Opisz siebie po niemiecku w 15 zdaniach
Popularne drzewa po niemiecku.. Jidysz - dialekt niemiecki.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. W niedzielę nie śpię długo.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Przeciwieństwa po niemiecku.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Treść .Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Przykład opisu pokoju po niemiecku.. O 11 jestem gotowa na moją drugą kawę i lunch.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszona niemałą dawką humoru.. Zupa szparagowa - przepis.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają..

Opisz siebie po niemiecku.

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. Nie smakuje mi jedzenie tam, a nie mam czasu, żeby pakować sobie swój .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Dziękuje za tyle odpowiedzi!. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Jestem bardzo wysoka jak na swój wiek , dlatego często ludzie myślą że jestem starsza 😂 Jestem nieśmiała , co bardzo mi przeszkadza i chce się tego jak najszybciej pozbyć.. Er ist mittelgroß und schlank.Opisz siebie w kilku zdaniach, kim jesteś ?. Ich bin ein Einzelkind.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Dzień Ojca w Niemczech.. Biorę prysznic i idę spać.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Niemiecki język potoczny.. Już o 7 wstaję.. Jem śniadanie i się ubieram.. Zawsze wychodzę na lunch - nigdy nie pakuję sobie lunchu ani nie kupuję na biurowej stołówce..

Grzyby po niemiecku.

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-04-04 19:06:15Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.Zobacz 9 odpowiedzi na pytanie: Opisz siebie w 5 zdaniach.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 .W nocy wracam do domu.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Slowa po niemiecku!. (Wtorek) ; DHobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Nie Mam szczęścia do przyjaciół , mam tylko jedna "przyjaciolke" młodsza ode mnie , dlatego chce sobie znaleźć jakaś nowa , ale prawdziwa.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?.

Torebka po niemiecku.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Przedstawienie siebie - niemiecki.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Musisz zamieścić w nim: - Liczbę Pięter - Wielkość domy - Liczbę pokoi (trzy; Mój pokój, kuchnia, salon) - Wygląd.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po niemiecku - wzór.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.Opisz siebie w kilku zdaniach po niemiecku ( jak sie nazywasz ile masz lat ( 16 , Ewa ) co lubisz robic jak spedzasz weekend z kim mieszkasz ( 2 siostry i 2 braci i mama ) Zgłoś nadużycie..

Ptaki po niemiecku.

Trzy razy w tygodniu mamy zebranie ogólne o 10:30. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości.. Proszę o proste zdania, ponieważ niemieckiego uczę się dopiero pół roku.. Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią.Przydatne słowa w j. niemieckim.. 5 znanych niemieckich zabytkówOpisz w min.7 zdaniach gdzie jest lepiej mieszkać na wsi czy w mieście.. ; ) Bardzo proszę, pomóżcie ; * Muszę mieć to zadanie na 09.02.2010r.. Potrafię cieszyć się chwilą.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opis siebie po angielsku: podsumowanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt