Napisz opowiadanie ja za 20 lat
Mam 20 lat.. Mam 20 lat.. - nie będzie czegoś takiego jak "bieda".Opowiadanie stanowi jedną z najczęściej wybieranych przez uczniów form wypracowań.. Czyli wtedy kiedy będę miała 35 lat.. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mogła go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne a co ważne jest dla mnie teraz.Myślę, że na pierwszym miejscu najważniejsza… Czytaj dalej →Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Wiele czynności wykonywanych dotychczas przez człowieka wykonywać będą wyspecjalizowane roboty.. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Najpierw życie codzienne.. 174 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dzieje się tak dlatego, że uważane jest za formę najłatwiejszą.. kalina2608 4 lata temu.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Mam 20 lat.. Mam 20 lat.. - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat.. Pomimo sztywnych założeń znalazłam w nim miejsce dla marzeń tych wielkich oraz malutkich, istotnych i przyziemnych, moich lecz nie .Za 15 lat tj. w roku 2023 będę obchodzić swoje 29 urodziny.. Skrupulatnie krok po kroku ułożyłam plan na całe dorosłe życie.. świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.Sulmierzyce 15marzec 2008 Moje dorosłe Ja!.

PROSZĘ O POMOC !Napisz opowiadanie w 1 os liczby pojedynczej lub 1 os liczby mn o swoim wydarzeniu z życia za 20 lat.

- każdy będzie sławny.. Udostępnij.. Na ten pogląd ma wpływ luźna przeważnie struktura tej wypowiedzi oraz fakt, że opowiadający (narrator) sam decyduje, które elementy opowiadania podać szerzej, które tylko .Za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj.. - nie będzie szkoły.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.„ja za 20 lat" ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO: 17 czerwca 2019 r. Wszyscy laureaci i autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy, które będą dostarczone do szkół z terenu gminy do 23 czerwca 2019 r.Hej!A ja kiedy byłam mała(jakieś 4 latka),pojechałam pierwszy raz z mamą w góry.Jechałyśmy autobusem,ja siedziałam przy oknie za którym widać było górskie łąki i pasące się na nich krowy.Nie wiedziałam wtedy,że krowa może być innego koloru niż czarnego w białe łaty i kiedy zobaczyłam za oknem dużą brązową krowę to wrzasnęłam na cały autobus:"mamo patrz,jaki .W ciągu najbliższych 20 lat tysiące lub nawet miliony osób polecą w kosmos.. Mam 20 lat.. i ranię wszystkich, których spotykam..

Za 10 lat, będę w ciąży o.O Będę mieć rodzinę, wymarzony kolor włosów i fryzurę..Pobierz: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat.pdf.

.Szacuny 10882 Napisanych postów 49770 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816 T:Opowiadanie o moim ostatnim wypadzie do pewnego baru z przyjaciółmi Napisał(a)Ja chętniej bym poczytał przewidywania ile może wynosić minimalna i średnia pensja za 20-30 lat biorąc pod uwagę 3 scenariusze rozwoju polskiej i światowej gospodarki - negatywny, neutralny i pozytywny.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Uważam, że nie ma dla mnie miejsca w przyszłości.. i jestem nieudacznikiem.. Bo teraz mam 15 a za 20 będę miała 35;p daginka 15.11.2009mężczyzna, 20 lat, Opole | 14.06.17, g. 14:39 Jak pisał szacowny Człowiek Znikąd, napisałeś przyjemną w odbiorze fabularyzowaną wersję znanego przysłowia.. Mam 20 lat.. - będą gadające zwierzęta.. i duszę się tym wszystkim.. Mam 20 lat.. i jestem kretynem.. i .Zagubione Ja.. A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody.. Będę po ukończonej (jeśli przepisy się nie zmienią odnośnie czasu trwania) aplikacji adwokackiej.Elbląg, 17 maja 2007 Drogi Ja!. Pisze ten list z nadzieja, że przeczytam go za 20 lat, jak już będę dorosłą osobą.. Mam 20 lat.. W fabrykach i różnych zakładach pracy ludzie będą zajmować się kontrolą skomputeryzowanych linii produkcyjnych, sprawdzaniem stanu ich oprogramowania oraz .Ja..

Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Napisz opowiadanie Ja za 20 lat dam naj.

nie wyobrażam siebie za kilka lat.. Jednak jak to sobie wyobrażam?. Chce sobie przypomnieć to, co było dla mnie najważniejsze w tym okresie młodości.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Ja przed napisaniem tego listu do siebie wiedziałam już dość dobrze gdzie chcę być za kilka lat.. W tamtym okresie robiłam też podobne ćwiczenia, jak np. opisanie swojego dnia za 5 czy 10 lat, albo napisanie mowy pożegnalnej na swoim pogrzebie.Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Mam 20 lat.. Od zawsze wiedziałam czego pragnę, gdzie chciałabym się znaleźć za 20 lat, co osiągnę, kim oraz z kim się zwiążę.. i jestem poniżany.. Co będzie można za te pensje kupić, ile będzie kosztowało paliwo, złoto, mieszkania itd.. Skomentuj.. Może dziwne mam wyobrażenie, ale takie ono jest.. Stanie się tak za sprawą prywatnych firm, które mają narzędzia i motywację, by tego dokonać.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. i wykrzyczałem Bogu, że chcę stąd zniknąć.. Napisz do nas.. i spojrzałem w gwiazdy.. Jak będzie wyglądało Twoje życie uczuciowe za 20 lat?. Liczba mieszkańców naszej planety wzrośnie, ale postęp technologiczny sprawi, że po ulicach będą jeździć .Opowiadanie da się czytać jako ćwiczenie w pisaniu krótkimi zdaniami, co ostatecznie wyszło okej, ale sama treść raczej taka sobie, ja bym teraz pomyślał nad jakimś konkret tematem i napisał coś 1000% z pasji, bez konkursowego hasła.Zadanie: jak bedzie wygladalo moje zycie za 10 lat napisz w kilku Rozwiązanie: sądzę że moje życie za 10 lat będzie wyglądało zupełnie inaczej niż teraz będęPlik napisz wypracowanie ja za 20 lat.zip na koncie użytkownika nasrpascal • Data dodania: 22 lut 2015Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt