Opisz rodzine po niemiecku
207 wizyt.. Moja siostra jest sprzedawcą ma 25 lat i lubi Rap.. +1 głos.. Ma 62 lata.. Lubi czytać książki.Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Lubi zwierzęta.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latOpis rodziny po niemiecku .. Polish Po odinstalowaniu filtra Bezpieczeństwo rodzinne ponownie uruchom komputer.Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 455 180 100 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail Moj tata ma na imie Bartek i interesuje sie czytaniem ksiazek ..

...Opisz twoją rodzinę po niemiecku.

Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Ja mam na imię Asia mam 13 lat uczę się w gimnazjum i .Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Mój tata jest prawnikiem ma 42 lata i lubi grać w warcaby.. (np. mama gotować, 1. brat grac w piłkę,2.grać w unihokeja ) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 13 lat, mieszkam w .Opisz rodzinę po niemiecku poziom podstawowy, klasa 1. : Moja rodzina składa się z 4 osób.. Lubi grać w piłkę.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swooją rodzinę po niemiecku ( zakres podstawowy ) Moja mama ma na imię Małgorzata, ma 37 lat , Tata ma na imię Dariusz ma 40 lat Starszy Brat ma na imię Bartek ma 18 lat Siostra - Ania - 11 lat Babcia - Maria - 55 lat Zgłoś nadużycie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Mój brat ma na imię Bartek.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Przykłady użycia - "rodzinny" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jest nauczycielką.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Ma 44 lata.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek .Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota..

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.

Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jest ślusarzem.. PILNE!. Chodzę do Technikum, interesujZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. To jest moja rodzina.. Moja mama jest krawcową ma 40 lat i lubi zwierzęta.. Lubi oglądać telewizję.. :) 2009-09-22 16:21:04 Opisz swoją rodzinę po niemiecku ( będzie jan ) :) 2012-02-23 14:31:47 Załóż nowy klubOpis przyjaciela po niemiecku Mein Freund heißt Alan.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Fotografuję chętnie naturę.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Moja mama ma na imię Emilia..

Moja mama jest kucharką ...Opisz rodzinę po niemiecku .

Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. Moja rodzina sklada sie z 4 osob z mamy ,taty, brata i ja .. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Lubi czytać i gotować.. Zadanie jest zamknięte.Przykłady użycia - "rodzinny" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Moj brat ma 18 lat i lubi grac w gry komputerowe oraz spotykac sie z znajomymi.. Moja mama ma na imię Bogumiła.. Mamy takze swinke morska bardzo lubi sie bawic i jest madra .Zadanie: opisz rodzinę po niemiecku do drzewa genealogicznego ja aleksandra mama anna tata jacek rodzeństwo zuzanna, izabella, maciej, dawid rodzeństwo Rozwiązanie: 1 ja aleksandra ich aleksandra 2 moja mama anna meine mutter anna 3 mój tata jacek meinForum Brak wkładu własnego - Witam proszę o pomoc w napisaniu opisu rodziny po niemiecku.. Mam na imię .. mam .. lat.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni.. Moja mama ma na imie Miroslawa i ma 39 lat bardzo lubi gotowac i ogladac telewizje.. Mieszkam w .. Mój tata ma na imię Leszek.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Er hat viele Freunde.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego..

Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.

zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaOpis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Mój tata jest stolarzem, dużo czasu spędza na działce pielęgnując pomidory, ogórki i tym podobne.. Lubi czytać.. Polish W sekcji Filtr rodzinny (SafeSearch) wybierz poziom filtru SafeSearch, którego chcesz użyć:.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. Uczęszczam do gimnazjum.. Jest pracownikiem biurowym.. Mam na imię Ewelina.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. 0 głosów.. 35,733 wizyt.. Mama, tata, siostra i ja..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt