeden dzień z życia szkoły napisz opowiadanie o szkole wymyślone opowiadanie Jeden dzień z życia szkoły wymyśl opowiadanie Jeden dzień z życia szkoły.Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem..

Czasem jednak w tej szarej monotonii pojawia się ekscytująca, mniej lub bardziej wstawka, która urozmaica nasze życie.Napisz opowiadanie o szkole Podobne tematy.

"Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. która wydarzyła się w szkole .. Jednakże w tydzień później, kiedy zdążył oswoić się z nową szkołą .Małopolski konkurs literacki pn. „Nowe przygody Frani" adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas IV-VI na terenie województwa małopolskiego.. Bartek miał właśnie wychodzić do szkoły.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Pomożecie ?. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.Napisz opowiadanie z dialogiem na temat"moja wakacyjna przygoda z psem" 2016-05-19 21:04:56; Napisz opowiadanie pod tytułem mój rodzinny dom 2014-02-28 16:27:57; Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem "STRACH MA WIELKIE OCZY,, co najmniej 20 zdań 2013-03-03 18:28:13; napisz opowiadanie o Moja egzotyczna przygoda 2010-11-27 18:41:12Powiedzieli o swoich przygodach Profesorowi, a on zapewnił ich, że na pewno wrócą jeszcze do Narnii.Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie rodzenstwa z" opowiesci z narnii" Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

Konkurs trwa od 2 stycznia 2020 roku do 6 marca 2020 roku.Napisz opowiadanie o przygodzie, która zdarzyła się w czasie zawodów sportowych lub na lekcji wychowania fizycznego.

Głównym bohaterem oraz narratorem opowiadań jest tytułowy Pirx — pilot, a następnie dowódca statków kosmicznych.. Rozbrzmiewał od zawsze, odkąd tylko pamiętają najstarsi mieszkańcy.Opowiadanie z wakacji.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia.. Był upalny czerwiec.. Olivia16 56 pkt.. Wypracoanie powinno dowodzić że bardzo dobrze znasz wybraną postać.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. Dominika Grabowska 25 sierpnia, 2013 I Gimnazjum, .. iż będzie o naszym nowym kolegą z klasy.. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.. Przyglądając się w lustrze, przypomniał sobie, że dzisiaj miał być sprawdzian z matematyki o ułamkach zwykłych i dziesiętnych, Kompletnie o tym zapomniał.. Pewnego razu wybrałem się na wycieczkę rowerową ponieważ pogoda była piękna .. Mimo tego zbytnio się nie przejmował.Cele lekcji: - przypomnisz sobie, jak się pisze opowiadanie, - podzielisz opowiadanie na wstęp, rozwinięcie i zakończenie, - wprowadzisz do opowiadania dialog, elementy opisu postaci, miejsca i uczuć, - nie zapomnisz o akapicie.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się na planetę B-612.. Książka rozpoczyna się opowieścią o dzwonku szkolnym, który jest dla mieszkańców miasteczka stałym elementem życia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt