Opisz swoją przyjaciółkę po niemiecku
Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Ewa i ja dużo spacerowałyśmy oraz lepiłyśmy bałwany.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Lubi też pływać, grać w piłkę, a zimą jeździć na sankach i szusować po górach na nartach.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis przyjaciela lub przyjaciółki.. znaleźć biernik ale nie mówię że na pewno jest więc przy robieniu tego trzeba uważać.w miejsce kropek wpisałam swoje odp które mogą być złe.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Prześlij swoje uwagi | Question2Answer .Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Czasami jeździłyśmy również na sankach oraz łyżwach.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Przykładowy opis mieszkania po niemiecku.. Wygląd po niemiecku .Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Sie ist ziemlich klein und schlank.Opisz najlepszego przyjaciela po niemiecku.. Julia ist nett, sympathisch und intelligent.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Na zdj jest zadanie i jego treść mam nadzieję że ktoś mi pomożeopisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 Opisz swoją przyjaciółkę :) czekam na ciekawe komentarze ^^ 2015-07-08 23:47:06 Opisz swoją przyjaciółkę 2013-01-11 14:17:39Przykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

Opiści ją po niemiecku proszę Za dobre odpowiedzi będzie NAJ ' POMOCY .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Wygląd zewnętrzny po niemiecku.. tematu wygląd po niemiecku najwyższy czas poznać przymiotniki i inne słówka określające wygląd.. Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW tym roku spędziłam swoje ferie zimowe w domu nie miałem jednak czasu na nudę i uważam, że były one całkiem ciekawe.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. zadanie dodane 25 października 2010 w Język angielski przez użytkownika violka36610 ..

Opis po niemiecku .

Ma już prawo jazdy i teraz zbiera pieniądze na swój pierwszy własny samochód.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaOpis przyjaciółki / meine Freundin.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobę.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz swoją przyjaciółkę po niemiecku .. Opis siebie po angielsku - chłopak Opis kolegi po angielsku - wzór z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po angielsku .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)Zadanie: opisz swojego wymarzonego przyjaciela przyjaciółkę po niemiecku i tłumaczenie po polsku na połowę a 4 nie za długie dam najjjjjjjj za każdom Rozwiązanie: mogę napisać choć parę zdań za błędy przepraszam ich habe die ertr umte freundinOpisz swoją rodzinę po niemiecku 2014-01-26 21:02:39 Masz taką swoją paczkę ..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Większość czasu spędziłam z moja przyjaciółką Ewą.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:opisz w 10 zdanach swoja kolezanke {po niemiecku} - rozwiązanie zadania.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Mam opisać po Niemiecku koleżankę ale nie wiem jak .. :) 2011-12-19 20:16:44Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Ona czyli moja koleżanka ma 13 lat , ma na imię Agnieszka , i mieszka w Kaliszu .. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.. Jeśli już poznaliśmy czasowniki dot.. 2014-02-15 10:52:50 Charakterystyka przyjaciela po niemiecku 2009-05-23 11:46:24 Opisz swojego przyjaciela .. Opis mojej przyjaciółki opisz swoją przyjaciółkę opisz swoją najlepszą przyjaciółk .Opisz swoją przyjaciółe (po niemiecku) Potrzebne; Wiktoria 13 lat Mieszka w polsce (pruszków) Lubi malować (4 zania) 20 pktOpis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Oczywiście, marzy o zostaniu mechanikiem albo kierowcą wyścigowym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt